Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Wszystko dla mamy, taty i domu
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wszystko dla mamy, taty i domu Nasi pomocnicy w codzienności - sprzęt AGD, wyposażenie, gadżety i ciekawe pomysły.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 29-09-2008, 21:27
21sloneczko 21sloneczko jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
21sloneczko.polki.pl

Domyślnie sprzęt agd

jakiej firmy macie sprzet agd i czy go polecacie?
w szczególności chodzi mi o kuchenkę i zmywarkę, bo czeka mnie własnie taki zakup. kuchenkę to chcę gazowo-elektryczną, a zmywarkę to w ogóle mam pojęcia na co zwracać uwagę, bo nigdy nie miałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-10-2008, 22:13
kawaska kawaska jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kawaska.polki.pl

Domyślnie

witaj,
kuchenkę kupiłam sobie rok temu, mam akurat mastercooka model KGE7345B plus, i nie narzekam (może przez rok pojawiły się dużo lepsze modele), ma zapalarkę w pokrętłach, więc nie szukasz zapałek i ma to zabezpieczenie, że nawet jak przekręcisz kurek to nie ulatnia się gaz (zawsze bezpieczniej jak się ma dzieci). No i przede wszystkim jeżeli masz możliwości i miejsce to polecam szerokość 60 cm, są dużo wygodniejsze niż standardowe 50. bez problemu mieszczą się większe garnki czy duża patelnia.

jeżeli chodzi o zmywarkę to też właśnie chcę kupić, jeszcze nie wiem dokładnie jaką, ale z tego co się już orientowałam najlepiej kupić Boscha.

pozdrawiam i również czekam na rady dotyczące zmywarek
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-10-2008, 20:30
21sloneczko 21sloneczko jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
21sloneczko.polki.pl

Domyślnie

ja z tego co do tej pory przewertowałem na opasłych stronach internetu, to bosch i candy wypadają najlepiej. szczególnie mnie zainteresował jeden z modeli candy: Cdf8 712-s. W porównaniu z podobnych Boshem SGS 46M12EU wypada trochę lepiej. przy porównywalnej cenie, zużywanej mocy i poziomie hałasu, Candy zużywa jednak o 2 litry wody mniej. No i niestety Bosch ma najmniejsze zużycie 12 l (nie znalazłam mniejszego). a woda jednak drożeje, więc chyba się na Candy skuszę, bo to jest przecież około 15 litrów tygodniowo zużywane dodatkowo. jak co pół roku przychodzi rozliczenie, to już się z tego pieniądze konkretne robią. dlatego Candy jednak ma przewagę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-10-2008, 22:02
demira demira jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
demira.polki.pl

Domyślnie :)

Ja mam sprzet boscha - polecam
D
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-11-2008, 21:57
niebieski_pt niebieski_pt jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
niebieski_pt.polki.pl

Domyślnie

ja zastanawiam się nad kupnem odkurzacza,ale takie lepszego -bezworkowego z filtrem. Czy ktoś może mi polecić jakąś, markę lub model? póki co znajomi zachwalali te odkurzacze z Dysona, ale chciałabym zasięgnąć jeszcze opinii innych.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-11-2008, 20:21
kawaska kawaska jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kawaska.polki.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał słoneczko Zobacz post
ja z tego co do tej pory przewertowałem na opasłych stronach internetu, to bosch i candy wypadają najlepiej. szczególnie mnie zainteresował jeden z modeli candy: Cdf8 712-s. W porównaniu z podobnych Boshem SGS 46M12EU wypada trochę lepiej. przy porównywalnej cenie, zużywanej mocy i poziomie hałasu, Candy zużywa jednak o 2 litry wody mniej. No i niestety Bosch ma najmniejsze zużycie 12 l (nie znalazłam mniejszego). a woda jednak drożeje, więc chyba się na Candy skuszę, bo to jest przecież około 15 litrów tygodniowo zużywane dodatkowo. jak co pół roku przychodzi rozliczenie, to już się z tego pieniądze konkretne robią. dlatego Candy jednak ma przewagę.
ja w końcu kupiłam i zmywarkę, zdecydowałam się na boscha i nie żałuje, myślę, że i tak oszczedność wody jest bardzo duża w porównaniu ze zmywaniem ręcznym, więc te pare litrów nie robi az takiej róznicy.
jeżeli nie kupiłaś jeszcze to pomyśl,
kupowałam przez internet, bo była dużo tańsza niż w sklepach typu saturn, euro itd, więc na takiej formie zakupu też można oszczędzić
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-06-2016, 12:09
markietanka's Avatar
markietanka markietanka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
markietanka.polki.pl

Domyślnie Odp: sprzęt agd

A gdzie kupowałyście? W sklepach stacjonarnych czy przez internet?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-06-2016, 15:31
jagna87's Avatar
jagna87 jagna87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jagna87.polki.pl

Ja praktycznie wszystko kupowałam przez internet. Jestem leniem z natury tak wiec nie miałam najmniejszej ochoty na chodzenie po sklepach stacjonarnych i szukanie najlepszej ceny. W sieci możesz skorzystać z porównywarek cenowych takich jak ceneo czy skąpiec. Ja szukałam sprzętu za pomocą targomatu:
https://www.targomat.pl/ - po prostu na stronie zostawiasz im w formularzu model sprzętu jaki Cie interesuje i potem na skrzynkę wysyłają Ci z powrotem najlepsze oferty sklepowe. Taki negocjator za darmo.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-07-2016, 19:45
Misiaczek69 Misiaczek69 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Misiaczek69.polki.pl

Ja ostatnio kupiłam świetny ekspres przelewowy holenderskiej firmy Moccamaster http://www.konesso.pl/pol_m_Ekspresy...ster-1840.html. Nie był tani ale jest solidny i ma 5 lat gwarancji. Ja wybrałam kolor czarny ale są też inne warianty kolorystyczne więc bez problemu można dobrać coś pod kolor kuchni. Jestem bardzo zadowolona, od razu zakupiłam u nich zapas kawy
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-07-2016, 08:20
taiwona's Avatar
taiwona taiwona jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
taiwona.polki.pl

Candy ma porządne sprzęty. Zerknij sobie na ich katalog:
http://www.candy.pl/pl/

Mam ich sprzęty w kuchni. Jestem szczególnie zadowolona z dwóch sprzetów:

zmywarki : w przeciwieństwie do poprzedniej zmywarki innej firmy, która została w moim ostatnim mieszkaniu ta jest bardziej dokladna i energoszczędna
piekarnika: ma wygodne prowadnice i termoobieg, z ktorego często korzystam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania