Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dobry ginekolog Gdańsk/Elbląg/Malbork. Pomóżcie!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dobry ginekolog Gdańsk/Elbląg/Malbork. Pomóżcie!

    Witam! Jestem tutaj nowa więc z góry przepraszam jeśli dodałam temat w złym miejscu.
    Do rzeczy: Szukam bardzo dobrego ginekologa z Gdańska/Malborka/Elbląga i okolic, który przyjmuje na fundusz. Wczorajszy test wyszedł pozytywny i chciałabym żeby lekarz, który potwierdzi ciążę będzie ją także prowadził. Dobrze by lekarz był rzetelny, robił wszystkie potrzebne badania, był miły i aby konkretnie podchodził do sprawy. Ostatnio byłam w Malborku u dr. Wojciecha Wernera i nawet mnie nie przebadał tylko przepisał tabletki (duphaston), wizyta trwała krócej niż 5 minut...

    Z góry dziękuje za odpowiedzi, będe bardzo wdzięczna!

  •    
       

    #2
    Odp: Dobry ginekolog Gdańsk/Elbląg/Malbork. Pomóżcie!

    Dziewczyny odświeżam, przede wszystkim zwracajcie uwagę na to jak wygląda gabinet, do którego jesteście przyjmowane, jeśli np. sam fotel ginekologiczny jest stary i ledwo się trzyma a nie nowoczesny jak tutaj , aparat do usg już zżółkniety, a podołoga i ściany dawno nie odnawiane to, powinien być to znak ostrzegawczy. Druga kwestia to oczywiście podejście osoby, nie nawidzę nie ludzkiego traktowania w stylu 5 minut i następny, to powinno od razu dyskredytować lekarza...

    Skomentuj


      #3
      Odp: Dobry ginekolog Gdańsk/Elbląg/Malbork. Pomóżcie!

      Jeśli któaś z was szuka ginekologa z Warszawy to mogę polecić specjalistów z http://medichouse.pl/specjalista/ginekolog-warszawa/ Mają bardzo duże doświadczenie i świetne podejście do pacjentek. Mozna tam leczyć niepłodność, prowadzić ciażę i leczyć pcos oraz inne kobiece choroby.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Dobry ginekolog Gdańsk/Elbląg/Malbork. Pomóżcie!

        Z Gdańska najlepszy jest dr Gaweł Polecam wszystkim. Jestem jego pacjentką od ładnych paru lat i nigdy nie mogłam powiedzieć o nim złego słowa.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Dobry ginekolog Gdańsk/Elbląg/Malbork. Pomóżcie!

          Nie wiem czy temat dalej aktualny, ale ja korzystam w Warszawie z http://www.medica2000.com.pl/specjalisci/ginekolodzy/ i bardzo sobie chwalę. Bardzo dobrze dobrał mi antykoncepcję, a jak ją odstawiłam to bez problemu zaszłam w ciążę. I ciążę też bardzo dobrze poprowadzili.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Dobry ginekolog Gdańsk/Elbląg/Malbork. Pomóżcie!

            ostatnio byłam pierwszy raz u dr Jana Grążawskiego z Pio i zmieniam zdanie- według mnie najlepszy u jakiego byłam.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Dobry ginekolog Gdańsk/Elbląg/Malbork. Pomóżcie!

              Temat już dość stary, ale może komuś się przyda. Ja serdecznie polecam panią Dr Ewę Paszkiewicz - przyjmuje w Baltimed w Gdańsku. Bardzo długie kolejki na pierwszą wuizytę ale anioł nie kobieta.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X