Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Spanie dziecka u babci ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Spanie dziecka u babci ?

    moje dzieci jeszcze nie miały okazji spać poza domem

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Spanie dziecka u babci ?

      Synek pierwszy raz był na tydzień u babci bez rodziców, gdy miał 16 miesięcy. Uważam, że im wcześniej tym lepiej. Dzisiaj nie mam z nim problemu. Chętnie zostaje u jednych i u drugich dziadków. Ale nie dziwię się, że czterolatek, który dotychczas nie był sam na noc poza domem nie chce zostać u babci.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Spanie dziecka u babci ?

        mój ma kłopot ze spaniem u babci która piętro niżej mieszka hehehe a co mówić o wyjeździe do mojej teściowej która mieszka na drugim koncu Polski. Jakoś nie było okazji na takie wyjazdy i syn nie jest przyzwyczajony

        Skomentuj


          #34
          Odp: Spanie dziecka u babci ?

          Napisane przez czekladka24 Pokaż wiadomość
          mój ma kłopot ze spaniem u babci która piętro niżej mieszka hehehe a co mówić o wyjeździe do mojej teściowej która mieszka na drugim koncu Polski. Jakoś nie było okazji na takie wyjazdy i syn nie jest przyzwyczajony
          Chyba im później dziadkowie zabiorą dziecko do siebie na noc tym trudniej. Ale też u nas dziadkowie mieszkają ponad 100 km od nas i jak teściowie pierwszy raz zabrali syna to nie było możliwości pojechać po niego tego samego dnia.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Spanie dziecka u babci ?

            Mój synuś, gdy miał 2 latka to pierwszy raz został na noc u dziadków. Ma z nimi bardzo dobry kontakt bo mieszkają kilka ulic od nas Jest z nimi bardzo zżyty, więc nie było z tym żadnych problemów


            Skomentuj


              #36
              Odp: Spanie dziecka u babci ?

              Jeśli dziecko zna i lubi dziadków to nie ma problemu. Przed taką nocą warto wcześniej np. częściej odwiedzać dziadków. Żeby nie zrobić np. tak, że dziecko widziało dziadków 3 razy w roku a my nagle je zostawiamy.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Spanie dziecka u babci ?

                Moja corcia pyta sie kiedy babcia wyzdrowieje bo chciala by jechac do niej na noc ale poki co nie moze bo babcia nie jest w stanie sie nia zaopiekowac

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Spanie dziecka u babci ?

                  Fajnie, że dzieci lubią swoich dziadków i mają z nimi bardzo dobry kontakt. To dla nich ważne doświadczenia i piękne wspomnienia na później.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Spanie dziecka u babci ?

                    Ja zawsze miałam bardzo dobry kontakt z Babcią. Wszędzie mnie zabierała, wiele mnie nauczyła. Jestem Jej za to bardzo wdzięczna


                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Spanie dziecka u babci ?

                      Ja też pamiętam jak ze swoją babcia chodziłam na spacery, jak robiła mi ciasta. Teraz coraz mniej jest takich relacji wnuczka z dziadkami, więc jak tylko dziecko i dziadki chcą to warto pozwalac na takie spotkania.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Spanie dziecka u babci ?

                        Ja mam identyczne wspomnienia związane z babcią i mam nadzieje, że moje dzieci będą miały podobne. Bo to ogromna radość mieć później takie wspomnienia i duża nauka.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Spanie dziecka u babci ?

                          U mnie córka właśnie pierwszą noc u babci spędziła gdy miała 4,5 roku więc różnie to bywa Jedno dziecko chce szybciej inne później
                          Bardzo polubiła spanie poza domem, teraz musimy ją namawiać aby wracała z tych wypraw do domu.

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X