Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wygładzenie włosów

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    wygładzenie włosów

    naturalnie mam dość mocno kręcone włosy, a zawsze mi zależało na delikatnych falach, postanowiłam niedawno skorzystać z zabiegu keratynoweg Amazon Keratin zdecydowałam się na opcję czekoladowej keratyny -w przypadku kręconych włosów nie prostuje ich całkowicie, tylko pozostawia delikatne fale. Bardzo jestem zadowolona z efektu, włosy dodatkowo stały się mocniejsze i bardziej lśniące - polecam wszystkim jestem pewna, że będziecie zadowoleni
  •    
       

    #2
    Odp: wygładzenie włosów

    xxx od dluższego czasu pozmieniał już swoje składy produktów . Wycofał się z formaldehydu, który jak wiemy jest szkodliwy , w szczególności dla mam i kobiet w ciąży. Podobne efekty można uzyskać stosując BOTOX do włosów. Część z nich lekko prostuje włosy, inne nie. Produkty są o tyle dobre, że efekty utrzymują się od 3 do nawet 5 miesięcy. Jeśli jakąś Pani chciałaby mocno wyprostować włosy to teraz króluje nanoplastia , nowoczesny zabieg prostujący włosy.

    Pozdrawiam wszystkie koleżanki z forum i życzę dużo zdrowia.
    Last edited by gagatka; 17-03-2021, 09:52. Powód: reklama

    Skomentuj


      #3
      Odp: wygładzenie włosów

      Moja fryzjerka poleciła mi właśnie xxxx i jestem mega zadowolona.
      Last edited by gagatka; 17-03-2021, 09:51. Powód: reklama

      Skomentuj


        #4
        Do włosów używam maski z błota xxx jest rewelacyjna!
        Last edited by gagatka; 02-02-2021, 16:29. Powód: link

        Skomentuj


          #5
          Ja tez w ostatnim czasie zaczęłam używać xxx z polecenia i nie powiem daje sobie rade z moimi włosami i jeszcze w te ostatnie mrozy dalej były miękkie w dotyku co nie mogę powiedzieć o innych kosmetykach przy których ciagle miałam sztywne włosy.
          Używam serii glow 😄😄😄 moja ulubiona !
          Last edited by gagatka; 17-03-2021, 09:51. Powód: reklama

          Skomentuj

                 
          Working...
          X