Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy to bezpieczne dla dziecka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czy to bezpieczne dla dziecka?

    Cześć wszystkim, mam już dość ciąży i chce pozwolić sobie na odrobinę przyjemności. A mianowicie pofarbować włosy. Czy ta farba będzie dla maluszka bezpieczna?

    To ta farba z LINKU
  •    
       

    #2
    Odp: Czy to bezpieczne dla dziecka?

    Katarzyna nie ma farb niebezpiecznych dla dziecka... W internecie jest masa wpisów dziewczyn, że nie wolno farbować włosów w ciąży. Zapytałam o to lekarza to zaczął się śmiać i kazal odstawić internet. Powiedział, że ciąża to nie choroba i można robić przez te 9 iesiecy wszystko co do tej pory poza piciem alkoholu i paleniem papierosów no i goracymi kąpielami. To samo mozna poczytac o masazach. Mi powiedzial lekarz zeby unikac tylko masazu brzucha i lezenia na brzuchu w czasie masowania.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Czy to bezpieczne dla dziecka?

      Napisane przez annaniol Pokaż wiadomość
      Katarzyna nie ma farb niebezpiecznych dla dziecka... W internecie jest masa wpisów dziewczyn, że nie wolno farbować włosów w ciąży. Zapytałam o to lekarza to zaczął się śmiać i kazal odstawić internet. Powiedział, że ciąża to nie choroba i można robić przez te 9 iesiecy wszystko co do tej pory poza piciem alkoholu i paleniem papierosów no i goracymi kąpielami. To samo mozna poczytac o masazach. Mi powiedzial lekarz zeby unikac tylko masazu brzucha i lezenia na brzuchu w czasie masowania.
      Annaniol tak, w ciąży jak najbardziej można farbować włosy Ja tego nie robiłam bo mój naturalny kolor bardzo mi się podoba


      Skomentuj


        #4
        Odp: Czy to bezpieczne dla dziecka?

        Według mnie farbowanie włosów podczas ciąży jest bezpieczne i nie musisz się niczym obawiać. Ja teraz obawiam się zakrzepicy bo sporo się o tym mówi że kobiety w ciąży są na nią narażone.
        Czy zakrzepica objawy ręka może puchnąć i boleć. Jakie są ogólne objawy zakrzepicy w ręcę bo moja mnie ostatnio boli strasznie, puchnie i nie wiem co się z nią dzieje

        Skomentuj


          #5
          Odp: Czy to bezpieczne dla dziecka?

          Ta i inna farba - nie ważne! Jeśli, będąc w ciąży chcesz ufarbować włosy, zrób to, bo na prawdę nie ma ku temu przeciwskazań. Ja ufarbowałam włosy kilka dni przed porodem, by ładnie wyglądać na porodówce .

          Skomentuj


            #6
            Odp: Czy to bezpieczne dla dziecka?

            Ja jak byłam w ciaży to też farbowałam włosy i naprawdę nic z moim dzieckiem sie nie stało. Pytałam się lekarza to powiedział, ze lepiej farbować włosy niż pić i palić. Możesz porównać skład kilku farb i wybrać tą najbezpieczniejszą albo zapytaj się dobrego fryzjera co poleca.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Czy to bezpieczne dla dziecka?

              Ja farbowałam włosy ale wybierałam farby bez amoniaku bo słyszałam, że tylko to est szkodliwe. Tak czy siak wszystko było ok i nic niepokojącego nie zauważyłam.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Czy to bezpieczne dla dziecka?

                Ja tez stosowałam farby bez amoniaku. Pojechałam do swojej fryzjerki i ona mi doradziła jaka farba będzie dla mnie najlepsza.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Czy to bezpieczne dla dziecka?

                  Farby bez amoniaku można też znaleźćw każdej drogerii i włosy zafarbować w domowym zaciszu, na pewno będzie to dużą oszczędnością czasu i pieniędzy

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Czy to bezpieczne dla dziecka?

                    Jasne, ale ja zawsze farbuje wlosy u fryzjerki. mam taka zaufaną co robi dobrymi farbami i zawsze na dłużej mi starcza.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Czy to bezpieczne dla dziecka?

                      Ja kiedyś farbowałam u fryzjerki, póxniej w domu, teraz od ponad roku znowu u fryzjerki i szczerze mówiąc i tak farba mi się szybko wypłukuje, nawet fryzjerki się dziwią

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Czy to bezpieczne dla dziecka?

                        Ja nigdy, ale to nigdy w życiu nie farbowałam włosów, więc się na ten temat za dużo nie wypowiem. Ale gdybym była w ciąży i miałabym chęć na zmianę koloru, to raczej poczekałabym...

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Czy to bezpieczne dla dziecka?

                          ja farbowałam oraz obcinałam włosy w ciąży i nie miało to żadnego wpływu na jej przebieg. Ja jestem za wizytą u fryzjera natomiast każda mama według własnego uznania podejmuje decyzje

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X