Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

marzec 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    marzec 2010

    Ja w prawdzie mam termin na 1 kwietnia, ale lubiłam tu do Was zaglądać. W końcu to nie wiadomo czy moja dzidzia się urodzi w marcu czy w kwietniu Więc jeśli ktoś chce się dołączyć to zapraszam serdecznie
  •    
       

    #2
    Odp: marzec 2010

    Witaj ja mam termin na 7 marca juz sie kurcze nie moge doczekać już bym chciała zobatzryc mojego zdidziusia albo przynajmniej wiedziec co bede miała ale na to musze poczekać jeszcze 3 tygodnie bo chce zacząć kupować wyprawke




    Skomentuj


      #3
      Odp: marzec 2010

      Też się nie mogę doczekać. Ja tam na 100% nie uwierzę czy będzie chłopak czy dziewczynka, bo zdarzają się pomyłki, przynajmniej na zwykłym usg... dlatego nie kupuję nic różowego

      Skomentuj


        #4
        Odp: marzec 2010

        no ja tez tak myśle ze lepiej kupowac jakies stonowane rzeczy tez słyszałam o pomyłkach tak u mnie wśrud rodziny znajomych nikomu sie tak nie przytrafiło zeby zamiast zdziewczynki był chłopiec ale różnie bywa ja narazie chce zacząć kupować takie drozsze rzeczy jak łozeczko turystyczne i leżaczek potem jakies ubranka dokupić bo sporo dostałam rzeczy od koleżanek a tez wole pomału kupować bo z odkładaniem kasy na wyprawke to jakoś u mnie ciężko




        Skomentuj


          #5
          Odp: marzec 2010

          Też będę kupować łóżeczko turystyczne. Bardzo mi się podobają. Mojego męża siostra miała mieć dziewczynkę... do samego końca, i wyszła "dziewczynka z ogonkiem" i jest Stasio Więc różowe rzeczy będę kupować jak mi się urodzi już dziewczynka. Zresztą mam dużo rzeczy po owym Stasiu, więc na początek to coś ładnego do szpitala sobie kupię, no i trochę pajacyków, bo mam raczej mało, a są wygodne My w grudniu będziemy remontować pokoik dla maleństwa, więc chyba dopiero w styczniu kupimy łóżeczko, ale to się jeszcze zobaczy

          Skomentuj


            #6
            Odp: marzec 2010

            Ja mam termin na 16 marca. A ze nie jest to moje pierwsze dziecko, to wiekszosc sprzetow mam po starszaku W rodzinie tez starsi kuzynkowie, wiec w spadku po nich mam zawalona cala piwnice zabawkami, ciuszkami, lozeczkami, wozkami itp.. Musze to wszystko przejrzec i co sie nie przyda nam oddac innym potrzebujacym
            Mieszkanko mamy malutkie, wiec i sprzetow za duzo miec nie mozemy.Starszak ma swoj osobny pokoik, w ktorym bedzie spal z babcia, natomiast malenstwo poki co dostanie kacik w naszej sypialni.Duzy pokoj mamy przechodni do pokoiku dzieciecego, kuchni i komorki, i chociaz jest to najwieksze pomieszczenie w domu, to jako osobny pokoj sluzyc nie moze. Ot, jadalnia i salon.
            W tej chwili nie pracuje.Planuje otworzyc wlasna praktyke (jestem nauczycielem skrzypiec), gdy starszy pojdzie do szkoly, a malenstwo bedzie na tyle duze, by zostac z niania czy pojsc do zlobka. Pracowalam do niedawna w szkole muzycznej, ale gdy zaszlam w druga ciaze, a potem ja stracilam, szef mnie wylal z roboty. Moi dawni uczniowie chca teraz uczyc sie u mnie prywatnie Wlasnie za dwa tygodnie mamy rozprawe, gdzie wystepuje w roli oskarzyciela. Coz, dodatkowe atrakcje w ciazy, hehe.

            Skomentuj


              #7
              Odp: marzec 2010

              To współczuję byłego szefa. Facet bez serca. My będziemy szykować malutki pokój dla dzieciątka. Na początek ja tam będę spać z dzidzią, a jak już nie będę potrzebna to się przeprowadzę z tamtąd. Myślę, że tak będzie łatwiej niż przenosić dziecko do innego pokoju. Mniej zmian dla maluszka. Mąż będzie malował pokoik po Bożym Narodzeniu, bo będzie miał kilka dni wolnego... na żółto i kupimy granatowe łóżeczko myślę że będzie ładnie.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: marzec 2010

                Hej! ja mam termin na 27 marca pozdrawiam wszystkie marcówki jak tam zdrówko?? czujecie już ruchy dziecka??
                ******** Wraz z dzieckiem rodzi się mama********

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: marzec 2010

                  ja mam termin na 7 marca i juz zaczynam czuć ruch dzidziusia tylko nie codziennie i właśnie nie wiem czy to juz codziennie sie powonno czuć czy jeszcez nie




                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: marzec 2010

                    Ale Ci fajnie, że już czujesz, ja pewnie jeszcze z miesiąc... Może nie czujesz codziennie, bo jest malutkie... albo śpi czasami, nie wiem Jakie to odczucie czuć ruchy dziecka?

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: marzec 2010

                      Dzinda, to ja mam 5 dni po Tobie termin, na 1 kwietnia. Fajnie

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: marzec 2010

                        no moż◘e ma jeszcze dużo miejsca i przez to nie zawsze sie czuje albo tez przez to ze prowadze intensywny tryb zycia a jeśli chodzi o ruchy to na początku czułam jak jakieś bąbelki w brzuszku a teraz już czuje lekkie udeżenie a co najleprze ze jak chce sprawdzić jak mnie udeża czy rusza sie brzuch przytym i przykładam reke do brzucha to dzidziuś przestaje sie ruszać




                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: marzec 2010

                          cześć babeczki

                          Ja urodziłam 10 marca ale 2008 roku (termin miałam na koniec lutego) i pierwsze ruchy dziecka poczułam 13 października.

                          Ola więc lada chwila i Ty będziesz czuła. Aaaa... i trzeba pamiętać, że pierworódki znacznie później odczuwają ruchy. Ok 20 tygodnia z reguły czuje się ruchy (ale może to być i 22 tydzień),bulgotanie, przelewanie wtedy na 100% to jest to !!

                          Powodzenia
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: marzec 2010

                            Wiem, że w pierwszej ciąży czuje się później, więc jeszcze z miesiąc pewnie poczekam

                            Dziewczyny, czy myślicie już coś na temat szkoły rodzenia?

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: marzec 2010

                              no ja sie nie wybieram to jest moj drugi porod przy pierwszym tez nie byłam dlamnie podstawa pzry porodzie to jest wynajęcie sobie położnej zeby mi mówiła co mam robić ja to pewnie jak bym zaczeła rodzić to bym nic nie pamiętała z tej szkoły rodzenia bo pierwszego porodu prawie wogóle nie pamiętam tak jak bym, była w jakimś transie




                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X