Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Psychoterapia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Psychoterapia

    Ja z moimi problemami byłam już u psychologa, u psychiatry i obecnie chodzę do psychoterapeuty. Także chyba już jestem dość bardzo w tym temacie obeznana. Jak na razie najlepiej sprawował i sprawuje się dr Dariusz Rudaś u którego terapia przynosi już dobre skutki. Pan doktor przyjmuje w centrum w Krakowie, w dogodnej lokalizacji.

    Skomentuj


      #62
      Odp: Psychoterapia

      W życiu są różne sytuacje i różni ludzie. Jednak na pewno nie ma ludzi niezniszczalnych. Jak dla mnie to psychoterapia może świetnie pomóc i to nawet w takich wydających się błahych problemach, warto spróbować. Sprawdźcie sobie tu może poradnie xxxx i ich ofertę. Można tu również liczyć na porady psychologa online.
      Last edited by disne; 08-08-2020, 20:31. Powód: link

      Skomentuj


        #63
        Odp: Psychoterapia

        Ja osobiście polecamxxx psychoterapię w Centrum Terapii Synteza[/URL] w Krakowie. Są bardzo dobrze zlokalizowani, przy Rondzie Matecznego, ale przede wszystkim jest tam bardzo przyjazna atmosfera i wysoki poziom. Bardzo dobrze się tam czuję. Pozdrawiam, Kasia
        Last edited by disne; 08-08-2020, 20:31. Powód: link

        Skomentuj


          #64
          Moim zdaniem jeśli mamy problemy, dobrze jest rozważyć skorzystanie z takiej terapii. Obecnie nie jest to tematem tabu, coraz więcej osób korzysta z takiej pomocy w pewnym okresie swojego życia oraz nie jest to nic dziwnego. Dobrze czasami, jak na nasze problemy spojrzy ktoś z boku oraz doradzi, jakie będzie rozwiązanie.

          Jeśli obawiacie się wybrać na terapię w cztery oczy, jest możliwość skorzystania z terapii online. Na przykłąd w Avigon mają taką opcję.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X