Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Coś fajnego dla Mamy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Coś fajnego dla Mamy?

    my zawsze staramy się podpytać co by było potrzeba naszym mamusiom i coś wtedy wybieramy ostatnio były to pojemniki na płatki,makaron,ryż itp a dodatkiem w środku

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Coś fajnego dla Mamy?

      Napisane przez halina2159 Pokaż wiadomość
      my zawsze staramy się podpytać co by było potrzeba naszym mamusiom i coś wtedy wybieramy ostatnio były to pojemniki na płatki,makaron,ryż itp a dodatkiem w środku
      Jak próbuję podpytać się co by chciała dostać, co jej się marzy to zawsze to samo słyszę: Ja nic nie chce.



      Skomentuj


        #33
        Odp: Coś fajnego dla Mamy?

        moja mama uwielbiała dostawać jakieś bluzki

        Skomentuj


          #34
          Odp: Coś fajnego dla Mamy?

          a powiedzcie czy na dzieien matki prezent dla Waszej mamy i tesciowej jest taki sam??

          Skomentuj


            #35
            Odp: Coś fajnego dla Mamy?

            zazwyczaj to samo

            Skomentuj


              #36
              Odp: Coś fajnego dla Mamy?

              Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
              a powiedzcie czy na dzieien matki prezent dla Waszej mamy i tesciowej jest taki sam??
              Tak



              Skomentuj


                #37
                Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                a u mnie nie, w sumie tylko na tym podziekowaniu dla rodzicow na weselu moim dostały to samo

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                  Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                  a u mnie nie, w sumie tylko na tym podziekowaniu dla rodzicow na weselu moim dostały to samo
                  W sensie jakoś je teraz wyróżniasz? czy po prostu są różne i dlatego prezenty też inne?



                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                    My w tym roku szykujemy bardzo nietypowy, ale praktyczny prezent dla mamy.
                    Chcemy kupić jej odkurzacz do liści. Wiadomo, z roku na rok mama jest coraz starsza i jak w zeszłym roku patrzyłam jak chodzi a grabkami po ogrodzie i grabi liście, które zaraz z powrotem nawiewają to aż mnie coś ścisnęło.
                    WIem, że mama nie zrezygnuje z uprawiania ogrodu, więc może chociaż trochę jej to ułatwię
                    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 08-05-2014, 16:57.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                      W tym roku idę w coś miłego i ładnego dla oka znalazłam ciekawe statuetki, tym razem nie kupuje szalików, rekawiczek i innych praktycznych rzeczy
                      Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 08-05-2014, 16:53.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                        A może elegancka biżuteria? Ja mam taką tradycję, że na każdą okazję daję mamie w prezencie ładne kolczyki albo naszyjnik. Jak każda kobieta bardzo się z tego cieszy.
                        W sklepie widziałam wiele fajnej, oryginalnej biżuterii., Polecam sobie obejrzeć,. Może akurat coś Tobie wpadnie w oko
                        Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 08-05-2014, 16:53.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                          Ja swojej mamie ostatnio na urodziny kupiłam jedną z takich bransoletek Dziubeki - była bardzo zadowolona Akurat jestem w trakcie remontu, z pieniędzmi cienko a akurat te bransoletki nie są drogie i bardzo modne - wybrałam tą z rzemykami. Mama była bardzo zadowolona tak więc jeśli szukacie prezentu na dzień matki to polecam.
                          Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 08-05-2014, 16:54.
                          http://forum.mamotoja.pl/

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                            Jasne że biżuteria także jest świetnym pomysłem
                            Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 08-05-2014, 16:54.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                              Moja mama lubi rzeczy praktyczne, ale ostatnio wspomina o fotoksiążce (zrobiłam kiedyś i bardzo jej się podobała), muszę pomyśleć nad tematyką

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                                Ja mojej mamie kupiłam ramkę, która jest wypełniona naszymi wspólnymi zdjęciami

                                Myślę, że jej się spodoba :P no ale powiedzmy sobie szczerze dziewczyny - naszym mamom spodoba się wszystko co dla nich przygotujemy...jeżeli dodamy do tego butelkę dobrego wina )
                                Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 08-05-2014, 16:56.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X