Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

    Chciałabym zostać Oillianową ambasadorką,
    zostać tych cudownych kosmetyków prekursorka.
    Testowanie to moja pasja obok prowadzenia bloga www.anusia-sta.blogspot.com,
    to dla mnie chwila relaksu, przyjemność bloga-znika przy tym każda ma trwoga.
    Jestem pasjonatka pięknego zapachu i naturalności, uwielbiam poznawać kosmetyczne nowości.
    Każdy produkt pod rożnymi względami poznaje, później moja opinia na blogu powstaje.
    Dzięki niej czuje się bogatsza o nowe doświadczenie, ale dla mych czytelników decyzja o wyborze kosmetyku łatwiejsza się staje.
    Myślę, ze bym idealnie pasowała do Oillianowego testerów grona - jeśli mnie wybierzecie każdy się o tym przekona

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

      Mój dwu letni synek praktycznie od urodzenia choruje na Atopowe Zapalenie Skóry. Niestety tą chorobę odziedziczył po mnie. Oboje jesteśmy też alergikami. Niestety ta choroba wiąże się z wieloma wyrzeczeniami np. nie mogę pójść z synkiem na basen bo chlor podrażnia mu skórę, nie może przebywać też długo na słońcu, a o zastosowaniu do kąpieli jakiś zwykłych kosmetyków dla dzieci nie mas mowy bo natychmiast dostaje wysypki. Musimy stosować tylko emolienty kupowane w aptece. Kupuję je synkowi ale oczywiście sama też je stosuje. Wypróbowaliśmy już wiele kosmetyków do naszej wrażliwej skóry, co jakiś czas zmieniam je bo mam wrażenie, ze skóra się już do nich przyzwyczaja i nie działają tak jak powinny. Marka Oillan nie jest nam obca, spróbowaliśmy już wiele kosmetyków tej firmy i musze powiedzieć szczerze, ze jak na razie jest to najlepsza firma jeśli chodzi o tego typu produkty dla dzieci z AZS.
      Myślę, że to My (ja i mój synek) powinniśmy wypróbować nowe kosmetyki Oillan Baby bo jesteśmy otwarci na wszelkie nowości żeby móc później podzielić się z opinią na forum aby inne mamy, których dzieci cierpią na tą chorobę podjęły łatwiejszą decyzję o ich kupnie.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

        Dlaczego to ja powinnam testować te kosmetyki?
        A może dlatego,że mam 3 letniego synka Alanka i dodatkowo prowadzę blog (http://kosmetycznanina.blox.pl) i po wygraniu testowania,zrecenzuję je na moim blogu tak by wszyscy dowiedzieli się o właściwościach tych kosnetyków.
        Dlatego,że dla mojego synka wybieram tylko to co najlepsze a ta linia i firma są odpowiednie i bardzo dobre do pielęgnacjji naszych małych pociech! :-)

        Skomentuj


          #49
          Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

          Powiem krótko, węzłowato my kosmetyki Oillan Baby chcemy testować w to lato. AZS nasz wróg, my chcemy zwalczyć go w mig, i wierzymy że kosmetyki Oillan Baby Nam pomogą i uśmiech trwogi przywrócą.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

            No przetestowalabym te kosmetyki,mam corcie ktora skonczy w sierpniu 3 latka:-)a ma delikatna skore,nigdy nie uzywalam tych kosmetykow,a slyszalam ze sa dobre.nie podrazniaja skory.a ja chce wiedziec czego uzywam dla mojego dziecka,w koncu to mama dba o skore dziecka i o dziecko.Rowniez lubie polecac znajomym,czy warto lub nie.a dobro dziecka jest najwazniesze.i cenie to u mnie.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

              jestesmy odpowiednie do przetestowania tych kosmetykow poniewaz: corka jako wczesniak (27tydz.) ma bardzo wrazliwa skore, nie kazdych kosmetykow moze uzywac wiec mysle ze mogla by wyprobowac wlasnie te..

