Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rower dla aktywnej niepełnosprawnej mamy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Rower dla aktywnej niepełnosprawnej mamy

    Witam serdecznie wszystkie mamusie, bardzo się cieszę, że tu trafiłam z pewnością zostanę na długo, bo od dawna szukałam takiego miejsca. Jestem niepełnosprawną mamą i jak na swoją niepełnosprawność żyję dosyć aktywnie, co jest dla mnie źródłem wielu radości, a zarazem prawdziwym przekleństwem. Jest bowiem jeszcze bardzo wielu, którzy twierdzą, że wszystko spada mi do rąk prosto z nieba,a ja po prostu nie mam w zwyczaju użalać się nad sobą. Wszyscy zazdroszczą, niestety nikt nie chce się ze mną zamienić...

    Szukam właśnie sposobu na spełnienie pewnego marzenia,po szczegóły zapraszam tutaj:

    http://siepomaga.pl/f/mikicentrum/c/180

    Nawet nie wiecie jak ważny jest dla mnie ten rower. Próbowałam go zdobyć biorąc udział w konkursie, niestety nie wygrałam, bo marzenie było "zbyt mało medialne", a medialność była jednym z kryteriów wyboru zwycięzcy. Mówi się trudno, obiecali jednak dorzucić cegiełkę do zbiórki, poczekamy zobaczymy... Dla nas każdy grosik jest bardzo, bardzo ważny.

    Jeśli sami nie zdecydujecie /nie możecie mi pomóc, proszę prześlijcie
    dalej, może będzie mi mógł pomóc ktoś inny.

    Firmy i osoby, które będą chciały dokonać odliczenia darowizny od podatku i potrzebujące dowód
    wpłaty, powinny dokonywać wpłat na konto bankowe zbiórki
    publicznej Lukas Bank 78 1940 1076 3082 7363 0004 0000 dopisując "zbiórka
    dla Justyny".

    Fundacja Miki Centrum
    80-435 Gdańsk, ul. Biała 11A
    Biuro Fundacji ul. Wita Stwosza 73/19
    tel. 58 340 04 31
    kom. 519 112 641

    Wpłat indywidualnych, nawet tych bardzo, bardzo drobniutkich można dokonywać bezpośrednio przez internet, klikając na link:
    http://siepomaga.pl/f/mikicentrum/c/180 lub na podane wyżej konto fundacji, wtedy koniecznie z
    dopiskiem "zbiórka dla Justyny"


    Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za każdy objaw zainteresowania
    moją sprawą.

    Justyna
       
Working...
X