Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Programy lojalnościowe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Programy lojalnościowe

    Dziewczyny czy korzystacie z jakiś programów lojalnościowych, które możecie polecić? Najlepiej z wiązane z zakupami dziecięcymi ale nie koniecznie
    Dla dzieci korzystam z programu Rossnę i jestem z niego zadowolona ale może na rynku jest jeszcze coś fajnego
  •    
       

    #2
    Odp: Programy lojalnościowe

    Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
    Dziewczyny czy korzystacie z jakiś programów lojalnościowych, które możecie polecić? Najlepiej z wiązane z zakupami dziecięcymi ale nie koniecznie
    Dla dzieci korzystam z programu Rossnę i jestem z niego zadowolona ale może na rynku jest jeszcze coś fajnego
    Też korzystam z Rossnę, ale też nie znam innych programów lojalnościowych dla dzieci. Oprócz tego to mam kartę Payback, CCC, Orsay no i do hipermarketów. Prawda jest taka że teraz to prawie w każdym sklepie wydaja takie karty i jakby człowiek chciał je wszystkie mieć to musiałby chodzić chyba z 3 portfelami żeby je pomieścić

    Skomentuj


      #3
      Odp: Programy lojalnościowe

      Popieram z ilością kart i dużym portfelem ale osobiście popieram jeszcze kartę Tesco. Raz w miesiącu dostajemy do skrzynki pocztowej dodatkowe kupony rabatowe na różne artykuły. Oczywiście wielkość rabatów jest uzależniona od wartości zakupów w poprzednich miesiącach.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Programy lojalnościowe

        ja również korzystam z Rossnet i mam karte do Tesco bo mam blisko i czesto robie tam zakupy, bo lubie i lubie ich marke odziezową F&F

        Skomentuj


          #5
          Odp: Programy lojalnościowe

          programów lojalnościowych jest sporo ale tylko sklepy rosman askot superfarm-od niedawna mają typowe promocje dla dzieci

          Skomentuj


            #6
            Odp: Programy lojalnościowe

            Ja mało z takich programów korzystam. Czasem nawet z takimi promocjami jest drożej niż w markecie. Dlatego np nawet deserki w słoiczku wole kupić w biedronce bo mimo karty rossne i tak drożej płace.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Programy lojalnościowe

              Ja dlatego korzystam tylko z kart w sklepach w których robię zakupy, Tesco- kiedyś zapomniłam o tych bonach z Tesco , i jak je wziełam na zakupy to obniżyły mi rachunek o 40 złotych bo się nazbierało ich przez cały rok, i ludzie patrzyli się na mnie jak w tym programie o kuponach A tak poza tym Payback- robiłam najwięcej na zakupach na allegro, ale allegro tez już się wycwaniło i tak jak kiedyś był 1 punkt za każde dwa zlote, tak teraz 1 punkt jest za 9 złotych, do tego trzeba pamiętać by wchodzić przez payback bo inaczej punktów nie doliczają.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Programy lojalnościowe

                A no właśnie no to ja nie wchodzę bo ja nie wiem co i jak a zakupów na allegro robie duzo i w takim razie trace te punkty. A zła byłam strasznie jak zauważyłam że to wycofali :/ Bo też zbieram te punkty choć nie mam aż tak wiele to po woli w końcu na coś by się nazbierało.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Programy lojalnościowe

                  W payback jeśłi chodzi o zbieranie poprzez allegro- to bardzo żmudny i długi okres, u mnie po kilku latach kupowania tam, w kóncu było stać na wymianę na jakiś tam szampon, a punktów miałam mnóstwo bo zamawiałam dużó rzeczy nie tylko dla siebie, ale też swojej rodzinie, znajomym co nie mieli jeszcze kont w allegro. Poza tym nie dodają punktów jak kupujesz w aukcjach chyba.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Programy lojalnościowe

                    Hmmm, ja z paybacku jestem bardzo zadowolona, lepsze to niż nic, oprócz tego mam dużo kart, w sumie gdzie nie wejdę to sobie kartę wyrabiam, by promocje łapać Dlatego mój portfel to jedna wielka karta, tyle ich tam jest he he

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Programy lojalnościowe

                      Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
                      Hmmm, ja z paybacku jestem bardzo zadowolona, lepsze to niż nic, oprócz tego mam dużo kart, w sumie gdzie nie wejdę to sobie kartę wyrabiam, by promocje łapać Dlatego mój portfel to jedna wielka karta, tyle ich tam jest he he
                      to na co już wymieniłaś punkty z tego programu? ja poza wyminienionym szamponem kiedyś wymieniłam na 30 złotych rabatu w realu.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Programy lojalnościowe

                        Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                        to na co już wymieniłaś punkty z tego programu? ja poza wyminienionym szamponem kiedyś wymieniłam na 30 złotych rabatu w realu.
                        Ja punkty z programu payback wymieniałam na mega wypasioną myszkę bezprzewodową do mojego lapka Bo tą co dostałam od męża...hmmm, sam widział, jak się z nią męczyłam

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Programy lojalnościowe

                          trzeba naprawdę długo zbierac te punkty żeby cos fajnego wybrać a jestem ciekawa czy punkty przepadają po jakimś czasie

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Programy lojalnościowe

                            Faktycznie punkty wolno się zbiera, chyba że często się tankuje na BP to jeszcze jakoś idzie. Ja najczęsciej zbieram za zakupy na allegro, rachunki w orange, empik, smyk. Nagrody niektóre rzeczywiście są fajne ale trzeba mieć naprawdę dużo tych punktów.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Programy lojalnościowe

                              ja już nawet nie sprawdzam ile mam punktów bo niechce się denerwować ze już tyle czasu zbieram i nie mogę na nic nazbierac

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X