Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy Oillan!;)wrażenia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

    W dalszym ciągu używam wszystkich kosmetyków z serii Oillan Baby. Płyn do kąpieli, szampon i krem to nasi codzienni towarzysze obok kaczuszek w wannie. Ponieważ płyn do kąpieli wystarczająco nawilża ciało mojego dziecka, to postanowiłam kremować ciałko tylko w tych miejscach, które są narażone na zaczerwienia i wymagają szczególnej dodatkowej pielęgnacji. Poza tym kremu używam codziennie do twarzy, chociaż wcześniej w przypadku innych produktów innych firm unikałam stosowania kremów przeznaczonych w takim celu. A po stosowaniu szamponu wyraźnie zauważyłam, że włoski mojego synka są mocniejsze.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

      Napisane przez oncia Pokaż wiadomość
      bbo, agus29sc od samego urodzenia stosowałam tylko jeden płyn do mycia ciałka i główki, po którym skóra była fajnie nawilżona. Nie stosowałam żadnych oliwek czy kremów do smarowania, może dlatego nawet jakoś nie przyszło mi do głowy, że można przecież posmarować kremikiem. Zaczęły się upały, a przy tym problemy z zaczerwienieniami w fałdkach. Na szczęście jest Oillan, możliwość przetestowania i forum :-)
      W związku z tymi upałami, a także nadmierną ruchliwością mojego synka, bo potrafi być on wszędzie już, stosuję krem w tych miejscach gdzie skóra dziecka jest najbardziej narażona na podrażnienia czy tez otarcia. Ponieważ synek raczkuje i śmiga ostatnio po całym pokoju stosuje też krem na zaczerwienia na kolankach.

      Skomentuj


        Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

        Napisane przez aniolec3ek Pokaż wiadomość
        U nas po kilku dniach stosowania ciemieniucha zeszła całkowicie i jak narazie nie stosuje już kremu od paru dni i ciemieniucha nie wróciła. To prawda, że ciemieniucha lubi wracać do kilkuletnich dzieci.. Moja córka ma ponad 2 lata i ją miała, ale na szczęście ( odpukać ) już się jej pozbyliśmy
        u mojej koleżanki to może być ten problem, że ciemieniucha była dość rozległa, Stosowali już wiele preparatów, ale nic nie skutkowało tak jak Oillan Baby. Bo o pożegnaniu z ciemieniuchą nawet na kilka dni mogli pomarzyć. Córeczka koleżanki jest malutka, bo ma 2 miesiące dopiero. Mam nadzieję, że z czasem ciemieniuchy się pozbędą. Teraz co prawda wróciła ale nie jest aż tak rozległa jak wcześniej. To chyba jakiś plus już jest. Gorzej byłoby gdyby nawróciła z taką samą intensywnością jak wcześniej, albo jeszcze bardziej.

        Skomentuj


          Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

          Podsumowanie
          Krem na ciemieniuchę zrobił na mnie najlepsze wrażenie, bo działa szybko i solidnie. Zgadzam się z dziewczynami, że opakowanie spokojnie może być o połowę mniejsze. Oceniam go na 6+
          Płyn 2w1 i Krem do twarzy i ciała również zrobiły na mnie ogromne wrażenie, bo skóra dziecka stała się miękka,gładka, jedwabista. Spokojnie mogę dać 6
          Szamponu myślę, że nie mogę obiektywnie ocenić, ponieważ u Oliwki nie ma jeszcze co myć. Ale moje włosy po umyciu zrobiły się na prawdę gładkie i lśniące.

