Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Hej
    Ninka my jeszcze nie wiemy dokladnie kiedy ale mysle ze w pod koniec lipca ..
    Jak mi sie nic nie chce mala obudzila sie w nocy i chciala mniam mniam i jestem taka nie wyspana do tego jakies głupoty mi sie snily ze potem juz nie moglam zasnac a jak zasnelam to budzik zadzwonil i bylo 6;20
    Last edited by aniazio; 26-04-2012, 09:41.



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      halooooooooooooooooo babeczki meldujcie sie,co jest ?????



      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        ja tylko na chwilke kurde moje dzieciaczki cos przeziembione maly ma dosc spory katarek i do tego kaszlec zaczyna a starszemu zapowiadoalo sie na cos powazniejszego ale jest juz lpeiej

        ja dzis mialam dzien porzadkow to znaczy sprzatania no itak jestem troszke padnieta no ale co zeobic trzeba sprzatac

        ostatnio mam dola ze zle wychowuje dzieci bo saterszy to daje mi tak popalic ze juz czasami rece opadaja i nie reaguje tym bardziej ze jestesmy sami maluszek jest bardzo spokojniutki i bardzo grzeczy

        dobra uciekam glowe myc do juterka




        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          wiecie co tak sie zastanawiam dlaczego nie piszecie dziewczyny co?cos mnie tknelo i zeszlam z gory zeby to napisac bo niektore to widze ze sa i nic nie napisza a szkoda...




          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            hej
            Ninka tez to zauwazylam ,ale bardziej mi sie wydaje ze dziewczyny zamienily nasze forum na gry na facebooku
            Duzo zdrowka dla dzieciaczkow :*Jak bedziesz W PL to koniecznie kup sobie PULMEX BABY masc rozgrzewajaca na przeziebienie u nas sie sprawdza a kosztuje ok 17 zlotych
            Karina widze Cie
            Last edited by aniazio; 27-04-2012, 09:19.



            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              ania pierwsze słysze o takiej maści, co to za cudo?

              no byłam tylko zajrzeć a potem z małą do przedszkola. Jeszcze teściowa z ranca przywiozła zjeżdżalnie, używaną od kogoś, chcieli wyrzucić zaraz wam pokaże która.

              a my dzisiaj na urodzinki 4-latki idziemy, bedzie imprezkaaaa hehe. Jutro robimy majówe z teściami, bo moj m idie w pon na 21 do pracy (nie pamietam czy sie powtarzam ? ) i by go nie było wiec robimy jutro.

              kurcze ja to już tak opalona jestem jakbym na wakacjach gdzies była.Tak grzeje u nas normalnie. dzieci w krótkich rękawkach chodza
              Karina


              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                bożenka widze cie
                Karina


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  http://allegro.pl/smoby-zjezdzalnia-...287832787.html

                  o taka
                  Karina


                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Hej dziewczyny
                    Poczytuję was o tej Anglii i muszę przyznać rację. 4 lata temu wyjechaliśmy z chłopakiem na 6 miesięcy do Anglii, calkiem inne życie, nikt się nie spieszy, robota zawsze była. Tam zaręczyliśmy się, można było spokojnie odłożyć na ślub i wesele i nie martwić się co do garnka włożyć. Nie wiem jak jak w innych miastach ale u nas w Southampton zawsze była praca I pewnie gdyby nie nasze studia (latanie co dwa tygodnie na zajęcia było męczącę) to zapewne nadal byśmy tam byli. Faktem jest straszna tęsknota za rodziną, tego nie da się nadrobić skypem ostatnio coraz częściej myślimy o przeprowadzce do UK jeśli mamy zamiar wybudować tu dom. Trochę śmieszą mnie teksty jak czytam po forum jak to jest źle w UK. Mam autentyczny przypadek, że to nie do końca prawda. Mój wujek mieszka z dwójką dzieci w Uk i obecnie utrzymują się z samych dodatków na dzieci. I starcza im. Gdzie w Polsce by się człowiek za to utrzymał?!

                    A jeszcze ninkapa pisałaś o tych dwóch tysiącach, że gdzie człowiek by się z rodziną utrzymał u nas w Polsce. A utrzymałby Nas do niedawna jeszcze było 6 w domu, wraz z rodzicami. Wszyscy do szkoły chodziliśmy, tata zarabiał 1500zł więc ze wszystkimi dodatkami mama miała ok 2 tys zł do rozdysponowania. Trzeba było opłacić rachunki, wykarmić, opłacić dom i mieszkanie w bloku u jeszcze udawało się jej coś zaoszczędzić. to nazywa się przedsiębiorczość. Ale to wogóle abstrahuję od wszystkiego.



