Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zabieg depilacji laserowej czy warto

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zabieg depilacji laserowej czy warto

    Ciekawa jestem czy ktoś tutaj poddał sie może zabiegowi depilacji laserowej i napisze czy warto?
  •    
       

    #2
    Odp: Zabieg depilacji laserowej czy warto

    Warto. Sama obawiałam się trochę popękanych naczynek ale naprawdę nie ma czego. Jeśli depilacja jest przeprowadzana w renomowanym salonie, po dokładnej konsultacji ze specjalistą, nic Ci nie grozi! Ze względu na precyzję działania lasera ta metoda depilacji z powodzeniem może być stosowana również na wrażliwych, delikatnych obszarach ciała, takich jak bikini, pachy, a nawet twarzy. Czym grubszy i ciemniejszy jest włos - tym zabieg depilacji laserowej jest skuteczniejszy.
    Więcej o zabiegu poczytasz sobie na tej stronie:
    https://dbam-o-zdrowie.pl/czy-depila...est-skuteczna/

    Opisana jest tutaj skuteczność zabiegu depilacji laserowej.
    http://forum.mamotoja.pl/

    Skomentuj


      #3
      Odp: Zabieg depilacji laserowej czy warto

      Moim zdaniem warto. Ja się zdecydowałam na taki zabieg (w końcu!!) w ConsensusMed w Krakowie i uważam, że to ogromna wygoda. Nie muszę się stresować, że nie zdążę ogolić nóg, a często chodzę na basem

      Skomentuj


        #4
        Odp: Zabieg depilacji laserowej czy warto

        Warto i to bardzo Tylko tak raz na zawsze pozbędziemy się włosków, ja jestem po zabiegu na bikini a teraz w trakcie depilacji łydek. Chodzę do salonu Mariposa w Warszawie, mają tam laser vectus, najskuteczniejszy w tej chwili. Jestem ogólnie bardzo zadowolona.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Zabieg depilacji laserowej czy warto

          Na jakiś czas działa, ale to też nie jest zabieg dla każdego

          Skomentuj


            #6
            Odp: Zabieg depilacji laserowej czy warto

            Czy taka depilacja jest bolesna?

            Skomentuj


              #7
              Odp: Zabieg depilacji laserowej czy warto

              Kolesia nowoczesne lasery wykonuja depilacje bezbolesnie. Ja sie depilowalam w Dermed w Katowicach. Oni pracują na laserze light sheer duet https://katowice.dermed.pl/pl/zabieg...ht-sheer-duet/ To najlepsza klinika z najwiekszym doswiadczeniem w depilacji laserowej (sprowadzili ja do polski) Efekty są fajne, skóra nie naruszona a cena na miare portfela

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Zabieg depilacji laserowej czy warto

                Nie dla każdego - to znaczy?

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Zabieg depilacji laserowej czy warto

                  Dla mnie największą zmorą były włoski w okolicach bikini. Gdy usuwałam je za pomocą zwykłej maszynki, powstały spore podrażnienia, a depilacja woskiem nie wchodziła w grę ze względu na duży ból. Koleżanka wielokrotnie namawiała mnie na depilację laserową i w końcu wybrałam gabinet depilacja.pl w moim mieście. Cennik [url]https://depilacja.pl/cennik-depilacji-laserowej/?gtm&ADID=PL_RED_E_DEL_CEN_00395_20190423_POL_000
                  [url] wydaje mi się, że jest w porządku, usługi są wykonywane z pełnym profesjonalizmem i podczas zabiegu panuje miła atmosfera, także gdybyście szukali sprawdzonego miejsca to ten jest wart polecenia

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Zabieg depilacji laserowej czy warto

                    Dla mnie największą zmorą były włoski w okolicach bikini. Gdy usuwałam je za pomocą zwykłej maszynki, powstały spore podrażnienia, a depilacja woskiem nie wchodziła w grę ze względu na duży ból. Koleżanka wielokrotnie namawiała mnie na depilację laserową i w końcu wybrałam gabinet depilacja.pl w moim mieście. Cennik https://depilacja.pl/cennik-depilacj...190423_POL_000 wydaje mi się, że jest w porządku, usługi są wykonywane z pełnym profesjonalizmem i podczas zabiegu panuje miła atmosfera, także gdybyście szukali sprawdzonego miejsca to ten jest wart polecenia

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Zabieg depilacji laserowej czy warto

                      No właśnie? Jakie są wasze odczucia na ten temat?

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Zabieg depilacji laserowej czy warto

                        Hej
                        Macie jakieś godne polecenia miejsce,w którego ofercie znajduje się depilacja nóg katowice? Zależy mi na wysokiej jakości świadczonych usług, a także życzliwym podejściu do pacjenta. Z góry dziękuję za pomoc!

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Zabieg depilacji laserowej czy warto

                          Warto! Rok temu jesienią zrobiłam sobie zabiegi i zapomniałam co to maszynka do golenia. Jeśli depilacja laserowa kraków to polecam gabinet https://revision.com.pl/depilacja-laserowa/. Z depilacji laserowej jestem bardzo zadowolona i cieszę się latem. Oczywiście jeśli ktoś ma niski próg bólu, to musi na początku trochę pocierpieć.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Zabieg depilacji laserowej czy warto

                            Dziewczyny a co w przypadku jasnych włosów? Bo obawiam się, że mogłoby się to nie sprawdzić. Tym bardziej, że odkąd odkryłam plastry z woskiem do depilacji od Veet, to nie mam takiego "ciśnienia", na depilację laserową, bo mam gładkie nogi nawet przez miesiąc. A taniej

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Zabieg depilacji laserowej czy warto

                              Jakiś czas temu depilację laserową bikini i pach w www.depicare.pl Krakowie. Niedługo chciałabym jeszcze zrobić sobie całe nogi. Nie mam problemu z odrastającymi włoskami, podrażnieniami ani żadnymi innymi negatywnymi skutkami innych rodzajów depilacji. Polecam, szczególnie osobom, które mają problem z gęstym, ciemnym owłosieniem.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X