Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Własny pokoik czy z rodzicami?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Własny pokoik czy z rodzicami?

    U nas maluszek był od początku z nami. Mamy m3 więc nie było miejsca na osobny pokoik dla niego. A poza tym to wygoda jak dziecko śpi w tym samym pokoju. Słyszymy go nim tak naprawdę się rozbudzi w nocy i łatwiej się go potem uspia

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Własny pokoik czy z rodzicami?

      Mała ma swój pokoik przygotowywany, ale łóżeczko stoi u Nas , w dzień śpi jedynie w swoim pokoju, bo w nocy ją karmie wiec musze miec ja blisko, tym bardziej, że w koleinym śpi synek i jak by ją słyszał jak krzyczy to by się budził

      Skomentuj


        #18
        Odp: Własny pokoik czy z rodzicami?

        Puki malutka mieszka w brzuszku dzielimy pokój razem potem będzie pewnie tak że jak tatuś wróci do pracy będzie spał w drugim pokoju by mógł w dzień funkcjonować.
        Jak już będzie pozwalac przesypiać większą część nocy to będziemy w trójkę

        Skomentuj


          #19
          Odp: Własny pokoik czy z rodzicami?

          heh tylko póxniej możesz mieć kłopot oduczyć małą od takiego sytemu spania. Dzieci szybko łapią takie rzeczy i póxniej jest problem, by spały np w łóżeczku, oddzielnie od rodziców.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Własny pokoik czy z rodzicami?

            mój mąż ani na chwilę nie wyniósł się z sypialni i na prawdę nie widzę takiej potrzeby. Uważam że mężczyzna też powinien uczestniczyć w życiu dziecka nawet jeśli w grę wchodzą nocne pobódki

            Skomentuj


              #21
              Odp: Własny pokoik czy z rodzicami?

              Ja bałam się ze synek będzie płaczliwy i będę musiała wuynieś sie do drugiego pokoju ale na szczęście mały jest bardzo spokojny i śpimy razem w sypialni

              Skomentuj


                #22
                Odp: Własny pokoik czy z rodzicami?

                Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                mój mąż ani na chwilę nie wyniósł się z sypialni i na prawdę nie widzę takiej potrzeby. Uważam że mężczyzna też powinien uczestniczyć w życiu dziecka nawet jeśli w grę wchodzą nocne pobódki
                zgadzam sie u mnie tez maz ani razu nie spal gdzies w drugim pokoju, wstawal, tuli, przebieral, jak byla cora na butli to karmil w nocy - robilismy to na zmiane

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Własny pokoik czy z rodzicami?

                  Dokładnie! tym bardziej że my też rano wstajemy i jesteśmy w pracy, w końcu dom i opieka nad dzieckiem to wcale nie jest łatwa sprawa.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Własny pokoik czy z rodzicami?

                    Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                    Dokładnie! tym bardziej że my też rano wstajemy i jesteśmy w pracy, w końcu dom i opieka nad dzieckiem to wcale nie jest łatwa sprawa.
                    nio dokładnie -choc znam tatusiow, których rola bycia tatom skonczyla sie w momencie zapłodnienia - takie jest moje odczucie patrzac na ich zachowanie, j pierwsze tygodnie z Zosia przetrwalam dzieki męzowi - on robil wiekszosc rzeczy boja bylam slaba i leczylam sie z anemii

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Własny pokoik czy z rodzicami?

                      oj też znam takie przypadki i tylko współczuję moim koleżanką które mają takich partnerów ;(

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Własny pokoik czy z rodzicami?

                        mikaa997ja mam przyjaciólke bliskom z takim wlasnie mezem - w moim odczuciu niby mężem - i ne raz nie dwa wysluchuje jak narzeka na niego - nie raz mam chote powiedziec ze znala go wczesnie i wszystko wskazywalo ze tak bedzie - ale wspolczuje jej z calego serca ;/

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Własny pokoik czy z rodzicami?

                          u mnie dzieci na początku były ze mną później we własnym pokoju. Pierwszy syn dostał swój pokoik w wieku pół roku po przeprowadzce. Drugi natomiast został przenisieony do brata w wieku około 5 miesięcy, bo przestał mieścić się w kołysce. Od początku nie pozwalałam spać z nami żeby nie mieć problemów. Dzieci mają swoje miejsce a nasze łózko ma być dla nas. To nasze miejsce i oprócz dzieci musimy tez pielęgnować nasz związek
                          szczęśliwi rodzice , szczęśliwe dziecko

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Własny pokoik czy z rodzicami?

                            moj synek miał chyba 7 miesięcy jak zaczął spać zam w pokoju ale po chyba 2 miesiącach wrócil do nas bo zaczęły nam się nocne maratony i nie dało rady inaczej ;p

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Własny pokoik czy z rodzicami?

                              Ja tez mniej więcej jak moja córeczka skończyła pół roku to zaczęłam ją przyzwyczajać żeby spała sama w swoim pokoiku, czasem jak płakała to siedziałam przy niej aż zaśnie albo brałam ją do nas, ale generalnie jakiegoś większego problemu nie było z przestawieniem jej na własne łóżeczko

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Własny pokoik czy z rodzicami?

                                Myślę, ze to również kwestia gdzie mieszkamy i jak jest rozplanowane mieszkanie czy domek
                                nie wyobrażam sobie pokoju dziecka na pietrze domku czy w pokoju w którym nie było by słychać jego płaczu, dlatego w takim przypadku albo wolałabym się przenieść do pokoju dziecka lub łóżeczko postawić w sypialni czy pokoju dziennym, aby móc ciągle czuwać nam maluszkiem

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X