                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      HEHE Karina
                      Super ta ślizgawka serio.....Zazdroszczę ci opalenizny u nas dziś gorąco ale reszta dni to w kratkę niby ciepło ale silnie wieje.
                      Obiad ugotowany Adam właśnie je Michał śpi jak już będzie gotów to idziemy na plac zabaw spacer itp. wrócę zapewne standardowo przed 18
                      Co do maści u nas jest ona podstawą) zawsze jej używam jak już widzę że coś moich zaczyna rozbierać http://www.i-apteka.pl/product-pol-4...-masc-20g.html
                      Michał dostał rowerek na święta i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolona jak dla mnie jest bardzo wygodny dużo lepiej mi się go prowadzi niż te standardowe rowerki z pieskami czy tp rowerek ten
                      polecam;D
                      http://allegro.pl/rowerek-trzykolowy...286132081.html(identyczny dostał niebieski) Adam dostał 2 hulajnogi ale jest 1 za duża
                      Ja jeszcze planów na majówkę nie mam ale mam nadzieje ze będzie co wspominać chodź by miły rodzinny spacer
                      Last edited by boXena83; 27-04-2012, 12:12.
                      Adaś ur.09.2008.
                      Michałek
                      [Iur.02.2011 o [/I]

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        hej
                        u nas dzieci chore. tzn Ignaś. w sobotę nie mogłąm mu gorączki zbić. dalej troche kaszle ale jest lepiej. a tak kaszlał że aż wymiotował. męczył się strasznie. a Marysia zjadła czekoladę z orzechami i cała w drobnej wysypce. dostałą wapno i inny syrop i pomału jej schodzi. miała wysypkę nawet na powiekach. a wyglądało to jakby miała ciarki.

                        co do mieszkania w UK to ja bym chciała tam wyjechać ale niestety mój nie chce. wiem ze tam sie inaczej żyje. słyszałyście to http://www.youtube.com/watch?v=UVHm5waO784




                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Wiec na poczatek
                          Karlin zazdroszcze opalenizny ,a slizgawke Ala ma podobna tez smoby ale starszy typ
                          Bozenka u mnie tez pulmex baby to podstawa
                          Ulcia ma racje mozna mozna sie utrzymac za 2 tysie
                          A co do Anglii to tez zalezy od regionu w jednym latwiej o prace w drugim gorzej tj w Polsce.
                          Monia duzo zdrowka dla Ignasia
                          My bylysmy dzis u kolezanki zeby Alunia pobawila sie z jej 2letnim synkiem a my moglysmy sobie pogadac ,bo juz nie dlugo leci do Polski na urlop .Wczoraj poznalam taka Łotyszke ,ma coreczke miesiac starsza od Ali ,mowie Wam taki z niej aniołek siedziala cicho w wozku gdzie moja darla sie w nieboglosy i nie chciala siedziec w wozku tylko sie prostowala,diabel rogaty maly ,wiec cala droge prawie szla przez park .A i kupilam jej adidaski z shoe zone za 6,99 gdzie w Clarksie musialabym wydac ok 30 funtow...
                          No i znowu pada ,brak slow jeszcze troche i w depresje mnie ta pogoda wpedzi!!!!
                          A mloda wczoraj posmakowala biedronke ,ale jej nie smakowala



                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Hej babaczki
                            Milego weekendziku



                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Hej laseczkidawno mnie nie było ale moje skarby strasznie chorują i tak jakoś nie było czasu.do tego Oskar jest straszny łobuz.bierze krzesło podsuwa pod parapet i mówi ka(kwiatek)bachno i włazi i robi kwiatkowi bach.
                              Ewa
                              moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                              Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                              3150g.55cm.
                              10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Witam tylko czy mam sie z kim?

                                ja tez zazdroszcze opalenizny u nas caly maj ma byc deszczowy ale mowie wam jak ta pogoda doluje

                                chyba wszystkie dziewczyny sie na nas wypiely....

                                Aniu a wiesz ze sprawdzilam i mam te masc mama mi z polski przyslala i wlasnie smaruje moje bable nia i jeszcze daje rutinacea junior i mlodszemu elofen i lipomal i krople do noska i sciaganie....

                                dobra to tyle uciekam bo ogladamy serial z mezem do juterka




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X