Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co macie w swojej kosmetyczce?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

    łatwiej by było napisać czego nie ma w torebce. u mnie nawet czasem młotek jest oprócz tony kosmetyków igła do szycia klucze itp...

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

      w mojej torebce jest wszystko ale znalesc w niej klucze albo jak dzwoni telefon odebrać go to jakiś koszmar ale robienie porządków nie daje długotrwałych efektów

      Skomentuj


        #33
        Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

        Czego ja nie mam w kosmetyczce he he..moja przypomina mini walizkę ;-) tysiące cieni w najróżniejszych kolorach..szminek..błyszczyków..kilka tuszy do rzęs..podkłady w różnych odcieniach w zależności od pory roku..odżywki do rzęs..kolorowe maskary..masa różności i niepotrzebności :-)

        Skomentuj


          #34
          Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

          Oj ja też mam pełno rzeczy w kosmetyczce. Wstyd się przyznać ale wrzucam tam co popadnie i najczęściej zapominam a kiedy wygrzebuje je z czeluści torby są przeterminowane albo pokruszone

          Skomentuj


            #35
            Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

            to ja w swojej kosmetyczne mam tylko to co potrzebuje - aby poprawic makijaz plus srodki higieniczne i zadnych zbednych rzeczy z soba nie nosze, natomiast dla Zosi mam caly arsenaul rzeczy :P

            Skomentuj


              #36
              Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

              Całe mnóstwo tego jest Regularnie muszę wymieniać kosmetyczkę na większą, heh
              Zawsze jest jakiś tusz do rzęs i liner. Do tego puder i pędzel. Jakieś pojedyncze cienie do powiek, pomadki. Teraz marzy mi się jeszcze paleta matowych cieni z makeup revolutionxxx. Ale to już raczej na domowy użytek, nie do kosmetyczki
              Last edited by disne; 02-07-2020, 01:08. Powód: link

              Skomentuj


                #37
                Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

                Haha dobry temat ;P U mnie też jest wsyzstko, nic nie mogę znaleźć





                xxx
                Last edited by disne; 02-07-2020, 01:09. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

                  Ja mam podkład, bronzer, róż i tusz do rzęs. W najbliższym czasie chciałabym kupic pędzle Hakuro z xxx oraz puder, cienie i eyeliner. Zaczęło mi zależeć na perfekcyjnym makijażu dlatego muszę zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria. Czy czegoś nie wymieniłam? Jeśli waszym zdaniem powinnam mieć coś jeszcze do wykonania makijażu to dajcie znać.
                  Last edited by disne; 02-07-2020, 01:09. Powód: link

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

                    U mnie kolekcja kosmetyków się troszkę powiększyła, ponieważ zrobiłam zamówienie na ezebrze . No ale kolejna paletka cieni też jest potrzebna.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

                      Moja kosmetyczka, to jest szafka w łazience na kosmetyki. Mam tam dosłownie wszystko, od pielęganacji twarzy do stylizacji włosów. Muszę przejrzeć kosmetyki, bo pewnie częśc już po terminie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

                        U mnie to zalezy o jaką kosmetyczkę pytasz Jeśli o tą "codzienną, czyli kolorową" to podkład, sypki puder transparentny, brzoskwiniowy róż, kredkę do oczu i tusz. A i korektor w razie czego. Kilka razy w roku używam też bronzera i cieni do powiek - matowych w kolorach brązu i beżu zwykle.

                        Natomiast w mojej podróżnej kosmetyczce będzie tego trochę więcej. Balsam do ciała, krem do rąk, krem do stóp, krem do twarzy, peeling do twarzy z żelem oczyszczającym, tonik do twarzy na dzień dobry i krem pod oczy. A do tego szampon, odzywka w sprayu i ładnie pachnące mydło.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

                          Aktualnie to prawie pustki, bo się ostro wzięłam za wykańczanie zakupionych jakiś czas temu kosmetyków i muszę sobie dokupić krem do twarzy, balsam do ciała, mam krem qcera na jakieś niespodzianki , czerwoną szminkę manhattan, pomadkę carmex, podkład bourjois, puder revlon, tusz max factor, cienie bourjois.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

                            Mam mało kosmetyków kolorowych, bo w zasadzie na co dzień używam tylko podkładu, a od święta innych kosmetyków. Od lat stosuje ten sam podkład, a mianowicie ten xxx . Bardzo go lubię, bo fajnie kryje, długo utrzymuje się na skórze, nie zapycha. Kupuje go zawsze w tym sklepie, bo w nim jest najtańszy.
                            Last edited by disne; 02-07-2020, 01:08. Powód: link

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

                              U mnie kosmetyków coraz mniej tusz do rzęs ,mały zestaw cieni (maluję się nimi od święta ) puder ,krem ,i 3 błyszczyki bo akurat to to lubię błyszczyki
                              no i standardowo płyn do demakijażu i chyba to już tyle ...

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

                                Przede wszystkim podkład i tusz do rzęs. Po za tym jakieś małe cienie i szminka i to by było na tyle

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X