Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Błażejek bardzo dziękuje Cioteczki kochane )))

    Wchodzi sobie fifarafa na ławę i zaciech mocy ma, kreci sie, a chwieje przy tym, a radości ma co niemiara. A mama nic nie może zrobić, bo musi asika pilnować.

    No i niestety, zarazeni przez wujka chyba, bo kolejne chorowanie mamy. Kaszel mokry, katar ciurkiem leci i kto wie, czy gardlo nie bedzie znow, bo cos nie chce jesc babel. Oj, te chorobska przebrzydle...
    =&:>sygnaturka<:&=

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      I jeszcze ja i jeszcze ja
      Wszystkiego najlepszego dla Blazejka!!!!!
      A moja dzis chyba z 5 minut sama stala i puszczac sie zaczyna,a w swieta to co chwile sobie guza nabijala w koncu musielismy zamienic lawe na stolik bo ciagle sie potykala i upadala na kanty i sobie raz jedno uszko zadrapala a na 2dzien drugie uszko i chodzila z podrapanymi uszkami,ale juz oki jest..
      Aha odnauczylam ja jedzenia w nocy zajelo mi to 5 dni chyba



      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        100 lat Ignasiowi!!!
        Sto lat Błażejkowi !!!


        niech nam chłopaki rosną zdrowo


        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Dziękuje cioteczce Aniazio, dziękuje cioteczce aguszaszy )

          Aniazio: a jak odnauczylas mała jesc?

          Majajula, jak tam Majka?
          =&:>sygnaturka<:&=

          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            No jeszcze ja życzę Blazejkowi wszystkiego co najlepsze,zdrówka maluszku:*
            Ewa
            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
            3150g.55cm.
            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Aguś Majaka jako tako dziś o 13 do lekarza do kontroli idziemy ale tak ją ta gorączka wymęczyła że wygląda jak piórko


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                A dzisiaj ma swoje urodzinki MAKSIO Ninki

                MAKSIO wszystkiego dobrego a przede wszystkim DUZIO zdrówka


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Maksiu, Wszystkiego Najlepszego ) Rośnij nam zdrowo, na pociechę rodziców i cioteczek )
                  =&:>sygnaturka<:&=

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Majajula, to trzymamy kciuki o 13.00! Oby juz w porzadku bylo. U mnie Kuba ma goraczke teraz i narzeka na bol brzuszka i ze bedzie "wymiot" wiec mam nadzieje, ze to niestrawnosc jakas.
                    =&:>sygnaturka<:&=

                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      hej
                      Maksiu wszystkiego naj naj z okazji urodzinek
                      Agaaepyen No wiec mam taka ksiazke <<Pierwszy rok zycia dziecka>>i tam znalazlam jak oduczyc dziecko jesc w nocy ,Wiec tak Jak normalnie jadla z 180ml wody+6 lyzeczek mleka
                      1.noc -180ml+5 lyzeczek
                      2.noc-180+4lyzeczki
                      3noc 180+3
                      4noc 180+2
                      5noc 180+1lyzeczka
                      6noc powinna zostac sama woda ale u nas juz to nie bylo potrzebne,co sie okazalo Ala byla przyzwyczajona do jedzenia w nocy i zawsze o 23 sie budzila
                      skoncze pozniej



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Aguś u nas super już z Majką
                        wszędzie czysto mamy tylko 11 stycznia przyjśc z badaniami bo ostatnie wyniki wskazywały na anemie ale możliwe że to tylko wycieńczenie organizmu
                        a tak BIOARON C na wzmocnienie witaminy i tran i jeszcze przez tydzien acidolak aby florę bakteryjną w jelitach odbudować

                        a jak dziewczyny po świętach grzeczne byłyście coś mikołaj zostawił pod choinką??? moj mnie zaskoczył bardzo


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Ale się wkurzyłam wyskoczyłam do sklepu zrobić małe spożywcze zakupy i znowu nie mogłam zapłacić kartą kuźwa już wymienili mi kartę bo niby tamta miała coś nie tak z magnetyzmem i nie zawsze przechodziła.

                          Najlepsze jest to że czasem nawet w bankomacie nie mogę karty użyć żeby kasę wypłacic paranoja jakaś- tłumaczyli mi że mam nowy typ karty a jest dużo jeszcze starych bankomatów ale bez jaj w nowych też sie czasem nie da wypłacić a komunikat typu karta nieważna albo ja wkłądam kartę a tam dalej proszę włożyć kartę hehe

                          mam dość tego banku


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            hej
                            dziękuje w imieniu Ignasie za życzenia
                            Sto lat dla Błażejka i Maksia

                            u nas ok. od wczoraj mam urlop. byłam jeden dzien po świętach w pracy i było tyle roboty że głowa mała.
                            teraz odpoczywam po świętach. imprezka urodzinowa się udała. torcik był pyszny.
                            w Wigilie poszedł teść odebrać torta a tam zamknięte . kobieta się ze mną umówiła żeby do 13 odebrać . dobrze że mąż zna właściciela piekarni i otworzyła a ja już z siebie wychodziłam.
                            Ignas już w ogóle nie kaszle na szczęście.
                            dzieci dostały górę prezentów. Marysia najbardziej zadowolona z pościeli Barbie. po Wigilii do 2 w nocy nie spała.
                            Last edited by moniaB; 29-12-2011, 19:01.




                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              No i jestem wracajac do karmienia w nocy to juz nawet sie na picie nie budzi i na jedzenie budzi sie o 6 czasami 5 zalezy a i wstawac zaczela o 6:30 masakra a ze mnie to taki spioch jest ale jutro sobie pospie bo mezulek ma wolne jupiiiiiiiiiiii az 4 dni))))))))))))))))))))))w srode do pracy dopiero idzie...
                              Monia super ze z Majulka ja dobrze ,co do karty ja mialam kiedys taka sytuacje ze tez mi nie chcialo przyjac i to nie dla tego ze pin pomylilam czy cos poprostu nie wchodzila i tyle a jak ja sie wtedy poczulam ale w koncu sie udalo.Co do prezentu to ja dostalam lancuszek i kolczyki a moj dostal xboxa.
                              A wiecie mam za sciana taka sasiadke w ciazy jest 6 tygodni do porodu jej zostalo ,jest instruktorka zumby i dalej pracuje dzis sobie pogadalysmy troszke



                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Majajula, to super Bardzo sie ciesze, ze oki z Majka juz ) A jaki to prezencik Ci mikolaj zostawil, cio? )))

                                Aniazio, kurcze, ja tez musze to w koncu przeprowadzic, bo zawsze wymiekam przy drugiej dawce zmniejszenia. Chociaz teraz coraz czesciej przesypia mi Blazej bez pobudki nocke, ciekawe, czy ja go nie slysze moze ;PPP
                                =&:>sygnaturka<:&=

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X