Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Druga ciąża

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Druga ciąża

    Ja ostatnio z mężem rozmawiałam z mężem o drugim dziecku - za jakiś czas nad tym pomyślimy. I czy drugą ciąże przeżywa sie tak samo mocno jak pierwszą? Ja to było u Was. Chętnie poczytam
  •    
       

    #2
    Odp: Druga ciąża

    a ja mam dwie corki ale z jednej ciązy nie wiem jak sie przezywa druga ciaze ale moge Ci powiedizec ze jedno ja ki drugie dziecko kocha sie identycznie, tak samo mocno i tak samo silnie A moim zdaniem kazde dzieck ozasługuje na rodzenstwo!!

    Skomentuj


      #3
      Odp: Druga ciąża

      Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
      a ja mam dwie corki ale z jednej ciązy nie wiem jak sie przezywa druga ciaze ale moge Ci powiedizec ze jedno ja ki drugie dziecko kocha sie identycznie, tak samo mocno i tak samo silnie A moim zdaniem kazde dzieck ozasługuje na rodzenstwo!!
      nio ja też jestem za rodzeństwem, uważam ze to krzywda troszku dla dziecka jesli wychowuje sie samo - mam nadzieje, ze kiedys bedzie to nam dane miec drugie dziecko

      Skomentuj


        #4
        Odp: Druga ciąża

        Mam tylko jedno dziecko ale koleżanki mówiły mi że przy drugim dziecku jest inaczej, już aż tak nie przejmujesz się każdą duperelką nawet w ciąży. Zresztą już wiemy co nas czeka i nie musimy się aż tak przygotowywać

        Skomentuj


          #5
          Odp: Druga ciąża

          Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
          Mam tylko jedno dziecko ale koleżanki mówiły mi że przy drugim dziecku jest inaczej, już aż tak nie przejmujesz się każdą duperelką nawet w ciąży. Zresztą już wiemy co nas czeka i nie musimy się aż tak przygotowywać
          hmm też tak słyszałam od innych - ale dla mnie ciąża to coś magicznego i mam nadzieje, ze ta druga o ile bedzie mi dane ja przezyć też bedzie wyjatkowym czasem dla mnei jak ta pierwsza

          Skomentuj


            #6
            Odp: Druga ciąża

            Przez to ze wiedziałam co mnie czeka i że dokładnie pamiętałam pierwszą ciążę druga jest trochę bardziej niespokojna. Gdy pod koniec 19 tygodnia nie czułam jeszcze ruchów maleństwa to strasznie panikowałam, a teraz porodu obawiam się jeszcze bardziej niż przy pierwszej ciąży mimo tego że mam planowaną cc

            Skomentuj


              #7
              Odp: Druga ciąża

              Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
              Mam tylko jedno dziecko ale koleżanki mówiły mi że przy drugim dziecku jest inaczej, już aż tak nie przejmujesz się każdą duperelką nawet w ciąży. Zresztą już wiemy co nas czeka i nie musimy się aż tak przygotowywać
              Przeżycia na pewno towarzyszą, nie raz słyszałam ze kobiety przy kolejnych dzieciach chyba nawet bardziej panikują i mają więcej pytań niż w pierwszej

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Druga ciąża

                Może wtedy kiedy jest duża różnica wiekowa to kobiety bardziej panikują
                Ja nie panikowałam bo już po pierwszym doświadczenie było i tak szybko pewnych rzeczy nie zapomniałam

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Druga ciąża

                  w pierwszą ciążę zaszłam bez problemu i w ogóle nie czułam , że w niej jestem za to teraz w drugiej, ponad rok się o nią starałam i do tego mam problem z jej utrzymaniem , no i ciągła mdłości, zaparci i osłabienie, ale mimo wszystko warto

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Druga ciąża

                    Z moich obserwacji wśród znajomych widzę że druga ciąża jest zupełnie inna niż pierwsza, też chcielibyśmy mieć drugie dziecko, ale na razie nie podołalibyśmy finansowo. Ja jednak myślę, że drugą ciążę przeżywalabym tak samo, dla mnie to był tak fantastyczny okres te 9 miesięcy, że do tej pory tęsknię za moim brzuszkiem.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Druga ciąża

                      Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                      Z moich obserwacji wśród znajomych widzę że druga ciąża jest zupełnie inna niż pierwsza, też chcielibyśmy mieć drugie dziecko, ale na razie nie podołalibyśmy finansowo. Ja jednak myślę, że drugą ciążę przeżywalabym tak samo, dla mnie to był tak fantastyczny okres te 9 miesięcy, że do tej pory tęsknię za moim brzuszkiem.
                      Za takim brzuszkiem to i tęsknie To głaskanie ,te kopniaczki i w ogóle to noszenie takiego maleństwa pod sercem to coś wspaniałego

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Druga ciąża

                        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                        Za takim brzuszkiem to i tęsknie To głaskanie ,te kopniaczki i w ogóle to noszenie takiego maleństwa pod sercem to coś wspaniałego
                        ja też przyznam szczerze, że tęsknie - ach ten magiczny czas, może kiedyś będzie mi dane

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Druga ciąża

                          Ja już się zastanawiam jak to będzie, co powie córeczka jak wrócę ze szpitala bez brzuszka do którego mała uwielbia mówić i się przytulać

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Druga ciąża

                            u mnie pierwsza ciąża była bardzo wyjątkowa - wiadomo bo pierwsza, druga o wiele szybciej zleciała 39 tyg przeleciało jak jeden dzień - dosłownie - w prawdzie druga ciąża były szybciutko po pierwszej - ale mimo iż z zaskoczenia to jak tylko dowiedziałam sie o drugiej istoce w brzuszku to była chwila zwątpienia czy damy radę, jak poradzi sobie starsza córcia - ale szybko strach minął i pojawiła się fala szczęścia, teraz starsza latorośl jest najcudowniejszą starsza siostrą na świecie

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Druga ciąża

                              Przy drugiej ciąży ma się już jakieś doświadczenie w końcu Ale jeszcze z tego względu że rodzeństwo jest ze sobą związane to mi się podoba mimo że czasem się poawanturują to i tak po chwili się już przytulają

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X