Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przekąski do szkoły

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    przekąski do szkoły

    Co najczęściej dajecie swoim dzieciom do szkoły jako przekąskę? Lubią wasze dzieci musy owocowe? Mojemu synowi co jakiś czas wrzucam do śniadaniówki mus tymbark, smaczny i syci.
  •    
       

    #2
    Odp: przekąski do szkoły

    tylko nie slodycze

    Skomentuj


      #3
      Odp: przekąski do szkoły

      Ja czasami pomagam szykować syna mojej siostry do szkoły i najczęściej na przekąski serwujemy mu pokrojone warzywa albo owoce, jogurty naturalne (które bardzo lubi, a co często nie zdarza się u dzieci), serki wiejskie, twarożki z różnymi dodatkami, ewentualnie jakieś koktajle, ale to raczej latem, kiedy napoje są lepszą opcją niż jakieś ciężkostrawne jedzenie. Unikamy raczej tylko sklepowych słodkości, chyba, że akurat trafimy na jakąś z dobrym składem, wtedy w niewielkich ilościach nie powinna zaszkodzić.

      Skomentuj


        #4
        Odp: przekąski do szkoły

        Nigdy nie daje synowi pieniędzy do szkoły żeby kupił sobie jedzenie, tylko osobiście mu szykuje każdego ranka. Zwykle jest to bułeczka razowa z serem, twarożkiem, warzywami, chudą szynką, nigdy z kremami czekoladowymi itp. Jako przekąska to zwykle owoc + pokrojone w słupki warzywa, a do picia woda, woda z miodem, sok naturalny. Mam fioła na punkcie zdrowego odżywiania, pieczywo też kupuję pieczone na zakwasie w tradycyjny sposób (lubię olsztyńską piekarnię Cymes), nigdy mrożone z marketu.

        Skomentuj


          #5
          Odp: przekąski do szkoły

          Kiedy dzieci chodziły do szkoły to zawsze starałam się, aby zabierały ze sobą smaczne i pożywne rzeczy. Zazwyczaj były to kanapki z pełnoziarnistego chleba, z serem i świeżymi warzywami,a oprócz tego dorzucałam im osobno owoce. W niektóre dni dzieci zabierają ze sobą też serek homogenizowany Jest to ich ulubiony, więc w lodówce zawsze mam zapas, a dzieci sięgają po niego, kiedy mają ochotę na przekąskę pomiędzy posiłkami.
          Last edited by disne; 22-06-2020, 13:36. Powód: link

          Skomentuj

                 
          Working...
          X