Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

    Witam,
    moja córka, w zasadzie od urodzenia, ma skórę skłonną do podrażnień i przesuszeń. Wypróbowałyśmy naprawdę wiele środków, w tym specyfiki do nawilżania robione na receptę. Tak naprawdę nie znalazłyśmy "złotego środka" na nasze problemy i chyba już nie liczymy na to, ale ciągle poszukujemy czegoś lepiej nawilżającego i na dłużej, gdyż zauważyłam, że pomaga jej właśnie regularne nawilżanie i natłuszczanie. Z chęcią wypróbujemy kosmetyki Oilan Baby. Zobowiązuję się też do rzetelnych opinii o produktach w trakcie i po fazie testów. A dlaczego jestem właściwą osobą do testów? Myślę, że dlatego, że sprawdzimy wszystkie możliwości jake dają kosmetyki Oillan Baby i z chęcią podzielę się opiniami o nich.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

      Dlaczego ja? Ponieważ mam moją kochaną iskierkę- 9 miesięczną Laurę, której skóra jest niebywale delikatna i co rusz podrażniona. Wymaga dużej pielęgnacji, dlatego też kosmetyki Oilan Baby, byłyby dla nas wybawieniem

      Skomentuj


        Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

        Moja roczna córka ma normalną zdrową skórę, jednak często przesuszoną-zwłaszcza na nogach, rękach i buzi (pewnie od słońca i wiatru)
        Balsamowania nie lubię, dla tego chętnie bym wypróbowała produkt który myje i natłuszcza - dla mnie duża oszczędność czasu i nerwów

        Skomentuj


          Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

          Mam nadzieję, że nas wybierzecie do testowania produktów Oillan. Mówiąc nas, mam na myśli mojego synka oraz mnie, która z przyjemnością podzieli się SZCZERĄ opinią z pozostałymi Forumowiczkami. Mój synek, jak każde chyba dziecko, ma delikatną skórę, dlatego kąpię go w produktach specjalnie przeznaczonych dla maluszków. Mamy dwie marki, jedną z grupy emolientów i jedną z normalnych kosmetyków dla dzieci, które nam odpowiadają, ale przyznam, że Oillan jeszcze nigdy nie próbowałam i nie znam tej marki. A widzę, że jest dużo atrakcyjniejsza cenowo niż te produkty, które ja kupuję. Nawet próbka jakoś nie wpadła mi do tej pory w ręce, ani z apteki, ani z gazety dziecięcej. Fajnie byłoby zobaczyć, co to za cudo Synek na szczęście nie ma AZS, ale myślę, że tego typu produkty mogą być z powodzeniem używane również u dzieci z w miarę normalną skórą. U nas występują tylko lekkie skłonności do podrażnień, zaczerwieniania, drobnych krostek, potówek, szczególnie latem. To nic strasznego, ale warto dbać, by skóra dziecka pielęgnowana była dobrymi kosmetykami. Zapraszamy do przysłania nam zestawu testowego a z pewnością uzyskacie szczerą i wartościową opinię! Pozdrawiamy serdecznie!

          Skomentuj


            Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

            Dlaczego akurat ja wraz z moim synkiem powinnam przetestować kosmetyki Oillan Baby ? Przede wszystkim dlatego, że staram się wybierać dla mojego dziecka to co jest najlepsze, najzdrowsze i najbardziej wydajne. Najlepsze dla jego delikatnej, wrażliwej skóry. Najzdrowsze bo nie zawiera szkodliwych składników lub innych szkodliwych substancji. Wydajne, czyli ważne jest to aby kosmetyk nie kończył się w ciągu tygodnia, ale wystarczał przynajmniej na miesiąc przy codziennych kąpielach.
            To takie formalne bzdury... a teraz na poważnie ! Kosmetyki powinny trafić do Nas ! Dlaczego ? po prostu...JESTEŚMY TEGO WARCI !

            Skomentuj


              Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

              Dlaczego jesteś odpowiednią osobą do testowania preparatów Oillan Baby?

              Skóra dziecka delikatna jak płatek stokrotki, jak skrzydło motyla...skłonna do podrażnień zasługuje na delikatność Oillan. Wierzę, że Oillan głaszcze delikatnie skórę dziecka, chroni niewidzialną mgiełką, nawilża, pielęgnuje, koi.
              Kosmetyki dla dzieci Oillan są jak dotyk piórka, jak kropla rosy...najdelikatniesze, najczulsze...z miłością i troską chronią skórę każdego dziecka.
              Dlaczego jestem odpowiednią osobą do testowania preparatów Oillan Baby ?
              Bo kocham, bo troszczę się, bo chronię, bo pielęgnuję...delikatnie, z miłością matczyną...bo ufam marce Oillan Baby. Wierzę, czuję intuicyjnie, że to właściwy wybór, a serce matki nigdy nie kłamie.

