Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

W czym kąpać niemowlę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: W czym kąpać niemowlę

    My kąpiemy synka w wanience, na początku stosowaliśmy w niej gąbkę żeby bylo nam latwiej. A jakos nie wyobrazam sobie mycia malego w wiaderku, wydaje mi sie, ze byloby to niewygodne.

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: W czym kąpać niemowlę

      Napisane przez pilarek Pokaż wiadomość
      My kąpiemy synka w wanience, na początku stosowaliśmy w niej gąbkę żeby bylo nam latwiej. A jakos nie wyobrazam sobie mycia malego w wiaderku, wydaje mi sie, ze byloby to niewygodne.
      Szkoda że jak ja miałam mniejsze dzieci to o tym wiaderku mało co słychać było a teraz moja siostra zastanawia się nad tym czy by takie wiaderko nie kupić Bo są opinie podzielone a z kosmetyków najlepsze są emolienty

      Skomentuj


        #93
        Odp: W czym kąpać niemowlę

        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
        Szkoda że jak ja miałam mniejsze dzieci to o tym wiaderku mało co słychać było a teraz moja siostra zastanawia się nad tym czy by takie wiaderko nie kupić Bo są opinie podzielone a z kosmetyków najlepsze są emolienty
        emolienty tylko na skórę z problemami! jeśli dziecko ma zdrową skórę, to po co stosować preparaty, które z zasady są przeznaczone do leczenia problemów skórnych? nie rozumiem mody na emolienty... to tak jakby leczyć się na grypę, gdy tej grypy faktycznie się nie posiada....

        a w wiaderku chyba bałabym się kąpać...

        Skomentuj


          #94
          Odp: W czym kąpać niemowlę

          My kąpaliśmy w zwykłym płynie dla niemowląt. Takim, zeby troche nawilżało, bo mieszkamy w duzym miescie a tu twarda woda i wysusza skórę. Przez chwile dziecko mialy problemy ze skórą, to wtedy smarowalam emolientem. A potem wrocilam do tego, co bylo.

          Skomentuj


            #95
            Odp: W czym kąpać niemowlę

            Skóra obu moich córek jest problematyczna dlatego jedna i druga praktycznie od urodzenia stosuje emolinty, są one kwestią bardzo indywidualną. Trzeba znaleźć ten odpowiedni dla naszego dziecka. U nas oprócz tych baaardzo drogich sprawdza się seria Elodermu. Eloderm fajnie nawilż i wygładza skórę, jest wydajny i niedrogi.

            Skomentuj


              #96
              Odp: W czym kąpać niemowlę

              Ja osatnio przerzuciłam się na Oilatum Baby Emulsja https://aptekaprima24.pl/oilatum-bab...-kapieli-500ml i widze ogromną różnicę, ponieważ tak jak wspomniałaś bazuje na emolitentach które sa wyjątkowo bezpieczne dla skóry i mozna ją stosować praktycznie juz od 1 dnia życia naszej pociechy. Dobrze nawadnia skórę i ją nawilżą, także w zupełności wystarcza podczas kąpieli.

              Skomentuj


                #97
                Odp: W czym kąpać niemowlę

                Jeżeli chodzi o kąpiel dziecka to faktycznie najlepsza i najbardziej praktyczna będzie wanienka, natomiast w kwestii kosmetyków do kąpieli to zdecydowanie polecam Emolium, dzięki czemu unikniemy podrażnień.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: W czym kąpać niemowlę

                  U nas od zawsze były wanienki. Jakoś nie mogłam się przełamać do tych dziwnych nowoczesnych wynalazków, jak choćby te wiaderka. Aktualnie mamy chyba najlepszą do tej pory - Fisher Price Wanienka wielorybek. Dzięki temu podparciu piankowemu, dzieciaczek wygodnie leży i nie ześlizguje się po antypoślizgowym siedzisku. Co też w znacznym stopniu ułatwia kąpiel. Przyjemny wygląd wielorybka sprawia, że nasze maluchy kochają tę wanienkę.
                  Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: W czym kąpać niemowlę

                    U nas podobnie, również kąpiemy dziecko w wanience z racji wygody oraz bezpieczeństwa. Z kolei co do kosmetyków polecam Emolium które nie uczula oraz nie podrażnia skóry, to najważniejsa kwestia.

                    Skomentuj


                      Odp: W czym kąpać niemowlę

                      Ja myłem malucha w misce, a później już w normalnej wannie. Niestety, akurat kiedy urodziliśmy, byliśmy w trakcie budowy domu i okazało się, że przeliczyliśmy się z naszymi finansowymi możliwościami. Było biednie i ciężko, ale już się odkuliśmy, a dom stoi. Tak więc oszczędzaliśmy nawet na takich sprzętach, jak zakup dziecięcych akcesoriów typu wanienka.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: W czym kąpać niemowlę

                        Do każdej kąpieli dodaję krem myjący Mustela, który zamawiam w Melissie. Moje dziecko ma suchą skórę, a ten kosmetyk jest dla niego idealny.

                        Skomentuj


                          Odp: W czym kąpać niemowlę

                          U my stosujemy emulsję Elodermu do kąpieli świetnie nawilża i nie muszę już niczym smarować po kąpieli.

                          Skomentuj


                            Odp: W czym kąpać niemowlę

                            U mnie w rodzicie zawsze były używane wanienki. Aktualnie mamy taką https://www.al.to/p/371027-kapiel-dz...ielorybek.html to zdecydowanie najlepsza jaką do tej pory miałam. Dzięki podparciu piankowemu, dzieciaczek leży wygodnie i nie ześlizguje się dzięki antypoślizgowym siedzisku. W znacznym stopniu ułatwia to kąpiel a maluszek nie stresuje się i daje spokojnie się wykąpać. Do tego uroczo wygląda, więc maluchy pozytywnie na nią reagują i ma bardzo przyjemny system spuszczania wody, który znacznie ułatwia sprzątanie po kąpieli.
                            Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

                            Skomentuj


                              Odp: W czym kąpać niemowlę

                              Hej

                              Jeśli szukalibyście jeszcze jakiś akcesoriów do kąpieli i nie tylko polecam wam tą stronę

                              http://www.wpokoiku.pl/ wiele sklepów, dobre ceny i bardzo fajny asortyment

                              pozdrawiam

                              Skomentuj


                                Odp: W czym kąpać niemowlę

                                Patrzcie tutaj - https://www.empik.com/fisher-price-w...2616,dziecko-p



                                Teraz zwykłe wanienki są średnio na czasie. Wiadomo też, że te najnowsze są najlepiej dopasowane.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X