Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Miś i Margolcia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Miś i Margolcia

    Nie wiem czy wiecie, ale w programie "Miś i Margolcia" można złożyć życzenia urodzinowe dzieciom!

    Ja zamierzam w tym roku z tego skorzystać.

    Wystarczy przesłać zdjęcie ( lub kilka zdjęc do wyboru) w dobrej rozdzielczości
    ( muszą być "ostre" - wyraźne), treść życzeń ( do ew zmiany),
    kilka informacji o dziecku, aby podac nazwisko- prosze o dpisanie tego w życzeniach) i koniecznie adres korespondencyjny.
    misimargolcia@tvp.pl

  •    
       

    #2
    Odp: Miś i Margolcia

    Czasem oglądam z synkiem ten program, bardzo fajny pomysł tylko chyba dla starszego dziecka, nie wiem czy mój synek w ogóle by zdążył zauważyć że jego zdjęcie jest w TV

    Skomentuj


      #3
      Odp: Miś i Margolcia

      W tym tygodniu Miś i Margolcia złożą życzenia naszej córeczce. To z okazji 1 urodzin. Dla niej samej ma to mniejsze znaczenie niż dla jej starszego brata, który ucieszy się widząc zdjęcie siostry.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Miś i Margolcia

        Fajna sprawa Misia i Margolcię pamiętam jeszcze z czasów kiedy oglądałam z moją młodszą siostrą

        Skomentuj


          #5
          Odp: Miś i Margolcia

          Ja też pamiętam Misia i Margolcie Bardzo ich lubiłam i jakże cieszyło się i czekało na takie bajki Szkoda że tego typu bajki wyparły te inne bajki bardziej jak dla dorosłych niż dla dzieci
          bobusie i jak dzieci po życzeniach urodzinowych Pewnie emocje były duże ?

          Skomentuj

                 
          Working...
          X