Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ginekolog Kraków

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ginekolog Kraków

    Szukam ginekologa prywatnie w Krakowie. Dowiedziałam się, że jestem znowu w ciąży a nie chcę kolejnej prowadzić na NFZ, za duzo zachodu.
  •    
       

    #2
    Odp: Ginekolog Kraków

    ja polecam Ci dr Grażynę Komnatę-Gajdę - przyjmuje w gabinecie Femina na ul. Bosaków - kobitka miła, z sercem, zawsze można do niej zadzwonić jak Cię coś trapi, dzięki niej udało się nam utrzymam ciąże - na początku walczyliśmy z dużym krwiakiem, potem z rozwarciem w 24 tyg. dzięki jej interwencjom i zaleceniom udało się urodzić Zosie dokładnie w terminie, na stronie gabinetu jest cennik usług z tego co kojarze i godziny przyjęć i najważniejsze gratuluje Maluszka

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ginekolog Kraków

      Ja z kolei zawsze wolalam chodzic do facetow i moja ciaze prowadzil pan Łukasz Piotrowski. Pan po prostu cudowny, tak jak wczesniej chodzilam na nfz to nie spotkalam tak fantastycznego ginekologa w sumie mialam male probelmy, i musze przyznac ze dzieki niemu tez czulam sie w tej ciazy bezpieczniej bo wiedzialam ze on to wszystko ogarnie

      Skomentuj


        #4
        Odp: Ginekolog Kraków

        Polecam panią Monikę Bommersbach - jest bardzo dobra i dokładna. Chodzę do niej od ok. 6 lat. Potrafi też dobrze doradzić w różnych sytuacjach.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Ginekolog Kraków

          Ja tez ostatnio szukałam ginekologa prywatnie ale w Warszawie. Trafiłam ginekolog warszawa i chyba umówię się na wizytę. Widziałam, ze wykonują tam test Harmony i PAPPA co jest dla mnie ogromnym plusem.
          Last edited by disne; 06-06-2020, 01:28. Powód: nie opłacona reklama

          Skomentuj


            #6
            Odp: Ginekolog Kraków

            W trudnych przypadkach, a zwłaszcza przy problemach w ciąży to ja polecam Tomasza Łabiaka. Na co dzień pracuje w szpitalu uniwersyteckim na Kopernika, oprócz tego przyjmuje prywatnie. Ma doświadczenie z pracy w poradni patologii ciąży, gdzie ja go właśnie znalazłam.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Ginekolog Kraków

              Szanowne Panie,
              mam ogromną prośbę, jestem studentką położnictwa i piszę pracę badawczą na temat przygotowania do macierzyństwa, przebiegu porodu i stanu dziecka.
              Czy mogła bym poprosić chętne Panie o wypełnienie anonimowej ankiety dostępnej pod linkiem poniżej:


              serdecznie dziękuje za wypełnione ankiety
              Pozdrawiam
              Last edited by disne; 06-06-2020, 01:28. Powód: nie opłacona reklama

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Ginekolog Kraków

                Ja skorzystałam z platformy
                Bardzo czytelna strona z możliwością rezerwacji wizyt online oraz rozbudowaną częścią informacyjną. Przez całą ciążę nie musiałam się denerwować. Wizyty wcześniej umówione zawsze były bez kolejek oraz profesjonalne.
                Last edited by disne; 06-06-2020, 01:28. Powód: nie opłacona reklama

                Skomentuj

                       
                Working...
                X