Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

płaskie brodawki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    płaskie brodawki

    moim problemem są płaskie brodawkii. to była jedna z przyczyn dlaczego przestałam karmić piersią. miałam tak poranione,że karmienie było dla mnie męczarnia a co za tym idzie wytwarzało sie mniej pokarmu i dziecko zdenerwowana no i oczywiście ja tez. próbowałam laktatora ale nie pomogł. jak mam je wyciągnąć, aby nie miec problemu przy następnym dziecku? może ktoś miał taki problem?





    #2
    Ja słyszałam że trzeba męża zagonić do pracy nad brodawkami

    Skomentuj


      #3
      Ja miałam dokładnie to samo. Już w szpitalu położona kazała kupić mojemu mężowi silikonowe osłonki na piersi. I powiem, że podziałało. Brodawki zaczęły się ładnie kształtować, niestety oprócz problemu z brodawkami miałam jeszcze bardzo mało pokarmu. Używałam więc też laktatora (na brodawki i zwiększenie ilości pokarmu) i jak już z brodawkami było ok, to niestety pokarm się skończył. Ale te osłonki bardzo ładnie kształtują brodawki. Polecam


      Skomentuj


        #4
        Ja mam taki sam problem ale mój maluszek teraz nauczył się chwytać moją pierś. trwało to dość długo i też różnych rzeczy próbowałam ale wystarczyła cierpliwość i częste dostawianie pyszczka do cycucha z którym teraz prawie się nie rozstaje. życzę powodzenia i cierpliwości
        Bartuś 5.12.2008

        Skomentuj

               
        Working...
        X