              Skomentuj


                Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                Moje imię to Zuzka
                pewnie po Mamie będzie ze mnie niezła pieguska!
                Moje oczka migocą
                bo chce świat poznawać i dniem i nocą!
                Mam 4 miesiące i 4 włosy na krzyż
                ale prócz tego mam dużo fałdek, które trzeba myć!
                Chcę być piękna i pachnąca i być milutka jak miś
                wiem to nie od dziś!
                Rodzice mnie myją i pielęgnują
                żebym była zdrowa balsamkiem smarują!
                Może to właśnie Oillan jest dla mnie pisany
                dowiemy się tego gdy próbeczki dostanę

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                  Jestem aktywną, nowoczesną mamą, która lubi nowości i z wielką chęcią sprawdzę kosmetyki firmy Oceanic. Moja córeczka ma wrażliwą, delikatną skórę, skłonną do podrażnień, a przecież Misją firmy Oceanic jest pomoc osobom, które mają wrażliwą i skłonną do alergii skórę, poprzez tworzenie bezpiecznych, skutecznych i*nowoczesnych kosmetyków, które pozwolą im prowadzić normalne życie, bez odczuwania dolegliwości alergicznych. Idealne dla mojej uśmiechniętej córci Zuzy:-).

                  Skomentuj


                    Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                    10 powodów dlaczego właśnie my powinnyśmy (ja i moja córcia Zuzka) przetestować kosmetyki Oillan Baby:
                    1. Świetne z nas babki
                    2. Lubimy eksperymentować
                    3. Mama jest stała klientką firmy Oceanic i używa ich kosmetyków
                    4. Mamy wrażliwe ciałka:-)
                    5. Mamy magiczne moce- oczarujemy każdego
                    6. Jesteśmy zawsze uśmiechnięte
                    7. Dbamy o siebie
                    8. Zawsze się wspieramy
                    9. Uwielbiamy nowości
                    10. Jesteśmy delikatne i wyjątkowe jak kosmetyki Oillan Baby

                    Skomentuj


                      Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                      Kosmetyki Oillian Baby świetnie nawijają skórę, najlepsze dla dzieciaczków od 1 dnia życia jak i dla dorosłych. Chętnie przetestuję, razem z moją córką Oliwką i synem Maksymilianem Oillan Baby, którzy uwielbiają kąpiele wodne. Będziemy mięli możliwość sprawdzenia jego skuteczności nawilżania, przywracania skórze blasku, oczyszczania .....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                        Dlaczego Szymon? Ponieważ od urodzenia sporo wycierpiał i długo chorował. Teraz ma 2 latka i pragnę otoczyć go tylko tym, co najlepsze a marka Oillan Baby z pewnością na taką opinię zasługuje!!!

                        Skomentuj


                          Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                          Mam 4 dzieci i każde z nich jest inne, wymagajace innej pielęgnacji
                          ja jestem wymagajaca, czasem krytyczna ale umiem też pochwalic i rzetelnie ocenic. Nadaję sie do testowania bo nikt mnie nie przekona do złego produktu. No i jestem fajną mama i mam super dzieci
                          Ania Ruchniewicz

                          Skomentuj


                            Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                            Hej ho, rapujcie razem z nami,
                            Z Oillan Baby kosmetykami,
                            Wszystkie dzieci łapki w górę,
                            Kto da wam tak śliczną skórę?
                            Łatwo zgadniesz ty czy ja,
                            Tylko Oillan Baby taką moc ma.
                            Alergia znika raz, dwa, trzy,
                            Aż się dziatkom śmieją kły;-)
                            Już nie swędzi, nic nie piecze
                            Gdy Oillan Baby trzyma pieczę;-).
                            Last edited by adaseveri; 27-06-2013, 15:14.

                            Skomentuj


                              Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                              TELEGRAM


                              Z synkiem zgłaszam się do testowania. STOP!

                              Ogarnęła nas na Oillan Baby mania. STOP!

                              Ciągłym odparzeniom mówimy dość. STOP!

                              Niech nam pomoże w końcu ktoś. STOP!

                              Niech synek w nocy spokojnie śpi. STOP!

                              Bo z Oillan Baby będą szczęśliwsze dni. STOP!

                              Skomentuj


                                Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                                Mam trzyletnią córeczkę która ma suchą skórkę po wewnętrznej stronie łokcia, ciągle się drapie bo ją to swędzi, chciałbym przetestować kosmetyki Oillan Baby i sprawdzić czy to jej pomoże bo próbowałam już wszystkiego .

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X