          Jeśli koniecznie musiałabym się do czegoś przyczepić, to w kremie do twarzy i ciała zatyczka ma tak głośny klik, że nie raz Oliwka się go przestraszyła :-)

          Z czystym sumieniem polecam kosmetyki Oillan Baby
          http://www.me-and-baby.blogspot.com

          Skomentuj


            Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

            u nas ciemieniuch jak narazie nie powraca jestem dobrej mysli

            Skomentuj


              Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

              Słów parę o zużyciu testowanych kosmetyków.
              Od momentu rozpoczęcia testów minęły dwa tygodnie. To dobry moment na przedstawienie zużytej ilości, choć wiadomo, że zużycie będzie się różniło nieco u każdej z mam w zależności od wieku i potrzeb dziecka.
              1) Oceanic Oillan Baby, szampon, nawilżający, 200 ml - zużycie 1/10 butelki.
              Używany codziennie, ale na krótkie i dosyć jeszcze rzadkie włosy 9-miesięcznego dziecka. Szamponu zużyłyśmy najmniej i będzie on nam służył jeszcze przez kilka miesięcy.
              2) Oceanic Oillan Baby, płyn do mycia i kąpieli, 2 w 1, 200 ml - zużycie 1/5 butelki.
              Dziecko kąpane codziennie w małej wanience. Jak nietrudno przeliczyć płynu starczy nam jeszcze na dwa miesiące.
              3) Oceanic Oillan Baby, krem na ciemieniuchę, 40 ml - zużycie 1/3 tubki.
              Stosowany przez 10 dni u dziecka z bardzo rozległą ciemieniuchą. Obecnie główka wyleczona, a pozostałość kremu schowana na ewentualny powrót choroby.
              4) Oceanic Oillan Baby,krem, pielęgnacyjny do twarzy i ciała, 75 ml - zużycie 1/2 tubki.
              Krem stosowany dwa razy dziennie na twarz i całe ciało dziecka. Jak widać kremu zużyłyśmy najwięcej i przy dalszym systematycznym stosowaniu starczy nam go na kolejne dwa tygodnie.

              Skomentuj


                Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

                Nasze testy dobiegają końca lecz nie dlatego że data na to wskazuje,ale butelki zaczynają pokazywać dno.Przy dwójce dzieci,u nas to norma,kosmetyki tego typu kupujemy jak bardzo często.Po tych dwóch tygodniach mogę napisać nieco więcej o kosmetykach Oillan.
                Starsze dziecko ma bardziej zaawansowane te zmiany skórne a więc i dbanie o skórę,nawilżanie jest częstsze.Smarujemy się dwa razy dziennie,ale efekty naprawdę są skóra synka jest gładsza nie wyczuwam już pod dłonią szorstkości.Dziecko mniej się drapie a to dla mnie bardzo ważne gdyż jak już wspomniałam potrafił nieźle nabroić w nocy.Po dłuższym stosowaniu skóra zbladła te zmiany nie są już takie zaognione,czerwone,są mniej widoczne.Ogólnie z przebiegu testu jesteśmy zadowoleni kosmetyki spisały się na medal i myślę że niektóre z nich będą przez nas zakupywane.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

                  Teraz mój młodszy skarb u niej da skóra wymaga pielęgnacji na nieco innym etapie.Są to dopiero początki a więc smarujemy ciało raz dziennie a miejsca gdzie widać wyraźnie zmiany dodatkowo smarujemy rano.Już po kilku kąpielach i dodatkowo smarowaniu tych zmienionych miejsc skóra dziecka jest gładka zmiany pojedyncze zaczęły znikać szczególnie te na zgięciach rączek .Skóra w tym miejscu zbladła i wyglądem wraca do normalności.W tym przypadku kosmetyki się spisały.Nowe plamki nie wychodzą i to nas bardzo cieszy.Dziecko nie ma jeszcze półtora roczku a więc i tak jej skóra wymaga specjalnej dbałości o nią a Oillan świetnie sobie daje z tym radę.Jedyny minus takich kosmetyków to zapach taki nijaki wiem że to dla dzieci z takimi chorobami skóry zdrowe i dobre.Ale gdyby dolać tam kilka kropel czegoś pachnącego to i kąpiel była by o wiele przyjemniejsza i i smarowanie o wiele milsze dla naszych nosków.

