Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

odparzona pupcia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    odparzona pupcia

    drogie mamy każda z nas była przejęta odparzeniem pupy naszych pociech mam na to radę Jasiowi przemywam pupę wodą z szarym mydłem nie używam chusteczek nawilżanych chyba że na wyjeździe.Za każdym razem wsadzam go pod kran i myje bieżącą wodą polecam
    Attached Files

    #2
    Odp: odparzona pupcia

    Mojej córci bardzo często odparzała się pupa ma wrażliwą i atopową skórę. Pod kranem nienawidziła być myta, więc używałąm miski z wodą jeśli pupa była mocno odparzona (wystarczyła nawet godzinka w mokrej pieluszce, że na pupie robiły się rany) to kapałam córcie w naparze z kory dębu, przy każdym przewijaniu naparem myłam pupcie i smarowałam bepanthenem, tym z różowym paskiem
    100_9022.JPG


    ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




    IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



    ---------------------------------------------------

    Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

    Skomentuj


      #3
      Odp: odparzona pupcia

      my na szczescie mielismy tylko raz problem z odparzeniem, a raczej zapaleniem pieluszkowym czy jakos tak to sie nazywalo... bylo to po szczepieniu kiedy Krzys dostal duza goraczke, trudno bylo sie pozbyc tego dziadostwa... przemywalam zwykla wodą w koncu zniknelo...
      I LoVe YoU - KrzyŚQ

      Skomentuj


        #4
        Odp: odparzona pupcia

        Jak córka była odparzona to zrobiłam Krochmal i robiłam takie nasadowki po 5 min. 2 dni i zero odparzeń.

        Skomentuj

               
        Working...
        X