              Skomentuj


                #52
                Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                KOCHANI MOJI!!!
                co ja bede tutaj mowic zwyczajnie WAS baaaaaaaaardzo poporsze
                moj synek starszy niemiał problemu ze skórka... Natomiast 3 miesiczny antosiek reaguje na każdy kosmetyk i potrzebujemy POMOCY, chcielibysmy przetestowac Oillan baby...buziaczkujemy komisje Mama z mikołajkiem i antosiem

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                  U Szymonka niedawno zdiagnozowano Atopowe Zapalenie Skóry. Przy wyborze kosmetyków kierowałam się niestety niską ceną. Teraz skóra dziecka wygląda już lepiej ale chętnie spróbowalibyśmy kosmetyków z serii Oillan Baby, bo również mają działanie natłuszczające i mogą być stosowane przy alergii. Jeśli okazałyby się właściwe dla synka, chętnie kupowałabym je nadal, bo wiedziałabym, że wydane pieniądze będą doskonałą inwestycją w zdrowie maluszka.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                    Chciałabym Chciała przetestować kosmetyki Oillan Baby
                    Dla urody i zdrowego ciała
                    By moje dzieciaki zawsze zdrową skórę miały
                    By żadne dolegliwości skórne
                    Nigdy im nie dokuczały
                    I gdybym je wygrała
                    Z dumą bym je testowała
                    Później chętnie bym je kupowała
                    By rodzinka zawsze szczęśliwa i zdrowa była cała

