Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Ja bez kawy to ani rusz. Uzależniłam się
    Czasem, gdy dobrze się kogoś zna, jedno spojrzenie, uniesienie brwi czy zaciśnięcie warg mówi więcej niż całe godziny gadania

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Też nie wyobrażam sobie poranka bez kawy.
      sterydy cennik

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        hej!

        I jak przygotowania? My dziś choinkę ubraliśmy, Ola zdarzyła już potłuc kilka bombek i połamac pierniczki, które tylko udało jej się dostać

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Witajcie!

          Mój mąż właśnie zdobywa choinkę na targu. Jak wychodził Benio mu przypomniał: Tatuś, ale musi być mała. Duża się nie zmieści.

          No jestem ciekawa jaką przyniesie...

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Witam Was
            Ja szybko wpadam życzyć Wam WESOŁYCH ŚWIĄT !!!
            U nas zawirowania Ja piekę ciasta ,jestem przeziębiona i się kurować muszą
            dzieci rozrabiają ...
            Hania farsz na uszka robię taki sam jak napisała Teresa tylko grzyby przepuszczam przez maszynkę potem dodaję jajko i podsamżoną cebulkę Innego farszu nie robię Ty już pewnie uszek narobiłaś
            Justyna oby sprawy poszły po twojej myśli
            Teresa wspólny tort to też dobry pomysł Na pewno wyjdzie ci fantastyczny
            Patrycja u nas choinka ubrana a dzieci wciąż chodzą i sprawdzają czy już prezenty leżą
            jeszcze raz Spokojnych ,Zdrowych Świąt życzę !

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              A my dzisiaj bez choinki. Jakoś tak wyszło
              W obliczu śmierci wszyscy jesteśmy samotni

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                witam Was,
                Patrycja jak dziś Ola i choinka się mają?
                Hania zaradny jest Benio i jak udało się polowanie na choinkę?
                Teresa taki wspólny tort fajny pomysł - pochwal się efektem pracy
                Beata zdrówka dla Ciebie,
                u nas ciężki czas więc hm chyba jestem jedyną osobą, która nie piecze, nie gotuje, nie stroi choinki hmm ale brak weny i sił do tego
                to co udało mi się zrobić to zapakować prezenty - by choć Zosia miała ciut radości przy rozpakowaniu
                Dziewczyny ja życzę Wam rodzinnych świąt, spełnienia swoim marzeń i zdrowia

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  I ja dziś zacznę od tego, by życzyć Wam pięknych Świąt, pełnych pokoju i szczęścia!



                  Justyna, polowanie na choinkę zakończyło się sukcesem: jest taka, że spokojnie się mieści .

                  Beata, wczoraj myślałam, że tyle uda mi się zrobić... A tu do uszek mam tylko farsz, lepienie zostało na dziś. Poza tym mnóstwo innych rzeczy do zrobienia. Ale nie żałuję, że zostaliśmy na Wigilię u siebie. Jakbyśmy jechali do teściów lub mojej mamy to odpadły by takie przygotowania. Ale to nie to. Atmosfera nie do końca taka...



                  Miłego i spokojnego dnia!

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Z okazji świat życzę Wam dziewczyny i waszym rodziną wszystkiego co najpiękniejsze, niech Boża Dziecina ma Was w opiece i niech da dużo zdrowia i mało problemów

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Też chciałabym Wam życzyć wszystkiego najlepszego z okazji świąt Bożego Narodzenia-spokojnego, bez pośpiechu, stresu....Trzymajcie się ciepło

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        witam Was,
                        ale na porannej cisza przez ostatni czas - dawno takie ciszy tu nie było
                        jak po świętach? dzieciaki zadowolone z prezentów?
                        u nas zabawy kuchnią nie ma końca od kilku dni, Zosia zadowolona strasznie - ale powiem Wam, że największą radością dla niej było rozdawanie prezentów innym - tyle szczęścia nie widziałam przy tym już długo
                        Teresa jeszcze prototypu okładki na książeczki zdrowia nie zrobiłam przyznaje się, ale mój brak weny przez święta był straszny,

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Witam i ja po świętach
                          Ciężko nadal na żołądku Święta spokojne choć i z bólem głowy były Dzieci z prezentów bardzo zadowolone
                          Justyna Pamiętasz jak mi podawalaś link tymi ozdobami z wełny to coś zrobiłam chociaż te końcówki mi tak dobrze nie wyszły ale to na szybko i brak czasu na poprawki
                          Attached Files

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Beata mnie wczoraj ból głowy męczył strasznie przez pogodę, cudne ozdoby Ci wyszły trochę wełny i pięknie to wygląda, cudniej niż te sklepowe
                            ja dziś w planach mam jechać spisać umowę o dach i zamówienie złożyć ehh i trzeba na koniec roku wydać kasę

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Opisałam się przed chwilka i net mi padł
                              U mnie w święta żołądek nie ucierpiał na szczęście,
                              Beata piękne ozdoby ciut wełny i efekt cudny
                              Mnie głowa wczoraj meczyla przez pogodę, warstwa ochronna płyty jest do poprawy bo tak wiało strasznie
                              Ja dziś jadę spisać umowę o dach i jego wykonanie

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Ach te wydatki Ostatnio Hania pisała o wydatkach za samochód i niestety nam też wyskoczyły a to święta też kosztują :/ Mam nadzieję że Nowy Rok będzie lepszy ale z naszymi wydatkami to znikome szanse kiedy wykończenie domu wchodzi w rachubę ale cóż zrobić

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X