Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowoczesna kuchnia dla mamy i bliźniaków :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Nowoczesna kuchnia dla mamy i bliźniaków

    W tej chwili kuchnie robią na wymiar takie, że ciężko powiedzieć co jest już nowoczesne, a co już nie. W każdym razie meble to nie wszystko pamiętaj, że liczy się pierwsze wrażenie u nas na wejściu jest wielka fototapeta w kuchni i wygląda to obłędnie - według gości wybór masz ogromny - http://www.dekowizja.pl/fototapety-2...i-Jadalni.html więc kwestia tylko podjęcia decyzji.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Nowoczesna kuchnia dla mamy i bliźniaków

      To ja w takim przypadku chyba zdecydowałabym się na połączenie kuchni i pokoju i oddzieleniu ich ścianka barową. To dobry pomysł, zwłaszcza przy bliźniakach - sama kuchnia może być za mała.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Nowoczesna kuchnia dla mamy i bliźniaków

        Patrzyłaś tutaj? Mają bardzo ciekawe propozycje aranżacji kuchni

        Skomentuj


          #49
          Odp: Nowoczesna kuchnia dla mamy i bliźniaków

          A ja myślę, że warto poczytać sobie o markach takich jak Almi Decor czy Duka na poradnikowy.net - szukanie inspiracji jest bardzo ważne, a jeśli do tego kuchnia ma być nowoczesna, to warto szukać niebanalnych, industrialnych rozwiązań.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Nowoczesna kuchnia dla mamy i bliźniaków

            A co powiecie na temat białych kuchni? Podobają się Wam? Bo ja Wam powiem, że jak tak patrzę na te aranżacje http://kobietamag.pl/cala-bialo-proj...koloru-kuchni/ to coraz bardziej przekonuję się do tego koloru

            Skomentuj


              #51
              Odp: Nowoczesna kuchnia dla mamy i bliźniaków

              Napisane przez boonia004 Pokaż wiadomość
              A co powiecie na temat białych kuchni? Podobają się Wam? Bo ja Wam powiem, że jak tak patrzę na te aranżacje http://kobietamag.pl/cala-bialo-proj...koloru-kuchni/ to coraz bardziej przekonuję się do tego koloru
              Powiem tak białe kuchnie również mi się podobają i też myślałam nad taką w swoim domu Ale kiedy weszła moda na białe kuchnie to już w kilku domach widziałam i już jak dla mnie straciły swój urok Już nie są takie niepowtarzalne

              Skomentuj


                #52
                Odp: Nowoczesna kuchnia dla mamy i bliźniaków

                Moja kuchnia jest biała (bardziej waniliowa) z różnymi odcieniami szarości. Plus bieli jest taki, że każdy mocniejszy akcent przez biel jest podkreślany i wydobywany-tak u nas jest z podświetlanym, fioletowym panelem szklanym zamiast płytek. Aczkolwiek rzeczywiście biel wręcz teraz dominuje już kolejny sezon, zaraz pewnie przyjdzie moda na coś innego. najważniejsze więc by zrobić kuchnię która nam się podoba i jest funkcjonalna. Biała kuchnia ma wielki minus-świetnie się po niej rysuje, szczególnie po białych szafkach- codziennie gonię mojego malarza....i ścieram wciąż

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Nowoczesna kuchnia dla mamy i bliźniaków

                  to też to czy biała kuchnia będzie praktyczna przy dzieciach tym bardziej kiedy one ze mną też dużo "pomagają" w kuchni
                  Patrycja - o to masz ciekawe połączenie w kuchni a meble są takie w połysku czy w matowe bardziej ?

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Nowoczesna kuchnia dla mamy i bliźniaków

                    Ze swojej strony mogę mamom polecić multicookera, ja mam akurat Redmonda i sobie chwalę. Wiadomo jak to jest przy dzieciach, oczy dookoła głowy, a wolny czas jest na wagę złota, a w tym przypadku parę minut i jedzonko gotowe i zamiast skupiać się na palącym garnku można poświęcić więcej czasu naszym pociechom albo chwilę oddechu złapać.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Nowoczesna kuchnia dla mamy i bliźniaków

                      Taka kuchnia musi być dobrze przemyślana, musi być przestronna i funkcjonalna. Przede wszystkim trzeba postawić na dobrą jakość sprzętów oraz mebli. Pryz bliźniakach to podstawa. Profesjonalne kuchnie można znaleźć w sklepach internetowych i wybrać najwyższej jakości sprzęty, które pomogą w codziennych obowiązkach.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Nowoczesna kuchnia dla mamy i bliźniaków

                        Ja podczas urządzania swojej kuchni postawiłam na tradycyjne blaty i fronty, ale z większą starannością starałam dobierać się dodatki, które tak naprawdę robią klimat i nadają wyrazu kuchni. Jako że mój mąż jest fanem pizzy to pierwszy zakup, którego dokonam to zestaw do pizzy właśnie, w stylu http://homlando.com/pizza-set-zestaw-do-pizzy,1910.html. Mąż będzie zachwycony, że pomyślałam również o jego potrzebach. Jak widać - wszystko trzeba robić według indywidualnych wymagań. Ale akurat w tym sklepie mają dużo kreatywnych dodatków, dekoracji także na pewno coś wybierzesz.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Nowoczesna kuchnia dla mamy i bliźniaków

                          W takim przypadku Twoja kuchnia powinna być przede wszystkim praktyczna. Pomysł o każdym elemencie tak by jak najbardziej ułatwiał Ci pracę. Sama zastanawiałam sie nad wymianą bateri kuchennej na jedną z takich https://www.kludi.com/pl/produkty/kuchnia/ , by były bardziej praktyczne

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Nowoczesna kuchnia dla mamy i bliźniaków

                            Może warto skorzystać z projektanta wnętrz?
                            Bezpieczeństwo daje w nagrodę niemoc.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Nowoczesna kuchnia dla mamy i bliźniaków

                              ja mam w swojej kuchni podświetlany blat, wykorzystałam do tego taśmy led z tego sklepu http://feniks-led.pl/index.php?k3,os...-led-tasmy-led

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Nowoczesna kuchnia dla mamy i bliźniaków

                                Wspaniała kuchnia to nie tylko projekt ale też wykorzystywanie materiałów. Tak czytam ten wpis i przypomniała mi się kłótnia z mężem. Oczywiście on uparł się na zwykły zlewozmywak bo. Kosztował 300zł i był wykonany tak, że od samego patrzenia się na niego mógłby się zarwać Ja znalazłem w tej cenie granitowy porządny zlewozmywak https://primagran.pl/zlewozmywaki-gr...jednokomorowe/ . Z bólem postawił na mój wybór, ale już w momencie gdy wypakowałem go z kartonu przyznał mi rację, że świety wybór

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X