                  Skomentuj


                    Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

                    Napisane przez bbo Pokaż wiadomość
                    Słów parę o zużyciu testowanych kosmetyków.
                    Od momentu rozpoczęcia testów minęły dwa tygodnie. To dobry moment na przedstawienie zużytej ilości, choć wiadomo, że zużycie będzie się różniło nieco u każdej z mam w zależności od wieku i potrzeb dziecka.
                    1) Oceanic Oillan Baby, szampon, nawilżający, 200 ml - zużycie 1/10 butelki.
                    Używany codziennie, ale na krótkie i dosyć jeszcze rzadkie włosy 9-miesięcznego dziecka. Szamponu zużyłyśmy najmniej i będzie on nam służył jeszcze przez kilka miesięcy.
                    2) Oceanic Oillan Baby, płyn do mycia i kąpieli, 2 w 1, 200 ml - zużycie 1/5 butelki.
                    Dziecko kąpane codziennie w małej wanience. Jak nietrudno przeliczyć płynu starczy nam jeszcze na dwa miesiące.
                    3) Oceanic Oillan Baby, krem na ciemieniuchę, 40 ml - zużycie 1/3 tubki.
                    Stosowany przez 10 dni u dziecka z bardzo rozległą ciemieniuchą. Obecnie główka wyleczona, a pozostałość kremu schowana na ewentualny powrót choroby.
                    4) Oceanic Oillan Baby,krem, pielęgnacyjny do twarzy i ciała, 75 ml - zużycie 1/2 tubki.
                    Krem stosowany dwa razy dziennie na twarz i całe ciało dziecka. Jak widać kremu zużyłyśmy najwięcej i przy dalszym systematycznym stosowaniu starczy nam go na kolejne dwa tygodnie.
                    Hmmm sama byłam ciekawa ile mi jeszcze zostało kosmetyków w opakowaniu. Bo Twój post bardzo mnie zaciekawił
                    1) płyn do kąpieli używany codziennie - pozostało nam po czasie 12 dni stosowania 2/3 buteleczki
                    2) szampon zużyty w najmniejszej ilości - jest jeszcze prawie cała buteleczka, a szampon używaliśmy codziennie do mycia włosków synka, które tak jak w przypadku Twojego dziecka są jeszcze krótkie
                    3) krem pielęgnacyjny do ciała i twarzy - częściej używam go do buźki i na miejsca szczególnie narażone na zaczerwienia czy otarcia. Płyn do kąpieli wystarczająco nawilżał skórę dziecka, więc nie widziałam sensu w tym aby dodatkowo kremować całe ciało dziecka. Zawartość jaka mi została to 2/3 tubki
                    4) krem na ciemieniuchę używany przez moją koleżankę zużyty w 1/4 ilości gdyż koleżanka zrobiła przerwę kilkudniową po tym jak ciemieniucha zniknęła. Teraz niestety wróciła ale już mniej zaawansowana, więc kurację musi powtórzyć i nie przerywać.

                    Skomentuj


                      Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

                      Ogólne podsumowanie testowania

                      Od 2 tygodni testujemy z córcią tak, tak testujemy, bo ja też podkradam Victorii kosmetyki Oillan.
                      Najbardziej jestem zadowolona z Kremu na ciemieniuche po pierwsze jest super wydajny, po kilku dniach stosowania zostało mi jeszcze troche ponad pół tubki, po drugie szybko działa, już po pierwszym zastosowaniu mega zaskoczenie bo łuski odchodziły płatami. Kolejna rzecz to taka, że ciemieniucha nie powróciła już.
                      Krem pielęgnacyjny do twarzy i ciała Ten kosmetyk schodzi nam najszybciej, ponieważ smaruje córci całe ciałko i buzie dwa razy dziennie, przy okazji ja go wypróbowałam dwa razy wrażenia też są pozytywne, mianowicie ładnie się rozprowadza i szybko wchłania, doskonale nawilża skóre, która jest gładziutka i mieciutka. Zwalczyła wszelkie zaczerwienienia i suchą szorstką skóre.
                      Jeśli chodzi o Szampon nawilżający Jego zostało nam najwięcej, mimo, że córka ma dość długie włoski, nie musieliśmy go zbyt wiele wylewać, świetnie komponuje się z kremem na ciemieniuche, nawilża skóre głowy, po jego użyciu włoski są puszyste, mięciutkie i łatwo się rozczesują, nie musze już tak często jej myć główki, teraz mjyje co 3 dni i nadal jest swieżutka
                      Płyn do mycia i kąpieli 2w1 W tym płynie myje się i ja i córka, fajnie się nim myje, pozostawia cieniutką warstwe, która nawilża skóre.

