Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Hej a ja małą wczoraj mierzyłam i ma tyle, co marzena jak miała równe 3 latka, czyli 98 cm. babówa z niej. hehe
    scarlet super że już na swoim jestescie, zazdroszcze ci. A mały miejmy nadzieje szybko sie przyzwyczai.
    Karina


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      hej
      scaarlett fajnie że już jesteście w nowym mieszkaniu. a mały szybko się przyzwyczai zobaczysz. poczuje że to jego miejsce i będzie ok.
      moi malcy daja mi w kość,szczególnie Marysia. ciągle coś psoci i bije Ignasia. nie wiem może po prostu mnie to wszystko bardziej irytuje niż wcześniej. hormony dają o sobie znać. zaczyna mi być coraz ciężej. wszystko mnie boli i szybko się męczę. ciągle tylko z pracy do pracy(czyli domu). jak przychodze to taki bałagan mam w domu,że cholera bierze czasami. do tego jeszcze obiad zrobić, pranie i na spacer z dziećmi wyjść. już pomału nie daję rady i odpuszczam. pomocy nie ma od nikogo. tesć ma nową kobietę i cały czas na działce siedzi. raz tylko wziął dzieci. myślę już żeby pójśc na zwolnienie ale nie chce później mieć problemów z macierzyńskim bo krótko pracuję.
      poza tym dzidzia kopie. pomału kupuję rzeczy dla małej. mam już wózek. tako jumper 3w1. kupiliśmy za 150 zł, czyli za grosze. ale to od znajomej,więc może dlatego. muszę zamówić wyprawkę dla Marysi do przedszkola Tropiciele. teraz w przedszkolu była jedynym czterolatkiem w pięciolatkach i pani mówiła że osiągnęła ten sam poziom co starsze dzieci, więc się cieszę że coś po amusia ma he he.




      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Hej hej

        Moja juz zapisana do przedszkola i od kwietnia idzie
        Anetko super ze juz na swoim,a Piotrus sie przyzwyczai tylko czasu troszkie potrzeba,duzo cierpliwosci zycze
        Monia spojrzalam na Twoj suwaczek juz 26 tydzien jak to szybko leci jeszcze troszkie i malutka bedzie z Wami


        U mnie bunt ostatnio na calego najgorzej jest rano przy ubieraniu i wieczorem do spania,no i placzem wszystko wymusza masakra jakas czasem juz nie mam sily...
        My 10 lipca do Polski jedziemy a wracamy 2 sierpnia
        buziaki dla Was:*



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Karolcia wszystkiego najlepszego z okazji urodzin ,spelnienia marzen



          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Hej

            U nas wkońcu pogoda
            A ja wczoraj rozwaliłam sobie palca u nogi drzwiami od łazienki. Byłam tak zaspana rano że nie wiem jak ja to zrobiłam...

            Mam pytanie, macie spacerówki? Poluję na jakąś sensowną. Bardziej na spacery, żeby była parasolka najlepiej, rozkładane siedzisko i regulowany podnóżek. Zastanawiałam się nad baby design travel, caretero gringo, coto baby rythm, baby design mini. Macie może podobne?



            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              hej
              ulcia ja mam baby disign i jestem zadowolona. mam ją 2 lata i żadnych uszkodzeń większych nie ma, po praniu za każdym razem wygląda jak nowa




              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Monia a jaki masz model tej spacerówki?
                I jak się czujesz? Brzusio już duży ?



