Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Godni Polecenia Ginekolodzy,Ginekolorzki w Poznaniu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Godni Polecenia Ginekolodzy,Ginekolorzki w Poznaniu

    Witam Was Mamusie !!! Może wymienimy się poglądami o dobrych ginekologach (zarówno płci męskiej jak i żeńskiej ) w Poznaniu których warto byłoby polecic innym pacjentkom a zwłaszcza mamusiom w ciąży....

    #2
    Odp: Godni Polecenia Ginekolodzy,Ginekolorzki w Poznaniu

    Polecam doktora Andrzeja Klejewskiego- ul.Plac Spiski 1 (Sołacz)- prefekcyjne podejscie do pacjentki,zwłaszcza do młodych kobiet dla których jest to pierwsza wizyta,jest bardzo delikatny,jesli chcemy to tłumaczy pokolei co bedziev robił w danym momencie i czemu to służy, doktor ma nieograniczony czas dla pacjentki- na wizycie mozna zadac mnostwo pytan i doktor fachowo na nie odpowiada,chętnie robi różne badania dla sprawdzenia postawionej diagnozy( w ciązy to sam proponuje mase badan by dzidziuś i jego mama byli w świetnej formie), fantastyczna opieka po urodzinach dzidziusia( czesto panie po urodzeniu corki maja nadzerki- doktor zwraca na to szczegolna uwage,kieruje na badania,cytologia to podstawa,wykrywa i usuwa).
    100% godny polecenia lekarz !!!

    Skomentuj


      #3
      Odp: Godni Polecenia Ginekolodzy,Ginekolorzki w Poznaniu

      Ja trafiałam dotychczas na kiepskich ginekologów w Poznaniu... Szukam kogoś godnego zaufania, dobrego i przede wszystkim z delikatnym podejściem do pacjentki w centrum Poznania, ewentualnie na Jeżycach...

      Skomentuj


        #4
        Odp: Godni Polecenia Ginekolodzy,Ginekolorzki w Poznaniu

        Ja przez cały czas chodziłam do doktora Jachowskiego - bardzo dobry specjalista. Teraz z racji tego, że mój zakład pracy refunduje wizyty w niektórych prywatnych placówkach, a niestety ten lekarz się nie łapie tułałam się przez kilku lekarzy aż trafiłam do Centrum medycznego Cordis do dr. Kwineckiej-Dmitriew i u niej już zostaję
        Jachowski przyjmuje na Marcelińskiej (Grunwald) a Kwinecka na Al. Niepodległości tam zaraz koło nowej części starego Browaru.

        Skomentuj

               
        Working...
        X