                      Kosmetyków zostanie nam jeszcze na długo, ale z pewnością jak już będe widzieć dno, to zakupie nowe. Jestem z nich bardzo zadowolona, to są jedyne, które wywarły na mnie dobre wrażenie, a krem na ciemieniuche schowany głęboko w łazienkowej szafce, mam nadzieje, że nie będzie go już trzeba użyć, ale jeśli jednak to wiem, że na pewno nam pomoże.

                      Z całą pewnością mogę polecić innym mamom kosmetyki Oillan Baby





                      Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

                        Napisane przez oncia Pokaż wiadomość
                        Podsumowanie
                        Krem na ciemieniuchę zrobił na mnie najlepsze wrażenie, bo działa szybko i solidnie. Zgadzam się z dziewczynami, że opakowanie spokojnie może być o połowę mniejsze. Oceniam go na 6+
                        Płyn 2w1 i Krem do twarzy i ciała również zrobiły na mnie ogromne wrażenie, bo skóra dziecka stała się miękka,gładka, jedwabista. Spokojnie mogę dać 6
                        Szamponu myślę, że nie mogę obiektywnie ocenić, ponieważ u Oliwki nie ma jeszcze co myć. Ale moje włosy po umyciu zrobiły się na prawdę gładkie i lśniące.

                        Jeśli koniecznie musiałabym się do czegoś przyczepić, to w kremie do twarzy i ciała zatyczka ma tak głośny klik, że nie raz Oliwka się go przestraszyła :-)

                        Z czystym sumieniem polecam kosmetyki Oillan Baby
                        Musisz jednak przyznać, że ten mały mankament z klikiem, kryje się pod wszystkimi zaletami kosmetyków





                        Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

                        Skomentuj


                          Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

                          Oceanic Oillan Baby, szampon nawilżający, 200 ml - PODSUMOWANIE
                          Czas stosowania: 14 dni
                          OPAKOWANIE:
                          Plastikowa butelka z nakrętką. Brak pompki, ale otwór do aplikacji bardzo mały, więc jesteśmy w stanie nabrać tyle preparatu ile potrzebujemy. Jeśli butelka się przewróci, to też nie ucieknie nam zbyt dużo.
                          KONSYSTENCJA:
                          Gęsty płyn, przezroczysty, lekko żółty. Prawie bezzapachowy.
                          STOSOWANIE:
                          Nawet bardzo mała ilość szamponu naniesiona na wilgotną główkę dziecka powoduje pienienie i jestem w stanie rozprowadzić go po całych włosach. Piana, która dostała się do oczu dziecka nie wywołała tarcia i płaczu, stąd wniosek, że nie szczypie w oczy.
                          EFEKT:
                          Szampon nie wywołał żadnej reakcji alergicznej. Włosy już od pierwszego zastosowania są bardzo puszyste i miękkie. Nie sklejają się i bardzo łatwo rozczesują.

                          Jestem pod ogromnym wrażeniem szamponu, a zwłaszcza jego wydajności i gorąco polecam jego stosowanie!
                          Last edited by bbo; 25-07-2013, 17:37.

                          Skomentuj


                            Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

                            Oceanic Oillan Baby, płyn do mycia i kąpieli 2 w 1, 200 ml - PODSUMOWANIE
                            Czas stosowania: 14 dni
                            OPAKOWANIE:
                            Plastikowa butelka z nakrętką. Brak pompki, ale otwór do aplikacji bardzo mały, więc jesteśmy w stanie nabrać tyle preparatu ile potrzebujemy. Jeśli butelka się przewróci, to też nie ucieknie nam zbyt dużo.
                            KONSYSTENCJA:
                            Niezbyt gęsty płyn, przezroczysty, lekko żółty. Prawie bezzapachowy.
                            STOSOWANIE:
                            Niewielka ilość wlana do wanienki z wodą powoduje, że woda lekko się pieni i czuć w niej obecność kosmetyku. Nie stosowałam płynu bezpośrednio na myję czy na ciało dziecka.
                            EFEKT:
                            Płyn nie wywołał żadnej reakcji alergicznej. Już po kilku pierwszych kąpielach skóra była bardzo gładka i bardzo miła w dotyku. Płyn nie wysusza skóry.

