Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hej dziewczyny Ja mam termin na 1 kwietnia Gorąco pozdrawiam!!!

    Skomentuj

    •    
         

      A ja sie spodziewam pierwszego dziecka. Termin mam na 22 czerwca. Dzisiaj zaczyna mi sie 3 miesiac brzuszek juz mi widac co mnie przeraza. Najgorsze dla mnie nie sa nudnosci ale bol glowy, ktory naszczescie juz przechodzi.
      Ogolnie to obawiam sie wszystkiego zaczynajac od mojego wieku (19 lat) czyli nadal szkole mam, a konczac na tym, ze nie dam sobie rady.
      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

      Skomentuj


        ja nie wiem powodzenia!

        Skomentuj


          Tak samo prawie jak ja
          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



          Skomentuj


            Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
            A ja sie spodziewam pierwszego dziecka. Termin mam na 22 czerwca. Dzisiaj zaczyna mi sie 3 miesiac brzuszek juz mi widac co mnie przeraza. Najgorsze dla mnie nie sa nudnosci ale bol glowy, ktory naszczescie juz przechodzi.
            Ogolnie to obawiam sie wszystkiego zaczynajac od mojego wieku (19 lat) czyli nadal szkole mam, a konczac na tym, ze nie dam sobie rady.


            widze nie masz zbyt pozytywnego nastawienia...a to nie dobrze!! nie ma nic przerazajacego w rosnacym brzuszku ani w tym ze masz 19 lat. wszystko sie ulozy z czasem- uwierz mi, wiem co mowie bo tez to przezywalam bedac w pierwszej ciazy...mialam 20 lat i pstro w glowie! nie spalam po nocach i plakalam jak to bedzie, co ja teraz zrobie, nie poradze sobie itp. A wszystko dobrze sie ulozylo! musisz byc silna i pamietaj ze twoje nerwy nie maja dobrego wplywu na malenstwo pod twoim sercem!! wiec glowa do gory BEDZIE DOBRZE!!
            Adas ma 2,5 roczku a w czerwcu bedzie mial rodzenstwo


            www.bobasy.pl/adamkiesz

            Skomentuj


              Byłam dziś na badaniach i będzie chłopakczyli
              Oskar !!!
              Mój synek 24/8 kwiecień

              Skomentuj


                graza gratuluje synusia. ja jeszcze nie wiem co bedzie wazne zeby zdrowiutkie było. Moj maz robi juz remont w pokoju siedzi całymi dniami tam zamkniety, zastanawiam sie czy na ten czas nie jechac do mamy tu ciagle bedzie sie kurzyło i wogole...
                Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ja też będę miała chłopca i też będzie Oskar ale zastanawiam się jeszcze nad Błażejem i Sajmonem. Z dziewczynką nie byłoby problemu Zosieńka...no ale cóż i tak się cieszę...
                  Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                  Waga 4180 i 58cm


                  Skomentuj


                    Pinka lepiej wyjedz do mamy bo tak to sie będziesz denerwowała że bałagan jest i nawdychasz sie i po co jak możesz u mamusi posiedzieć
                    nitka gdzie mieszkasz bo może sie okazać że w jednym szpitalu będziemy rodzić
                    Mój synek 24/8 kwiecień

                    Skomentuj


                      Hej ja mam bialko,leukocyty,erytrocyty,moczany bakterie w moczu i biore antybiotyki ogólnie nie czuje sie zbyt dobrze...




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Mieszkam w ok Grudziądza ale rodzić będę w Chełmnie.
                        Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                        Waga 4180 i 58cm


                        Skomentuj


                          Graza2008 Gratulacje!!! Widzę,ze większość z nas będzie miała synusie.Mam nadzieję,że już po rozwiązaniu będziecie się chwalić swoimi pociechami
                          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                          Skomentuj


                            A może któraś z Was jest z Łodzi?
                            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                            Skomentuj


                              Graza200b Gratulacjejak U Nas Bedzie Drugi Vchłopczyk Też Będzie Najprawdopodobniej Oskar Mamy Już Olivera Buziaki




                              Skomentuj


                                Paulinchen trzymam kciuki aby wszystko było ok.
                                Madzik miejmy nadzieje że będziemy miały czas po porodzie na wklejanie zdjęć
                                Nitka więc w szpitalu sie nie spotkamy
                                Mój synek 24/8 kwiecień

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X