Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Hej dziewczyny, ja sie melduje w srodku nocy, bo mi jakos tak zeszlo.

    Majajula, nie martw sie juz. Mowie o Majce, cale szczescie, ze dobrze sie skonczylo. To chyba jest najstraszniejsze, co moze rodzica spotkac, brrr. A rodzinka - no coz, najlepiej na zdjeciu podobno Najwazniejsze, ze Wy jestescie szczesliwi, o!

    Ninkapa, nie chcialam Cie urazic, a poza tym, nie pisalam o goscinnosci, tylko o tym, ze bardziej pomocni mi sie wydali.
    Dobrze, ze maluszkowi nic powaznego sie nie stalo - ja jakis czas temu stalam obok Blazejka na schodach i tak sie wyslizgnal, ze polecial dwa stopnie w dol. Wiec znam to przerazenie, jak widzisz, ze dziecku sie dzieje krzywda, a nic nie mozesz zrobic, mimo ze jestes tuz obok.

    Karlin, a u mnie jest odwrotnie: zawsze, gdy cos jest nie tak, moja babcia zaklada, ze to ja zrobilam (bo przeciez nie "wnusiu" czyli moj m )) ). Ale wyzwisk nie ma na szczescie, tylko mnie to czasem drazni, bo b. czesto to on jest sprawca, a mi sie dostaje, hehe.
    =&:>sygnaturka<:&=

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      aga no widzisz a ja poprostu biore n siebie bo mniejsza chaja albo wcale jej nie ma. tylko lekka gadka . heh
      Karina


      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        wita sie z ranca choc ja juz od 5 nie spie bo moje mlodsze dziecie tak wlasnie zaczeo wstawac o zgrozo jedna...
        aga dla mnie goscinnosc i pomocni to chyba to samo ale ja sie nie obrazilam wiesz w takiej sytuacji co byliscie to chyba na porzadku dziennym opwinno byc takie zachowanie tym bardziej ze byliscie przyjezdnymi...no ale to moje zdanie

        hmnnn u mnie moja mama nie wtraca sie do nas a czasem mi saie dostaje ze mam mojemu m odpuscic a tesciowa tez nie wraca sie do nas wiec pod tym wzgledem spoko no ale ma paskudny charakter nic jej powiedziec sie nie da no i ona ma zawsze racje mimo iz jej nie ma a jak powiesz cos z czym ona sie nie zgadza to juz jest wielka obraza i klotnia
        chyba niedlugo pojdziemy na spacerek bo ladnie i bezwietrznier sie zrobilo

        uciekam




        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          aha, a gryfne tzn ładne, piękne, miłe itp w jednym po śląsku hehe
          Karina


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            hej dzieweczki, my od jutra zaczynamy malowanie klatki schodowej. a na jutrozapowiada mi sią gorący dzien :d z qmpelą bedziemy znowu sobie leżakować na słoneczku był chyba tydzien, tak, dobry tydzien przerwy od opalania i juro powtórka. heh żeby te nogi opalić bo to najgorzej jakoś mi idzie :P i dzieciaki znowu sobie pobiegają, bo ona mieszka w jedynymna na naszej wsi bloku i nie bardzo ma ogródek więc jak tylko chce to siedzimy u mnie

            dziewczynki zdrowe.

            a zgadnijcie co to jest "pipi" :P wg mojej Martynki
            Karina


            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Hej
              A ja juz myslami w Polsce jestemjeszcze tylko 9 dni
              Ostatnio siedze i caly czas laduje zdjecia do wywolania przez internet na photoboxie,bo mam za darmo tylko za przesylke place ...
              Mloda kombinuje na zjezdzalni..Za oknem ah szkoda gadacznowu pada



              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Witam kochaneostatnio mam duży problem z Igoremciągle kaszle i już sama nie wiem co będzie dalejza to oskar ciągle ma wysypkę na buzi.słowem mówiąc wesoło u nas majajula współczuję ci przejść z mają.pamiętam jak igor kiedyś nam tak zginął.okropność
                Ewa
                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                3150g.55cm.
                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  hej
                  majajula współczuje przeżyć. ja bym chyba zawału dostała

                  ejonczyk a może ten kaszel na tle alergicznym. wiem co czujesz. mój mały kaszlał od października do końca stycznia prawie non stop. dużo mu inhalacje pomogły. a dzisiaj bylam z nim u lekarza bo też jakąś wysypke ma.

                  ja tydzien temu byłam na komunii chrześnicy i tak się wkurzyłam na męża bo ze mną nie pojechał. do pracy miał ale mógł się zamienić. zawsze jak chce to coś wykombinuje. a tu dupa... powiedziałam mu że też juz nigdzie z nim nie pójdę. jak on taki to zobaczy jak to miło ....

                  u nas taka duchota że szok.

                  a Ignaś panicznie boi się sikania. krzyczy jak mu zdejmuję pieluchę i zaczyna sikać. od razu musze pieluchę zakładać . myślałam że na nocnik zacznę go uczyć ale musze poczekać jeszcze.




                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    oj dzieweczki na ja na bani ciut :P do was pisze, marzene mi wzieli, a ja wypiłam dzisiaj 3 piwa i mi kopci hehe.ale... raz na jakis czas można hehe, tym bardziej, że dzidzi spi a drugiego nie ma. Trzecie dzidzi w robocie hehe wiec jest ok

                    to pa, do jutra :P
                    Karina


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Napisane przez karlin2 Pokaż wiadomość
                      oj dzieweczki na ja na bani ciut :P do was pisze, marzene mi wzieli, a ja wypiłam dzisiaj 3 piwa i mi kopci hehe.ale... raz na jakis czas można hehe, tym bardziej, że dzidzi spi a drugiego nie ma. Trzecie dzidzi w robocie hehe wiec jest ok

                      to pa, do jutra :P
                      hahah jak najbardziej popieram))
                      Adaś ur.09.2008.
                      Michałek
                      [Iur.02.2011 o [/I]

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        bożenka wielkie dzięki za poparcie wy tu jesteście równe babki kurcze moja mała poszła wczoraj spać przed 21 i kazałam jej spać też przynajmniej do 9 ale kurcze3 coś nie chce mnie słychać :P wstała jak zwykle 7.30. Ale mamusia sie wyspała i możemy znowu bałaganić, chociaż większego bałaganu niż teraz mam to chyba sie nie da miec :P Malowana klatka więc i też farby naniesione i pyłu i wszystkiego heh.

                        no i (bo zapomniałam:P) która zgadnie co to "pipi"?
                        Last edited by karlin2; 12-05-2012, 07:41.
                        Karina


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          ))
                          wiesz naprawdę zastanawiałam się nad tą pipi ale kojarzy mi się tylko z pipi z bajki nawet nie umiem naopisać całego tytułu moi jeszcze czasami wołają tak na klakson w aucie
                          Adaś ur.09.2008.
                          Michałek
                          [Iur.02.2011 o [/I]

                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            odp : pisiu pisiu, czyli rysowanie, pisanie, czyli ołówek, kredka, długopis itp :P
                            Karina


                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              karinka popieram w 100%
                              A ktora zgadnie co to jest TACHU i PTAPTI I DI,
                              Bożenka chodzi Ci o Pipi Lansztrumpf czy jak to sie tam pisalo



                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                http://www.facebook.com/video/video....83186081731604

                                jak mała wchdzi na zjezdzalnie
                                Karina


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X