Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jasno brązowe plamki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    jasno brązowe plamki

    Witam, mój prawie pięciomiesięczny synek początkowo pod pachami miał takie czerwonawe plamki myślałam że to może spowodowane otarciem tak też mi zasugerowała moja pani doktor i przepisała mi robioną maść jednak nic to nie pomogła plamki są już teraz na klatce piersiowej szyi i za uszami przybrały też kolor jasno brązowy bardzo proszę o pomoc czym to może być spowodowane, w załączeniu przesyłam zdjęcia tych plamek
    Attached Files
  •    
       

    #2
    Odp: jasno brązowe plamki

    Niestety trudno na podstawie załączonych zdjęć postawić diagnozę. Jeżeli są żółte strupki, to może być to łojotokowe zapalenie skóry, u starszych ludzi spodziewać się można łupieżu pstrego, który rzadko występuje u dzieci. Jeśli są jeszcze czerwone zmiany, to proszę również je sfotografować.
    Pozdrawiam
    prof. UWM dr hab. n. med. Piotr Jurkowski, specjalista pediatra

    Skomentuj


      #3
      Odp: jasno brązowe plamki

      Ciekawa jestem, jak rozwiązała się sytuacja, bo wcześniej nie spotkałam się z takimi brązowymi plamkami.Zaczerwienienia owszem, ale nie brązowe plamki.

      Skomentuj


        #4
        Odp: jasno brązowe plamki

        Też jestem ciekawa co to było. Ja też z takimi brązowymi plamkami jeszcze sie nie spotkałam. Synek miał czasami krostki, ale czegoś takiego na szczęście nie.

        Skomentuj


          #5
          Odp: jasno brązowe plamki

          nie miałam u dzieci takich wysypek,ale teraz jest we wszystkim chemia więc wszystko może być

          Skomentuj

                 
          Working...
          X