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  hej, my spacerówki już od jakichś dwóch miesięcy nie mamy. Mała nie chce w nije siedziec i koniec. więc jest nam niepotrzebna. woli na nogach chodzic. A ja na szczęście nie narzekam na dziewczny. ostatnio zaczeły sie super dogadywac. mała sie nie dostała do przedszkola bo dużo 3-latków a ona jakby nie było w tym roku jest 2-latkiem. kuj z tym że urodzona 3 stycznia ale jednak. Marzena poszła do przedszkola jak miała 2,9 m-ca ale to już był jako 3-latek bo z grudnia. heh. Starsza idzie od września do szkoły. Masakra na same książki do 1 klasy musze dać ok 350 zł. No przecież to jest jakas masakra. tyle narazie hehe. Szukam na mus jakiejś roboty bo z kasą tez oszaleć mozna.
                  Karina


                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    No Lilka za spacerowką też zbytnio nie jest ale wyjątkowo na mieście w niej siedzi. Także muszą sobie sprawić takową, bo lepiej do auta włożyć nawet i do sklepu wejść.

                    Karlin no szkoła, szkoła i się zacznie wam.
                    My dajemy Lilkę do żłobka najpierw żeby się zaaklimatyzowała a potem może przejść do przedszkola. Już z automatu, jeden budynek. A teraz bezpośrednio do przedszkola by się nie dostała, dochody nas nie puszczą choć to prywatne. Prywatne, bo do miejskiego trzeba byłoby się zapisywać będąc w ciąży albo mieć w przedszkolu plecy...
                    Zobaczymy jak to będzie.

                    My znów mamy problem z kupą. Nie chodzi tu o to, że nie chce wyjść co Lilka nie chce jej wypuścić. Raz lepiej, raz gorzej. Już nic nie pomaga, nawet rozmowa, książeczki, nagrody. No nic... Zostaje czopek glicerynowy. Ale nie da się ich używać częściej niż dwa razy na tydzień. Pediatra nawet nie pomógł...



                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Ja mam X-landera, ale nie polecam. Jakbym miała teraz wybierać, z całą pewnością wybrałabym Peg Perego Pliko, do którego się przymierzałam. Przy Piotrusiu miałam conceco traffic, byłam bardzo zadowolona, spisywał się na medal i jakość była super.

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Ja rowniez polecam peg perego pliko mini, lekki i zwrotny, zmiesci sie do bagaznika malego auta, no i rozklada sie calkowicie na plasko, takze wygodny do spania
                        http://allegro.pl/peg-perego-pliko-m...363502878.html

                        Wczesniej mielismy peg perego SI, rowniez super spacerowka, ale cenowo drozsza od pliko mini i troszke ciezsza, a do przesiadki np. w metro pliko mini duzo wygdniejsza.

                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          ulcia ja mam baby disign pony http://www.ceneo.pl/18022410 tylko koła ma trochę większe




                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            hej
                            co do spacerowek to my mamy taka
                            http://allegro.pl/wozek-joker-milly-...361334989.html
                            kupiona w zeszlym roku tylko po to bym mogla sie poruszac na urlopie
                            i cos takiego,nic specjalnego
                            http://tablica.pl/oferta/wozek-wielo...ta-ID95J7.html
                            krory jest super i mimo tego ze jest do 15kg mloda jeszcze w nim jezdzi ale przewaznie tylko gdy idziemy na miasto bo tak to wszedzie na nogach



                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Ja ogólnie to mam tako jumper x i bardzo sobie go chwalę. Ale jak idę z tej mojej gory spacerkiem do miasta i mam 3km bez chodnika i to z górki to muszę mieć spacerówkę, bo to ruchliwa droga. A w jumperze i z wagą Lilki już mi ciężko i potem moje stawy cierpią...
                              W zeszłym roku kupiłam spacerówkę easy go i masakra jakaś. Koła same się mi blokują, podnóżek nie regulowany, a regulacja siedziska na jakimś paseczku co zaraz się urwał. Dlatego szukam nowej, a jedynie teraz się mi opłaca ją kupić, bo jeszcze Lilka coś pojeździ a i potem dla kolejnego dzidziusia będzie.



                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                MOnia zapewne masz taki
                                http://allegro.pl/wozek-baby-design-...371886828.html

                                powiedz mi, jaka jest ta regulacja oparcia? Na takim pasku?



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X