                            Podoba mi się efekt miękkiej skóry jaki pozostawił po sobie płyn, dlatego polecam jego stosowanie, zwłaszcza w połączeniu z kremem pielęgnacyjnym.

                            Skomentuj


                              Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

                              Oceanic Oillan Baby, krem na ciemieniuchę, 40 ml - PODSUMOWANIE
                              Czas stosowania: 14 dni
                              OPAKOWANIE:
                              Plastikowa tubka, którą można postawić na nakrętce. Krem spływa w dół i zawsze jest gotowy na wyciśnięcie. Otwór do aplikacji bardzo mały dzięki czemu zawsze wyciśniemy tylko tyle kremu, ile potrzebujemy.
                              KONSYSTENCJA:
                              Gęsty, ale lekki krem. Biały, o delikatnym, specyficznym zapachu.
                              STOSOWANIE:
                              Krem rozprowadzony bezpośrednio na skórze głowy pokrytej rozległą ciemieniuchą. Stosowany dwa razy dziennie i pozostawiony na skórze maksymalnie na godzinę.
                              EFEKT:
                              Krem nie wywołał żadnej reakcji alergicznej. Pierwsze odrywanie się łusek z obrzeża ciemieniuchy już po dwóch dniach stosowania. Po pięciu dniach wyczesywanie łusek z całej głowy. Stosowanie kremu przez pełne 10 dni sprawiło, ze nawet zaczerwieniona skóra, która wcześniej pokryta była ciemieniuchą, odzyskała swoją naturalną barwę.

                              Polecam wszystkim mamom, które zauważą u dzieci ciemieniuchę, ponieważ jest to krem, który skutecznie ją usunie. Efekt nie jest natychmiastowy, ale nie oczekujmy, ze ciemieniuchy, która tworzy się kilka tygodni pozbędziemy się "od ręki". Polecam!

                              Skomentuj


                                Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

                                Oceanic Oillan Baby,krem pielęgnacyjny do twarzy i ciała, 75 ml - PODSUMOWANIE
                                Czas stosowania: 14 dni
                                OPAKOWANIE:
                                Plastikowa tubka, którą można postawić na nakrętce. Krem spływa w dół i zawsze jest gotowy na wyciśnięcie. Otwór do aplikacji bardzo mały dzięki czemu zawsze wyciśniemy tylko tyle kremu, ile potrzebujemy.
                                KONSYSTENCJA:
                                Niezbyt gęsty i lekki krem. Biały, o bardzo delikatnym i przyjemnym zapachu.
                                STOSOWANIE:
                                Dzięki swojej konsystencji bardzo dobrze rozprowadza się po skórze dziecka. Jest lekki i nie trzeba wcierać w ciało. Wchłanianie zajmuje 2-3 minuty.
                                EFEKT:
                                Krem nie wywołał żadnej reakcji alergicznej. Smarowałam zarówno twarz jak i całe ciało dziecka. Już po kilku dniach skóra była bardzo gładka i dobrze nawilżona. Po 10 dniach stosowania zniknęły place szorstkiej skóry, które córeczka miała na udach. Krem łagodzi również wszelkie zaczerwienienia i otarcia od wywołane przez odzież czy pieluszkę.

                                Jest to bardzo dobry krem, który polecam do stosowanie razem z płynem do mycia. Uważam, ze te dwa kosmetyki tworzą zgrany duet i stosowane jednocześnie sprawiają, że skóra dziecka jest odpowiednio pielęgnowana i zadbana. Bardzo polecam!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X