Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki kosmetyk polecasz?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jaki kosmetyk polecasz?

    zachęcam wszystkich do dodawania naszych ulubionych kosmetyków z małą notką dlaczego go lubimy...

    Ja używam żelu pod prysznic Palmolive "oliwkowe", lubię go bo pieknie pachnie a skóra po nim jest lśniąca i miękka

    POLECAM WSZYSTKIM
  •    
       

    #2
    Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

    Ja jestem maniaczką balsamów do ciała i koniecznie pięknie pachnących! Zazwyczaj zamawiam w avonie. Polecam:
    Wanilia i mleczko sojowe
    Truskawka i guawa
    Czereśnia i gałka muszkatołowa

    Kiedyś śliczny był morela i słonecznik też pamiętam :P
    Albo malina :P

    polecam pachną cudnie i długo utrzymuje się zapach!


    Skomentuj


      #3
      Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

      na problemy ze sucha lub alergiczna skora
      polecam krem PHYSIOGEL
      dla dzieci i doroslych

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

        A ja uwielbiam od lat szampony i odżywki Pantene. Odpowiadają mi pod każdym względem- skuteczności, konsystencji i zapachu. Chociaz ostatnio miałam odżywkę Dove (granatowa tubka) i też byłam zadowolona.
        Co do kremów, lubię Vichy- firma droga, ale warta swojej ceny. Używałam po porodzie kremu tej firmy i po ciąży nie zostało śladu.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

          vichy jest ok, ale trochę za drogie generalnie. Co sądzicie o robieniu kosmetyków samemu - czytałam o róznych maseczkach, domowym peelingu kawowym itp. Myślicie, że warto się bawić w takie rzeczy?
          Z kosmetyków mogę polecić pliva fem - też nie najtańszy, ale za to skuteczny w walce z infekcjami intymnymi. W zasadzie to chyba sie od niego uzależniłam, bo po myciu samą wodą (mydło ma złe ph więc zupełnie odpada u podatnych na infekcje) nie czuję się komfortowo

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

            A ja nie polecam Vichy. Kosmetyki są bardzo i mam wrażenie że płacę tylko za markę. Kupiłam kiedyś ich krem na niedoskonałości cery za prawie 100 zł i zadziałał wręcz odwrotnie. Zamiast wyrównać koloryt skóry i zmniejszyć blizny potrądzikowe, pogorszyl stan mojej skóry. Już lepsze działanie miał krem gruszkowy Soraya za ok 12 zł

            Wracając do tych dobrych kosmetyków, jako że lubuję się we wszelkich pachnidłach, polecam masełka do ciała. Uwielbiam Farmonę (jak dla mnie mistrz), oraz ostatnio wypróbowałam Marizę vanilia z awokado oraz melon z algami morskimi. Bardzo przyjemne smarowidła no i zdecydowanym plusem jest cena

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

              ja polecam wszelakie olejki do ciała - na przykład Plantil z avocado

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

                Ja polecam szczególnie kosmetyki marki Nivea,przede wszystkim kremy które ładnie pachną i świetnie nawilzają skórę..Używam ich od dłuższego czasu i jestem naprawde zadowolona.




                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

                  Ja mogę śmiało polecić kosmetyki wyszczuplające i oczyszczające z Yves Rocher. Sama stosowałam po porodzie. Zobaczcie sobie odnośnik

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

                    moja koleżanka, która ma cerę skłonną do wyprysków i mieszaną, zakupiła sobie ostatnio sypki puder mineralny Loreal. I powiem wam, że on naprawdę świetnie się sprawuje. Wcześniej używała zwykłych i jej cera wyglądała strasznie. Na pewno matuje lepiej niż nie jeden puder.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

                      Jak każdej z nas po ciąży zostało co nieco tu i uwdzie zmagałam się długo ze zruceniem porodowych kilogramów. Stosowałam kilka kremów wyszczuplających, jakieś znane marki i renomowane produkty, ale nic nie działało tak pięknie jak na reklamach a w dodatku na 1 czy 2 okazało się że mam uczulenie Wtedy dostałam od mamy taki balsam , który ona stosuje z innego powodu i muszę przyznać że działa niesamowicie i do tego jest w rozsądnej cenie i nie trzeba sięgać po zachodnie "technologie" tylko po nasze kosmetyki polskie.
                      Last edited by disne; 29-07-2020, 22:18. Powód: link

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

                        Na różne problemy z cerą polecam kosmetyki La Roche Posay, dla mnie są najskuteczniejsze

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

                          Eveline,Celebrities Beauty (Mineralny puder w kamieniu)

                          Posiadam odcień Transparent nr 20.
                          Od razu,gdy pierwszy raz go użyłam zachwyciłam się nim. Dzięki niemu uzyskuję gładką, zupełnie matową skórę bez efektu maski .Cały dzień mam pewność ,iż wyglądam tak ,jak chcę - czyli naturalnie a zarazem z idealnie zadbaną cerą.

                          Produkt ten ma piękne, zgrabne i bardzo eleganckie opakowanie z lusterkiem i aplikatorem,który u mnie świetnie się sprawdza.Solidne zamykanie sprawia,że nie mam obaw aby się otworzył w torebce.

                          Inną, bardzo ważną zaletą jest fakt,iż nie zapycha porów a moja twarz wygląda bardzo naturalnie w tym odcieniu jakim jest Transparent .Zazwyczaj używam jasnych odcieni beżu przy innych pudrach,czy fluidach,wiec ten nr 20 właśnie nadaje się dla osób z taką karnacją skóry.Dla mnie jest to ideał.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

                            Ja polecam maseczki Yasumi, zwłaszcza Smoussy Strawberry - jest to maseczka w postaci musu. Pozbawiona jest konserwantów, stanowi bogate źródło naturalnych substancji aktywnych zawartych w owocach.
                            Kupiłam sobie je w gabinecie kosmetycznym Yasumi epil.
                            Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
                            — Paulo Coelho
                            Alchemik

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

                              Polecam Wam moje ulubione dermokosmetyki firmy Palmer's., ze szczególnym uwzględnieniem balsamów. Używam ich od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona!
                              Rewelacyjny okazał się balsam dla kobiet w ciąży i ujędrniający balsam z koenzymem Q1 Mają wspaniały zapach. Polecam

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X