Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

koktajle na ciążowe dolegliwości - warto?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    koktajle na ciążowe dolegliwości - warto?

    Hej
    Jestem w drugiej ciąży i o ile w pierwszej czułam się znakomicie, to teraz w drugiej jakoś jestem bez energii. Mam wrażenie, że mam wszystkie możliwe ciążowe dolegliwości. w pierwszej ciąży prowadziłam kalendarz na bellybestfriend no i teraz chyba tam wrócę, bo widziałam, że dołożyli nową opcję dopasowanej diety i koktajli. Któraś może korzystała?
  •    
       

    #2
    Odp: koktajle na ciążowe dolegliwości - warto?

    Po pierwsze gratuluję. Nie korzystałam z tego typu aplikacji w żadnej ciąży. Miałam tylko ściągniętą aplikację, by ogarnąć w którym tygodniu jestem, bo zawsze mi to umykało

    Skomentuj


      #3
      Odp: koktajle na ciążowe dolegliwości - warto?

      dziękuję bardzo za gratulacje
      A Ty aktualnie jesteś w ciąży?

      No ja tak jak pisałam prowadziłam kalendarz na belly i powiem Ci, że byłam bardzo zadowolona, bo wszystko miałam w jednym miejscu - moje obserwacje, który tydzień ciąży, mogłam wpisywac wyniki moich badań i wyniki badań dziecka i potem takie fajne wykresy płodu rysowało, kontrolowac swoją wagę etc. i jeszcze teraz zobaczyłam, że mają teraz te koktajle, to chyba się skusze, bo moje samopoczucie jest fatalne. Jak to mówią, tonący, brzytwy się chwyta

      a powiedz jak Ty znosiłas ciąże?

      Skomentuj


        #4
        Odp: koktajle na ciążowe dolegliwości - warto?

        dziewczyny jak tam Wasze samopoczucie w ciąży?

        Skomentuj


          #5
          Odp: koktajle na ciążowe dolegliwości - warto?

          W czasie ciąży na pewno warto szukać różnego rodzaju zdrowych rozwiązań zarówno do tego żeby dolegliwości nie były zbyt uciążliwe, ale również takie, które wpływają na prawidłowy rozwój dziecka. Ostatnio koleżanka poleciła mi ten suplement - https://compositamama.pl/composita-mama-dha Czytałam, że posiada w składzie chelatowaną formę żelaza oraz kwasy DHA, które wspierają przede wszystkim rozwój mózgu dziecka. To co mi się podoba, to że oba te składniki są zawarte w jednej kapsułce i nie trzeba kupować ich oddzielnie i łykać dużej liczby tabletek.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X