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                      Ja? Absolutnie nie jestem odpowiednią osobą do testowania kosmetyków Oillan Baby. Za to jest nią moja 8-miesieczna córka.
                      Ehhh, synek (4-latek) miał cudowna skórę: zupełnie nie musiałam się przejmować kosmetykami, jakich używał. Żadnych podrażnień, uczuleń, suchości. A córka? Skóra ciągle przesuszona, zaczerwieniona.
                      Ciągle szukam dla niej odpowiednich preparatów- próbki to nie to samo, nie da się po jednym razie ocenić działania- wiec taki test jest świetna możliwością poznania nowych produktów.
                      Przy tym jestem wychowawcą w żłobku. Rodzice często szukają u mnie porad nie tylko z zakresu wychowania czy żywienia ale także pielęgnacji maluchów.
                      W podwójnej roli- matki i wychowawcy- często wymieniam z nimi opinie na temat rożnych produktów dla dzieci.
                      Testowania produktów byłoby świetną możliwością poszerzenia wiedzy na temat kosmetyków dla niemowląt a później wymiana informacji z rodzicami czy na forach internetowych.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                        Od kiedy pamiętam zmagałam się z suchą skórą. Niestety moje córki odziedziczyły problemy skórne nie tylko po mnie, ale również po mężu. W związku z czym ich problemy skórne są bardzo duże. Najgorzej choroba przebiega u mojej 7 letniej córki. Jej skóra jest bardzo sucha i wrażliwa. Często łuszczy się i jest mocno podrażniona. Mimo stosowania odpowiedniej pielęgnacji problem nie znika, a często się tylko nasila. Specjalne preparaty przeznaczone dla skóry atopowej nie radzą sobie z problemem suchości, skóra zaczyna pękać i robią się rany. Wtedy niestety musimy smarować skórę sterydami. Przetestowaliśmy chyba wszystkie preparaty jakie są dostępne na rynku. Jak na razie nie znalazłyśmy takiego, który by chociaż zniwelował problemy skórne. Chciałabym odkryć coś, dzięki czemu skóra mojej córki odzyskała by zdrowy i ładny wygląd. Ja nie musiałabym się martwić i używać sterydów. Problem suchej skóry dotknął również najmłodszą członkinię rodziny 10 miesięczną Martynę. Jej skóra również jest sucha i łuszcząca się. Używane do kąpania i nawilżania produkty zawierające emolienty nie sprawdza się. Z dnia na dzień problem suchości obejmuje coraz większe partie ciała. Chciałabym uniknąć stosowania sterydów. W tym może mi tylko pomóc dobry produkt, radzący sobie z takimi problemami. Chciałabym przetestować kosmetyki Oillan Baby, może to właśnie one sprawią, że problemy skórne znikną jak za dotknięciem różdżki. Skóra dziewczynek odzyska ładny wygląd, a ja nie będę musiała stosować sterydów.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                          Myślę że pierwszym i najważniejszym powodem abym to ja mogła przetestować te produkty jest to że mam w domu takiego małego mężczyznę który potrzebuje tych właśnie produktów.Borykamy się z AZS odkąd mój syn skończył pół roczku dziś ma 8 lat i muszę przyznać że jest to ciężka i wyboista droga.Bywało różnie raz gorzej raz lepiej.Za nami setki wypróbowanych produktów i dziesiątki odwiedzonych lekarzy,do tego doszła astma co o wiele pogarsza sytuację.I tak od lat smarujemy się balsamami aby skóra była gładka lecz skóra jest strasznie uparta. Oillan to kosmetyki z którymi nie mieliśmy wielkiego doświadczenia gdzieś tam kiedyś coś z tej serii używaliśmy ale nie jestem dziś w stanie powiedzieć czy spełniło to moje oczekiwania.Może dziś nadeszła pora aby te relacje naprawić i spróbować jeszcze raz.Drugim natomiast powodem jest to że mamy jeszcze w domu drugie maleństwo które ma 16 miesięcy i od jakiegoś czasu zauważyłam na jej ciele pojedyncze plamki które źle mi się kojarzą,warto by było już zacząć pielęgnować jej skórę aby stan ten się nie pogłębiał.Myślę że Oillan to marka której warto zaufać i powierzyć w jej opiekę najcenniejsze skarby i dlatego zgłaszam się do testowania tych produktów.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                            C - chociaż mam wesołą minkę
                            h - chciałbym oillan przetestować
                            c - ponieważ moja skóra zaczęła brzydko chorować;(
                            e - chodze do lekarza i to jest udręka..
                            M - ponieważ nęka mnie to i nęka i nęka..
                            Y - z mamusią stosujemy już co możemy
                            p - ale nadal nic dlatego na testy go chcemy...
                            R - skóra delikatna jak kocyk mięciutki
                            z - a ja nie chce być już taki chorutki...
                            E - do kąpieli bym go miał...
                            T - i się posmarować chciał..
                            E - i uśmieszek na mej twarzy..
                            S - już nic złego się nie zdarzy...
                            T - mama będzie zadowolona...
                            O - i moja maskotka ulubiona...
                            W - chciałbym znaleźć się wśród osób..
                            A - którzy tak ja w podobny sposób..
                            C -dwoją się i troją ....
                            )testowanie oillan będzie naszą ostoją)

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                              Chcemy przetestować kosmetyki Oillan ponieważ:
                              O
                              pinie rzetelną oddamy, by mogły zapoznać się z nią inne mamy
                              I na blogu recenzję umieścimy, zdjęciami się pochwalimy
                              Lubimy testować nowości, może na dłużej coś u nas zagości
                              Lecz najbardziej testować chcemy dlatego, bo wydaje nam się, że Oillan to coś wspaniałego
                              Ale gratka była by, gdybyśmy Oillan testowały my
                              Namydlimy, natłuścimy, wszystko dokładnie sprawdzimy
                              http://www.me-and-baby.blogspot.com

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                                Dlaczego chciałabym testować Ollian? Choćby dlatego, że mój synek 2,5 roczku ma atopowe zapalenie skóry, i ciągle niestety z nim walczę, i spodziewam się dziecka( jestem w 16 tydz ciąży) a słyszałam tyle dobrego o tych kosmetykach i że są bezpieczne nawet i dla noworodków.
                                Mam nadzieję, że oillan ukoi skórę moich dzieci i przywróci jej gładkość i zdrowy wygląd. I zamieszczę opinie o tych kosmetykach na swoim blogu oraz rzetelnie dam sprawozdanie z testowania, bo głównym testującym będzie mój syn

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X