Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

podwyższone TSH - problemy z tarczycą a ciąża

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: podwyższone TSH - problemy z tarczycą a ciąża

    Napisane przez carolajna91 Pokaż wiadomość
    Ja mam TSH na poziomie 9 i nie mogę zajść w ciąże. Ale mam też pcos które nie pomaga no i nadwage. Dzielnie walczę z tymi wszystkimi chorobami. Na pcos lekarz polecił mi inofem więc piję go dwa razy dziennie. Kuracja ma trwać 3 miesiące. Jestem ciekawa jakie wyniki będą. Z tarczycą radzę sobie łyając euthyrox. Nie wiem ile potrwa całe leczenie ale liczę na dwie kreseczki
    To faktycznie masz wysoki poziom ale znam dziewczynę która z 7 cos zaszłą tak więc działajcie i powodzenia A jaką dawkę Euthyroxu przyjmujesz?

    Skomentuj


      #17
      Odp: podwyższone TSH - problemy z tarczycą a ciąża

      Ja mam niedoczynność tarczycy + Hashimoto, ale udało mi się zajść w ciążę. Byłam oczywiście ciągle pod opieką endokrynologa w trakcie ciąży i urodziłam zdrowego synka

      Skomentuj


        #18
        Odp: podwyższone TSH - problemy z tarczycą a ciąża

        Właśnie ja mam 4,00 coś, ale gin dla pewności dał skierowanie do endokrynologa. Pamiętam że rok temu miałam bardzo podobny wynik. Jest to ogólnie w normie, ale może jest się czym martwić? Z zajściem w ciążę nie miałam problemu.

        Skomentuj


          #19
          Odp: podwyższone TSH - problemy z tarczycą a ciąża

          Żona też iała podejrzenie że ma tarczyce ale poszła do 2 innych lekarzy i każdy potwierdził że bez sensu jest leczenie.... także lepeij się upewnić ze 3 x przed leczeniem.

          _____________
          globalsanit.com.pl

          Skomentuj

                 
          Working...
          X