Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak dlugo dochodzilyscie do siebie po porodzie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Jak dlugo dochodzilyscie do siebie po porodzie

    Ja jestem rok po porodzie i jeszcze w pełni nie doszłam do siebie. Miałam ciężki poród i w jego efekcie borykam się teraz z obniżaniem narządów rodnych . Jest to bardzo wstydliwa dolegliwość, przez to nie mam ochoty na seks. Będę wykonywać ćwiczenia, które mają zniwelować problem, mam nadzieję, że pomogą. W innych kwestiach doszłam do siebie po porodzie w dwa tygodnie.

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Jak dlugo dochodzilyscie do siebie po porodzie

      ja miałam 3 cesarki za każdym razem 2 tygodnie i można było normalnie funkcjonować
      niedotlenienie przy porodzie
      mózgowe porażenie dziecięce
      błąd medyczny
      porażenie erba
      błąd lekarski

      Skomentuj


        #78
        Odp: Jak dlugo dochodzilyscie do siebie po porodzie

        Ja miałam cc, ale doszłam do formy dosyć szybko. Nie czułam bólu, czasem tylko "ciągnięcie" Rana po cc szybko się goiła, aż sama byłam w szoku, a używałam sprayu regenerującego z Motherlove. Ma fajny skład- naturalne, ziołowe składniki, w związku z czym jest w pełni bezpieczny. Do tego jest wydajny i łatwy w aplikacji, można go stosować nawet na rany u dzieci, bo nie piecze

        Skomentuj


          #79
          Odp: Jak dlugo dochodzilyscie do siebie po porodzie

          ja po ciąży popadłam w anemię, ale całe szczęście że dziecko urodziło się zdrowe. Lekarz mnie uspokajał, że często kobiety po porodzie dopada taka przypadłość i nie ma co się denerwować. Przepisał mi dicofer i wszystko po mału zaczęło wracać do normy

          Skomentuj


            #80
            Odp: Jak dlugo dochodzilyscie do siebie po porodzie

            Jeszcze w trakcie ciąży zapisałam się do programu pt. "Warto ruszać się z bruszkiem" i to mi bardzo pomogło. W sumie to nie zajęło mi długo dochodzenie do siebie

            Skomentuj


              #81
              Odp: Jak dlugo dochodzilyscie do siebie po porodzie

              U mnie pierwszy poród sn - miałam wrażenie, ze mogę rodzić za chwilę znowu drugi cc - tu było gorzej, blizna długo się goiła, bałam się, ze bedzie wyglądać fatalnie już zawsze, ale położna doradziła przyklejanie plastrów sutricon i one sprawę załatwiły - w sumie wystarczyło jedno opakowanie i blizna się ładnie wygładziła.

              Skomentuj


                #82
                Odp: Jak dlugo dochodzilyscie do siebie po porodzie

                U mnie na szczęście stało się to szybko. Sam poród też ni był bardzo bolesny więc nie mogę narzekać. Choć zaraz po porodzie wspomagałam się sprayem regenerującym od motherlove który znacznie zmniejszył ból i dyskomfort a także przyspieszył gojenie. Bardzo przydał mi się też ich krem do pielęgnacji brodawek, szybko się wchłania, łagodzi ból i co ważniejsze bezpieczny dla maluszka.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X