Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pierwsze buciki ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pierwsze buciki ;)

    Dziewczyny podpowiedzcie mi proszę jakie buty wybrałyście dla swoich skarbów jako pierwsze? Mam na myśli takie byty do chodzenia.
    Ostatnio byłam na poszukiwaniach i już widzę, że te małe buciki to jednak wielki wydatek;p
  •    
       

    #2
    Odp: Pierwsze buciki

    na pierwsze buciki to mogę ci co najwyżej doradzić taki by się łatwo wkładały, ja wybrałam sandałki, łatwo wkładane i zapinane, inne też mam , ale nie jestem w stanie ich włożyć

    Skomentuj


      #3
      Odp: Pierwsze buciki

      Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
      Dziewczyny podpowiedzcie mi proszę jakie buty wybrałyście dla swoich skarbów jako pierwsze? Mam na myśli takie byty do chodzenia.
      Ostatnio byłam na poszukiwaniach i już widzę, że te małe buciki to jednak wielki wydatek;p
      mikaa a musisz koniecznie kupwac te buciki?? Powiem Ci że ja wiele słyszałm opini takich że nóżi najlepiej kształtuja się bez bucików, moja Majka ma prawie 2 lata i w butach w domu nie chodzi, tylo w skarpetach. Nawet najlepiej wyprofilowane buty już jakąś postawę narzucają dziecku, kształtują te stópki, najlepiej jak dziecko chodzi bez bucików i do tego po nierównych powierzchniach, typu progi.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Pierwsze buciki

        jjmkau na Zosia tez wychowywana jest bez butków po domku, u nas chodzi w skarpetkach a najlepiej jej sie chodzi boso - niekiedy ubieram jej 50 razy na dzien skarpetki bo jak tylko sobie przypomni to sciaga ;/ juz niekiedy nie mam sily jej upominac

        Skomentuj


          #5
          Odp: Pierwsze buciki

          Z okresu dziecięcego pamiętam jak Mama do chwila upominala nas o kapcie
          Małej pozwalam po mieszkaniu granicą q skarpetkach lub boso, wie natomiast że jeśli chcę wyjść na balkon musi ubrać kapcie. Pierwsze buty kupiliśmy małej w 7-8 miesiącu gdyż wtedy wchodziła już do piaskownicy potem zaraz przyszedł czas na kozaki gdyż w wieku 9miesięcy chodziła

          Skomentuj

                 
          Working...
          X