Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak sobie radzą szkoły waszych dzieci w czasie pandemii?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jak sobie radzą szkoły waszych dzieci w czasie pandemii?

    Wiadomo, że teraz jest bardzo trudny czas dla każdego, na pewno i dla rodziców, którzy muszą codziennie opiekować się dziećmi i także dbać o ich edukacje. Szkoła z telewizji to jak dla mnie za mało. Powiedźcie mi jak sobie radzą wasze szkoły w tym czasie, zajęcia się odbywają W telewizji różnie to wygląda, a chce wybrać dobrą szkołę dla syna bo ten czas już powoli się zbliża.
  •    
       

    #2
    Odp: Jak sobie radzą szkoły waszych dzieci w czasie pandemii?

    Rząd też się stara wypuszczając szkołę w TV, no ale ta szybko zyskała złą sławę, choć teraz nie jest już tak źle. Mimo tego to jest zdecydowanie za mało. Super jak szkoła coś robi, dalej się stara, aktywizuje nauczycieli do pracy z dziećmi. Trzeba jednak mieć do tego odpowiednie narzędzia jak widać.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jak sobie radzą szkoły waszych dzieci w czasie pandemii?

      U nas było całkiem ok, nauczyciele naprawdę się starali jakoś zainteresować dzieciaki zajęciami (choć młodzi nie zawsze współpracowali). Ja też starałam się pilnować, aby córka zawsze była przygotowana tak, jakby naprawdę szła do szkoły. Nie pozwalałam na siedzenie w piżamie, czy obudzenie się 5 minut przed zajęciami, bo wiem, że wtedy nie potrafiłaby się skoncentrować. Zadbałam też o odpowiednio przygotowane miejsce do nauki . Ale muszę przyznać, że nie był to łatwy czas, ani dla dzieci, ani dla nas rodziców, a tym bardziej dla nauczycieli

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jak sobie radzą szkoły waszych dzieci w czasie pandemii?

        U Nas początek był bardzo chaotyczny, ale tak jak pewnie u większości. Z dnia na dzień doskonaliliśmy strukturę działania. Najgorzej było ogarnąć odsyłanie prac, zdjęcia, skan, zapisywanie, szukanie, odsyłanie, na meila na librusa, a to nie weszło, a to za duży plik itp. Ale w końcu dziś płyniemy jak po maśle. Ogólnie podziwiam nauczycieli za ich pomysły. Naprawdę się postarali a im tez nie było łatwo.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jak sobie radzą szkoły waszych dzieci w czasie pandemii?

          U nas również na początku było zamieszanie. Ale na dłuższą metę taka nauka to żadna nauka.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jak sobie radzą szkoły waszych dzieci w czasie pandemii?

            No i warto czytać teraz takie opinie. Będzie wiadomo, które szkoły będą szybciej gotowe do nauki online, a według mnie prędzej, czy później niektóre z zajęć będą właśnie w ten sposób przeprowadzane, czy też sprawdziany, kartkówki itp.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jak sobie radzą szkoły waszych dzieci w czasie pandemii?

              Widzę, że różnie z tym bywa. Głównie chyba lepiej sobie prywatne szkoły poradziły z tym wyzwaniem z tego co piszecie. Widać, że te będą lepiej przygotowane na może jakąś zmianę w edukacji, postawienie też i w przyszłości na zajęcia online.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jak sobie radzą szkoły waszych dzieci w czasie pandemii?

                Niestety nasza szkoła kompletnie sobie nie poradziła, natomiast siostra ma dziecko w szkole Te Vizja, o której wspomniałaś i przyznam szczerze, że żałuję, że nie zdecydowałam się również na to, aby zapisać tam swoje dziecko. Dzięki temu nie byłoby żadnych braków w edukacji mojego dziecka. Muszę rozważyć zmiany.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jak sobie radzą szkoły waszych dzieci w czasie pandemii?

                  Moje dziecko chodzi do szkoły Te Vizja na Okopowej i muszę przyznać, że szkoła prywatna to jednak to jest to! Szkoła w odpowiedni sposób poradziła sobie z pandemią! Wszystko dobrze przygotowane i każde dziecko miało poświęcony odpowiedni czas, jeśli coś było trudne do zrozumienia. Super, bo edukacja dziecka się nie zatrzymała.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X