Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

co do picia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: co do picia

    Na szczęście moje dziecko należy do tych dzieci lubiących wodę i dużo jej pije. Chętnie pije też rumianek i meliskę. Nie lubi soczków, nawet słodzonych także bardzo mi to pasuje.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: co do picia

      Pamiętajcie też o tym co lubi dziecko zależne jest od tego co lubią i piją rodzice, bo jeśli rodzic pije cole tylko to jak dziecko przekonać, że to niedobre, dla niego? A woda? Woda jest ok, tyle, że może nie bezpośrednio kranowa, chociaż to też nie problem macie na rynku filtry tego typu - http://dafi.pl/ sam filtr kosztuje tyle co dwie zgrzewki wody butelkowanej, a wystarcza na znacznie więcej. No i macie pewność, ze w razie niezbyt dobrej jakości wody z wodociągów woda, którą będziecie pić będzie ok.

      Skomentuj


        #48
        Odp: co do picia

        Zdecydowanie herbata. Lubię eksperymentować z herbatami i co jakiś czas kupuję nowy rodzaj. Proszę: http://www.iherbata.pl/ Herbata ekspresowa nie ma takiego smaku.

        Skomentuj


          #49
          Odp: co do picia

          Teraz bardzo trzeba sprawdzać skład każdego z napoi jaki pijemy sami lub podajemy naszym dzieciom. Szukałem dla nas i dzieci odpowiedniego napoju i zastanawiałem się co wybrać. W sklepie znalazłem ROKO Fun, wybór smaków duży w dodatku nie ma w składzie białego cukru.

          Skomentuj


            #50
            Odp: co do picia

            Napisane przez agrafka13 Pokaż wiadomość
            Soki zawieraja dużo cukru. Ja właśnie tego chciałam uniknąć, więc starałam sie, zeby woda była jego ulubionym napojem i udało się. jestem z siebie dumna.
            Zależy jakie soki. Ja akurat swoim dzieciom kupuję soki RokoFun - które są z naturalnych składników, nie zawierają białego cukru i mają w sobie wiele witamin. A tego przecież potrzebują nasze dzieciaczki żeby miały wiele siły i żeby nie przybywały na wadze

            Skomentuj


              #51
              Odp: co do picia

              Ja też też z tym całkowicie zgadzam że najlepsza jest zwykła czysta woda z kranu i taką powinno się pić, oczywiście o ile jest tak dobra i czysta jak w stolicy, bo wiadomo że nie wszędzie jest idealna, wtedy to faktycznie filtrowanie ratuje sytuację

              Skomentuj

                     
              Working...
              X