Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pomoc z ogrodzeniem.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Pomoc z ogrodzeniem.

    Przy czym bardzo często wystarczą zwykłe siatki ogrodzeniowe. Przy ich pomocy będziesz w stanie odpowiednio odgrodzić się od zagrożeń, a jednocześnie nie alienować się przed ludźmi.
    Last edited by gagatka; 09-07-2020, 11:32. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Pomoc z ogrodzeniem.

      Witam wszystkich bardzo serdecznie
      Poszukuję właśnie w tym momencie jakiejś sprawdzonej firmy, która zajmuje się wieszaniem wszelkiego rodzaju banerów i reklam. Chodzi oczywiście o przeróżnego rodzaju prace na wysokości... Mieszkam na terenie Katowic i właśnie w Katowicach usługa powinna zostać wykonana... Macie w tym obszarze jakieś doświadczenie i dalibyście radę mi coś sprawdzonego polecić? Ja się właśnie zastanawiam,Z tego co popytałem znajomych, to polecali mi właśnie tę firmę... Co o tym sądzicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady i sugestie, przydadzą mi się z całą pewnością
      Last edited by gagatka; 09-07-2020, 11:34. Powód: link
      Miłość czyni ludzi dobrymi.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Pomoc z ogrodzeniem.

        Mnie podobają się drewniane ogrodzenia.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Pomoc z ogrodzeniem.

          Napisane przez motinka84 Pokaż wiadomość
          Mnie podobają się drewniane ogrodzenia.
          No właśnie sami również zastanawialiśmy się nad ogrodzeniem drewnianym.Ostatecznie z niego zrezygnowaliśmy z racji kilku spraw:
          trzeba je często konserwować a komu by się chciało co roku malować
          nie jest tak wytrzymałe i z czasem robi się brzydkie
          poza tym jest to zbyt mocne zagrodzenie domu i czujemy sie jak w bunkrze......
          Last edited by gagatka; 09-07-2020, 11:34. Powód: link

          Skomentuj


            #20
            Odp: Pomoc z ogrodzeniem.

            Hej może zainteresuje ciebie ogrodzenia firmy Ares z Kłodzka. Osobiście korzystałam z ich usług i jestem zadowolona.
            Last edited by gagatka; 09-07-2020, 11:35. Powód: link - reklama
            https://www.ares.klodzko.pl/

            ARES to firma, która kompleksowo realizuje zamówienia na ogrodzenia kute jak i balustrady i konstrukcje stalowe, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wykonujemy również ogrodzenia z siatek plecionych jak i paneli zgrzewanych dzięki czemu możemy wykonać ogrodzenie całej posesji. Doradzamy klientom, dzieląc się własnym doświadczeniem i wiedzą, wciąż doskonalimy swoje umiejętności, poznając nowe rozwiązania i techniki.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Pomoc z ogrodzeniem.

              Moim zdaniem na cale zagadnienie trzeba podejsc bardziej przyszlosciowo. Przeciez to zadna sztuka zaplacic jakies grosze .. a za rok czy dwa robic wszystko od nowa. Niestety wiekszosci ludzi zwyczajnie nie stac na niska jakosc .. nalezy wiec kupic cos dobrego w rozsadnej cenie. Pomijam juz tutaj wzgledy estetyczne bo kazdy ma jakies tam swoje gusta ale ja jestem od zawsze zwolenniczkom siatki. Teraz mozna kupic takie ktore beda wieczne gdyz rdza im nie grozna .. mam na mysli chociazby takie siatki zgrzewane Jak tak popatrze na sasiadow to kazdy stara sie jak najbardziej oddzielic .. stawiaja jakies betonowe mury nie bardzo wiem w jakim celu. Zawsze mozna tez posadzic sobie jakies krzewy jesli juz tak bardzo chcemy sie odciac .. napewno bedzie to bardziej ekologiczne rozwiazanie
              Last edited by gagatka; 09-07-2020, 11:27. Powód: link

              Skomentuj


                #22
                Odp: Pomoc z ogrodzeniem.

                Napisane przez motinka84 Pokaż wiadomość
                Mnie podobają się drewniane ogrodzenia.
                Ogrodzenie drewniane wymaga od nas sporo czasu na coroczną konserwację, inaczej traci swój urok i raczej nie należy do zbyt trwałych. Jak szukasz rozwiązania na lata to na pewno dobrym wyborem jest ogrodzenie modułowe firmy Joniec. Mają takie z delikatnie zaokrąglonymi, licowymi ściankami coo naprawdę świetnie wygląda. I przede wszystkim nie trzeba go co roku konserwować.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Pomoc z ogrodzeniem.

                  Ogrodzenie to inwestycja na wiele lat więc powinno być uniwersalne trwałe a do tego wyglądać. Ja mam ogrodzenie modułowe joniec i jestem zadowolona. Nie wymaga jakieś szczególnej pielęgnacji, konserwacji itp. Słowem nie straszne deszcz, mróz, czy upały.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Pomoc z ogrodzeniem.

                    ja od pewnego czasu marze o takim minimalistycznym nowoczesnym ogrodzeniu frontowym, bo samą elewacje też mamy wykonaną w dość prosty sposób. jako alternatywę rozważam po prostu ocynkowane panele ogrodzeniowe, ale absolutną koniecznością bedzie u mnie automat do bram przesuwnych, bo zdecydowanie nie chce mieć znowu bramy manualnej
                    Last edited by gagatka; 09-07-2020, 11:27. Powód: link

                    Skomentuj


                      #25
                      Ja tylko podpiem aby wybierać coś co potem łatwo odnowić i odmalować. My kupiliśmy takie, że teraz jest problem aby wszystko doczyścić i pomalować

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X