Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    jasne że jest, prócz mnie to już prawie nikt tez nie zagląda :P
    A ja mam w tym tygodniu pół na pół pn-śr marzena była u dziadków a śr-(chyba) sob martyna jest u dziadków. heh spoko bez małej :P

    ja jutro na grila do kolezanki bez męża, bez dzieci, babski wieczór. i bez kasy niestety. ale mamuska powiedziała, że cos mi tam skrobnie na jakieś piwko czy coś
    Karina


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Witajcie

      Zagladam tutaj ale jakas cisza zapanowala pewnie to pogoda robi ze nie macie czasu na nic u nas w uk ostatnie 2 tyg byly bardzo piekne cieple i sloneczne moj starszak od 21 lipca ma wakacje a teraz zapisalismy jego na pilke wiec mam wolne od 10-15 jestem tylko z mlodym
      2 wrzesnia mam wizyte w szpitalu z maluszkiem odnosnie tego jego wzrostu pewnie nic ine zrobia bo to sa czuby ale isc warto...
      ostatnio zaczelam w domku cwiczyc Insanity i tak oto 2 miesiac mi juz mija cwiczenia daja wycisk bo to codziennie oprocz niedzieli w zyciu tak nie bylam spocona jak podczas tych cwiczen

      pogoda u nas jest teraz taka sobie w kratke powiedzialabym typowa angielska pogoda...

      no nic uciekam bo dzieciaczki trzeba przygotowac na wyjazd bo musze zawiesc dziecko a ze jestem i z mlodym to jedziemy wszyscy....




      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Hej

        Upaly cd. Wczoraj bylismy na takim kąpielisku Chorwacja. Super tam jest, plaża, różne "baseniki", plac zabaw dla dzieci, jedzonko pod nosem, pomosty. Naprawdę świetna zabawa
        A wstęp tylko 5 zł, siedzieć możesz cały dzień.

        Dziś chyba odpoczywamy, może odwiedzimy znajomych - sąsiadów.

        Ja nie wiem jakbym wytrzymała w pracy bez klimatyzacji. U nas cały tydzień upałów ponad 30 stopni. A w sobotę jedziemy na wesele do Wieliczki



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Ulcia czy to twoją opowieść o porodzie opublikowali?
          http://babyonline.pl/ciaza_i_porod_p...kul,14751.html
          Karina


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Tak, normalnie zaszczyt mnie kopną



            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              no właśnie gratuluje
              Karina


              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                hej hej
                Melduje sie po udanym urlopiku
                Ulcia gratuluje
                na urlopie bylo super pierwszy raz od 3 lat naprawde sie udal



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  hej.
                  ulcia gratuluję!
                  aniazio super że urlop się udał.
                  a u mnie? zaczynam powoli bać się porodu i tego wszystkiego co będzie po. do pracy jeszcze chodzę ale już nie wyrabiam. jak przychodze jestem taka zmęczona, wszystko mnie boli,do tego ciągle mi gorąco. Hania kopie. tydzień temu miałam usg i potwierdził że dziewczynka. dzieci oswajam z myślą że nie będzie mnie jakiś czas w domu, żeby nie przeżyły szoku i że niedługo będzie z nami maluszek
                  mąż zwolnił się z pracy i wrócił do poprzedniej. zarobi mniej ale przynajmniej nie chodzi zły i ciągle zmęczony. Hania ma 1616g i 28 cm.




                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Ancia super że urlop sie udał.
                    Moncia super że dziewuczka kolejna rośnie

                    ja swojego chłopa wykopałam w koncu z domu, niech coś przemysli bo mam dość, jestem nim zwyczajnie zmęczona. może przemyśli i albo wrócimy albo sie roztaniemy. heh
                    Karina


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Monia super ze Haniulka zdrowo rosnie
                      moj ma miec rozmowe o prace w tym samym miescie co mieszkamy oby sie udalo ....
                      Karlinka oj to powaznie u Was sie dzieje



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Karlin już tak Ci podpadł?

                        Monia, super że wszystko w porządku z Wami. No nie mogło być inaczej

                        Ania fajnie, że urlop WKOŃCU się udał Trzymam w kciuki aby mąż dostał tą pracę, napewno ułatwiła by wam życie praca na miejscu.

                        A ja mam dziś w pracy lajcik. Jakoś mało roboty dziś. Bo mnie od sierpnia na nowy dział przenieśli i dostałam awans jestem teraz starszym referentem hahah



                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          hej hej
                          Ulcia gratulacje

                          my zaliczylysmy plac zabaw i przy okazji zrobilysmy male zakupy.
                          ehh mloda cos nie chce mnie wogole sluchac wszystko wymusza placzem



                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Jeszcze godzinka i do domku.

                            Lilka pojechała właśnie na rzeczkę z moją siostrą, siostrzenicą o szwagrem. Będzie miała radochę a ja wolne popołudnie.

                            Z tym niesłuchaniem Ania to chyba taki wiek. Lilka też czasami to potrafi mnie tak wkurzyć, że masakra. Np mowię jej żeby czegoś nie robiła a tu jakby grochem o ścianę i jak tylko słyszy że idę do niej to jeszcze przyspiesza to co robiła żeby więcej napsocić... Czasami brak mi słów.
                            Za to jakie teksty wali to wysiadam wczoraj przy obiedzie zapytała się czy może wstać od stołu. Mąż na mnie, ja na niego i nas zatkało



                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Ulcia u mnie jest dokladnie tak samo jak piszesz
                              moja mi kiedys wypalila cos takiego <NIE BEDE JADLA TEJ OKROPNEJ ZUPY> a byla jej ulubiona no i nie jadla .Normalnie nas zatkalo
                              A tekstami tez potrafi powalic z nog



                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                No i dostaliśmy się do żłobka Niby prywatne ale i tak dużoooo chętnych jest.
                                Już zaklepałam sobie tydzień wolnego od 1 września, bo Lilka będzie się adaptować

                                Przed chwilą coś przekropiło u nas, a tyle co nic. Ciepło nadal.



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X