Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Podróż pociągiem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Podróż pociągiem

    Mamy i przyszłe mamy, czy któraś z was podróżowała w ciąży pociągami na dłuższe trasy min 7 godzin? Planujemy z chłopakiem wybrać się na weekend a mamy jedynie możliwy transport pociągiem, podzielcie się opiniami jak np wygląda to z tzw przedziałami dla kobiet w ciąży?
  •    
       

    #2
    Odp: Podróż pociągiem

    PKP ma specjalne przedziały dla kobiet w ciąży? Nie słyszałam.
    Metafizycznie życie jest jedynym fenomenem będącym końcem samym w sobie

    Skomentuj


      #3
      Odp: Podróż pociągiem

      Podróżowałam pociągiem w ciąży Scena, której nie da się zapomnieć. W dziewiątym miesiącu. Zatłoczony pociąg, podróż z Kutna do Poznania. Stanie na korytarzu, w przejściu miedzy wagonami...

      Skomentuj


        #4
        Odp: Podróż pociągiem

        dla mnie utrapienie podróż pociągiem ze względu na mdłości i duszności w szczególności latem gorszego sposobu pod różowania dla mnie nie ma. Ciasno, niewygodnie, brak powietrza w dodatku z małym dzieckiem i podczas ciąży wyczyn niesamowity. Odradzam i nigdy bym się nie skusiła na koleją podóż

        Skomentuj


          #5
          Odp: Podróż pociągiem

          No to chyba zależy od tego, w którym się jest miesiącu, z większym brzuszkiem już bym się nie pchała do pociągu... i też nie słyszałam o specjalnych przedziałach dla kobiet w ciąży, na szczęście nie musiałam korzystać z tego rodzaju komunikacji

          Skomentuj


            #6
            Odp: Podróż pociągiem

            Podróż pociągiem, nie tylko w ciąży, rzadko obecnie bywa przyjemna... Przy pierwszej ciąży korzystałam z pociągów przez całe 9 miesięcy, potem kiedy już udało nam się kupić samochód, już tego nie powtórzyłam.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Podróż pociągiem

              7 godzin to faktycznie duzo .. a nie lepiej poszukac gdzies taniego samolotu? kolezanka mi mowila, ze czasem i za 40 zl mozna znalezc gdzies lot... a w ciazy to bym nie ryzykowala

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Podróż pociągiem

                Nie napisałaś, w którym miesiącu ciąży jesteś
                Jak na początku to myślę, że warto sprobowac jesli nie męczą cie mdłości

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Podróż pociągiem

                  Jeżeli masz zapewnione miejsce siedzące to czemu nie. Gorzej jak musiała byś stać to bym się zastanowiła.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Podróż pociągiem

                    według mnie cięzko jest tak wysiedzieć, my z zona jechaliśmy 9 godzin i wymeczyło to ją strasznie. Także dłuższych tras nie polecam

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Podróż pociągiem

                      Jak kazda podróż i ta dla kobiety jest męcząca. Warto zadbać o to, aby kobieta nie stała w trakcje podróży, bo to bardzo męczące jest. Teraz połączenia samolotem sa bardzo dobre i ja bym w tym kierunku poszła.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Podróż pociągiem

                        samolotem owszem wygodniej i szybciej

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Podróż pociągiem

                          Jeśli już to bym raczej zainwestowała w 1 klasę. Ja sporo jeździłam na studiach pociągami i mam uraz psychiczny - do toalet i niemyjących się ludzi.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Podróż pociągiem

                            O przedziałach dla kobiet w ciąży nie słyszałam. A na tak długą podróż to koniecznie 1 klasa, nie ma się co męczyć.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Podróż pociągiem

                              Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
                              O przedziałach dla kobiet w ciąży nie słyszałam. A na tak długą podróż to koniecznie 1 klasa, nie ma się co męczyć.
                              Nie wiem czy zdecydowała bym sie na podróz pociągiem bedąc w ciązy. Może teraz jest już bezpieczniej w pociągach ale i tak odczuwała bym duży strach

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X