Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czekając na dziecko > Poronienie i strata dziecka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Poronienie i strata dziecka Grupa wsparcia dla mam małych aniołków. Wspólna pomoc jest bardzo ważna!

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 30-03-2010, 20:38
pieczulka's Avatar
pieczulka pieczulka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pieczulka.polki.pl

Domyślnie Odp: Stracilam dziecko.

faceci czesto uciekaja od problemow jak nie potrafia sobie z nimi poradzic.
moze on jeszcze nie dorósł do ojcostwa , jak była dzidzia to stał na wysokosci zadania(moze dlatego bo uwazał to za sluszne postepowanie, ale nie do konca zgodne z tym co chciał robic i jakie mial zyciowe plany?)
Nieprzeczytane 31-03-2010, 09:21
beherowka beherowka jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
beherowka.polki.pl

mala91 szczerze Ci współczuje wiem po części co przechodzisz. Sama straciłam pierwszą dzidzię. Strasznie to odchorowałam moja psycha siadała, powiem tak nikt Ci nie pomoże w tym jeśli Ty sama nie będziesz tego chciała, ale warto szukać pomocy gdzie się da. Nie daj się wciągnąć w rozpacz bo to do niczego dobrego nie doprowadzi. Mój m pomagał mi wysłuchując mnie przez parę tygodni potem zaczął od tego uciekać i przechodzić do porządku dziennego...cóż oni reagują inaczej. Wiem że przeżywają to na swój sposób i często też potrzebują wsparcia.
Nie rozumiem jednak tego że Twój zwija się i ucieka!!!pieczulka ma rację moze jeszcze nie dorósł..
DZIEWCZYNO BĄDŹ SILNA I UWIERZ W TO ŻE JESTEŚ SILNA I DASZ SOBIE RADĘ. Trzymam za Ciebie kciuki
Nieprzeczytane 08-04-2010, 18:18
mala91 mala91 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mala91.polki.pl

Chciałam się pochwalić wam dziewczyny ze się pogodziłam z chłopakiem, ale pierścionka zaręczynowego nie chce mi oddać, mówi ze przyjdzie na to czas. Tak samo jak mi nie mówi teraz żadnych miłych słów nawet tego ze mnie kocha Powiedzcie mi lepiej forumowiczki jak przekonać mojego faceta, ze warto starać się o dzidziusia, ja wiem ze nikt nie zastąpi naszej Zosi. Ale może będzie łatwiej? Będę mieć zajęcia.. Nie będę o tym myślała... Tylko pokocham jak tylko będę mogła druga dzidzie?? Proszę o rady dziewczyny
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-04-2010, 13:01
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mala91.polki.pl

Ale bylismy i nie zalecił nam zadnej terapi... Nawet zadnych leków... Jestesmy juz gotowi...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-04-2010, 08:58
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mala91.polki.pl

Dziewczyny pomozcie mi, zostawil mnie facet. Kocham go. Jutra zabiera rzeczy ode mnie. Jak mam go odzyskac?? Pomozcie. On mnie kocha i ja jego... Co mam robic
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-04-2010, 11:06
Martyna2006's Avatar
Martyna2006 Martyna2006 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Martyna2006.polki.pl

Miasto: śląskie

Mała nic na siłę,nie możesz go na siłe zatrzymywać.Może on potrzebuje trochę odpocząć od tego wszystkiego,moze nie jest gotowy na to żeby po stracie córeczki w tak krótkim odstępie czasu mieć kolejne dziecko a ty usiłujesz go do tego namówić.Myślę że on sie przeraził całą ta sytuacją,że chcesz juz kolejne dziecko,że chcesz za niego wyjść pomimo że zabral ci pierścionek zaręczynowy.Myślę że takim zachowaniem spowodowałaś że chłopak chce poprostu uciec.Pozwól mu odejść i daj wam trochę czasu,chłopak przemysli wszystko,uspokoi sie,ochłonie.On na pewno cierpi strasznie po starcie Zosi i narazie w najbliższym czasie nie chce kolejnego dziecka,może sie boi że znowu je straci.Pozwól mu odejść jeśli tego chce,jeśli macie być ze sobą to będziecie-niech czas sam to rozstrzygnie.

Dawniej Marti
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-04-2010, 11:29
pieczulka's Avatar
pieczulka pieczulka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pieczulka.polki.pl

mała trzymaj sie twardo, nie bierz go na litosc bo potem bedziesz sie zastanawiac czy jest z toba bo cie kocha czy dlatego ze zalezy mu na tobie i boi sie o twoje zdrowie i zycie a nie dlatego ze cie kocha.
daj wam czas. moze zaraz sam wroci pokaz mu tylko na koniec ze Go kochasz i poczekasz na Niego, ale zachowaj sie dzielnie. bardzo mi przykro ze tak Ci sie swiat zawala,
Nieprzeczytane 24-04-2010, 21:12
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mala91.polki.pl

Nie wiem co robic... Dzisiaj spotkalismy sie na cmentarzu u Zosi, powiedzialam mu o swoich przemysleniach i postanowieniach. Zaskoczylam go bardzo pozytywnie. Bylam mila ładnie ubrana i mowilam z sensen az sie zdziwil. Powiedzialam mu ze go kocham i ze wiemze jestem dla niego najwazniejsza nie zaprzeczył. a na koniec powiedzial ze przemysli i odezwie sie wieczorem i tu nic. nie zdzwoni nie pisze. Myslicie ze wroci?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-04-2010, 08:18
Martyna2006's Avatar
Martyna2006 Martyna2006 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Martyna2006.polki.pl

Miasto: śląskie

Mała może on potrzebuje więcej czasu?pozostaje Ci wierzyć,że w końcu sie odezwie,domyslam sie jakie to dla Ciebie trudne.Ja jestem taka,że bym sie nie narzucała,poczekałabym czy sie odezwie,jeśli sie nie odezwalby to starałabym sie z tym pogodzić i uszanować jego decyzje.

Dawniej Marti

Ostatnio edytowane przez Martyna2006 : 25-04-2010 o 08:23.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-04-2010, 10:07
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mala91.polki.pl

myslicie ze on wroci?? kocham go i nie umiem brz niego zyc brakuje mi go. czy my bedziemy jeszcze razem?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania