Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Stringi czy pantalony?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Stringi czy pantalony?

    Czy będąc mamą macie w pogardzie takie dodatki do kobiecej garderoby jak podwiązki czy stringi i zamieniacie je raczej na wygodne figi albo bokserki? A może bycie mamą niczego nie zmieniło i nadal lubicie czuć się sexy?
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 25-06-2014, 11:01.
  •    
       

    #2
    Odp: Stringi czy pantalony?

    Kochana to nie ma nic z byciem mamą wspólnego, to moda wygoda i konfort noszenia.
    Ja jako letnia juz kobieta i mama nie lubie majtek typu figi!!!! nie nawidze jak mi opinają pośladek i to przebija przez spodnie które są obcisłe.
    Bokserki mam ale lubie w nich spać no i jak były mrozy nakładałam bo mam kurtke do pasa
    Podwiązkę miałam na ślubie ,nie noszę ponczoch nie moja bajka
    Wogóle spódnic unikam jak ognia


    Skomentuj


      #3
      Odp: Stringi czy pantalony?

      ja preferuje bokserki
      teraz czaje sie nacos takiego https://www.google.pl/search?q=sexi+...ml%3B600%3B532

      Skomentuj


        #4
        Odp: Stringi czy pantalony?

        Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
        ja preferuje bokserki
        teraz czaje sie nacos takiego https://www.google.pl/search?q=sexi+...ml%3B600%3B532
        Które konkretnie? Ja jakiś czas temu chciałam zamówić te czarne koronkowe z wiązaniem ale co przymierzałam się do zakupu to mojego rozmiaru nigdy nie było...i w końcu odpuściłam.



        Skomentuj


          #5
          Odp: Stringi czy pantalony?

          Przeważnie noszę stringi ale nie takie stringi ,które są uszyte z 2 sznurków Bokserki lubię koronkowe. Jak mam miesiączkę to raczej zabudowane zakładam i nieco gorsze ... tzw. przeze mnie majtasy 'okresówki'.



          Skomentuj


            #6
            Odp: Stringi czy pantalony?

            czarne koronkowe z wiazadlami

            Skomentuj


              #7
              Odp: Stringi czy pantalony?

              Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
              czarne koronkowe z wiazadlami
              To mamy ten sam gust co do gaci ja mam biustonosz z tej serii...niestety już za duży po ciąży me cycuszki zmieniły nieco kształt i jędrność...biustonosz niestety nie chce się dostosować do ich obecnej formy



              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Stringi czy pantalony?

                niedlugo podrosna to sie przyda

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Stringi czy pantalony?

                  Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                  niedlugo podrosna to sie przyda
                  a potem znowu opadną...
                  zawsze byłam przeciwna operacjom ale kurcze... na powiększenie piersi bym się teraz zdecydowała. Nie chciałabym "balonów" tylko rozmiar, jędrność taki jak przed ciążą. Jakoś nie mogę się do nich teraz przyzwyczaić. Jakby nie były moje ...



                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Stringi czy pantalony?

                    Przytyjesz i napełnia się a po następnej ciąży bierz tabletki i buscik będziesz mieć lux. Też byłam jak skwarek i ledwie 50kg wazylam postanowiłam wziąć się za siebie i biorę tabletki i mam wagę super do wzrostu 58i naprawdę teraz czuje się lepiej


                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Stringi czy pantalony?

                      Napisane przez koliberek71 Pokaż wiadomość
                      Przytyjesz i napełnia się a po następnej ciąży bierz tabletki i buscik będziesz mieć lux. Też byłam jak skwarek i ledwie 50kg wazylam postanowiłam wziąć się za siebie i biorę tabletki i mam wagę super do wzrostu 58i naprawdę teraz czuje się lepiej
                      Jakie tabletki bierzesz? na receptę? na przyrost masy ciała?



                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Stringi czy pantalony?

                        zdecydowanie lubie stringi, ale szorty tez mogą być

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Stringi czy pantalony?

                          Ja stringi zakładam tylko na specjalne okazje.
                          Na co dzień zdecydowanie wolę zwykłe figi albo koronkowe bokserki.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Stringi czy pantalony?

                            u mnie wszystko zależy od stroju i żeby to jakoś wyglądało. Mam parę spódnic takich, że normalnie figi się odciskają i nie podoba mi się to strasznie, więc stringami nie pogardzę i jakoś mi nie przeszkadza to za bardzo

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Stringi czy pantalony?

                              Generalnie stringów unikałam już przed ciążą, bo przyczyniać się mogły do powstawania infekcji intymnych. Faktycznie jak tak teraz myslę, to moja bielizna stała się bardziej bawełniana i wygodna niż przed ciążą.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X