Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Który narożnik wybrać?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Który narożnik wybrać?

    Rozumiem,ze zastanawiasz się nad meblem do sypialni? Jesli tak to zdecydowanie łożko ! Jest o o wiele wygodniejsze oraz komfortowe. Nigdy żadna kanapa nie da Ci takiej wygody jak porządny materac, ktory dopasowuje sie do kształtu ciała. Poza tym łózko lepiej wygląda

    Fajne Łóżka tapicerskie w różnych stylach designerskich ma w ofercie firma New Design. Kupowałam tam swoje łożko. Proponuje zerknac sobie do ich katalogu. Zobacz sobie czy coś Ci się tam nie spodoba.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Który narożnik wybrać?

      Zastanawiałam się nad narożnikiem.W koncu jednak postanowiłam wstawić do mieszkania normalna, typową kanapę. Plus dwa fotele.Doszłam do wniosku,ze w przyszłości będe mogła je znacznie łatwiej przestawić.

      W dobrej cenie komplet mebli wypoczynkowych ma obecnie sklep Black Red White:
      http://www.brw.com.pl/zestawy_wypoczynkowe/ - o tutaj możecie sobie przejrzeć. Meble są w neutralnych kolorach, tak wiec można dobrze dobrać do nich kolorowe poduchy.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Który narożnik wybrać?

        Napisane przez donat_ka Pokaż wiadomość
        Zastanawiam co będzie lepszą opcja - kupić narożnik do sypialni z funkcją łóżka czy standardowe, tradycyjne łóżko? Jak wam się wydaje?
        Do salonu to chyba lepiej narożnik mimo wszystko.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Który narożnik wybrać?

          Do salonu najlepszy narożnik. Dużo miejsca do siedzenia i jeszcze można gości spokojnie przenocować. Do sypialni to zależy od wielkości pomieszczenia, bo czasem jak się wstawi łóżko to już nie można się nawet spokojnie poruszać (wtedy lepszy narożnik, albo sofa) masz tu kilka propozycji jak to może wyglądać - sofy z funkcją spania nowoczesne

          Skomentuj


            #20
            Odp: Który narożnik wybrać?

            Kiedyś chciałem w salonie mieć narożnik, ale po czasie zmieniłem zdanie iw wole mieć sofę i fotele. Wygodniej do siedzenia i chyba mniej krępujący podczas spotkań ze znajomymi, gdzie nie zawsze wszyscy sie znają( lubią)

            Skomentuj


              #21
              Odp: Który narożnik wybrać?

              Trzecia propozycja jest piękna

              Skomentuj


                #22
                Odp: Który narożnik wybrać?

                Ja szukam czegoś w takim stylu http://www.urzadzone.pl/zdjecia/czar...nik-33230.html wydaje mi się najbardziej pasuje do mojej aranżacji całego dołu w domu...wybierając meble musimy zaplanować całość i dopasować wszystko do siebie wtedy na pewno wszystko idealnie się wkomponuje..

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Który narożnik wybrać?

                  Moi rodzice mają narożnik 3 + 2 + 1 i szczerze powiem, ze mama gdyby mogła to z chęcią wymieniła by na zwykły narożnik bo niesety trzeba mieć bardzo ustawny salon a niestety u nich nie spełniło to swojej funkcji tak jakby chcieli...trzeba na prawdę przewidzieć co idealnie wpasuje się we wnętrze salonu.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Który narożnik wybrać?

                    Dlatego napisała, że pasuje do salonu w domu lub dużego pokoju w mieszkaniu. Ten komplet ma jedną podstawową zaletę. Każdy siedzi na swoim siedzisku w narożniku jeden przy drugim się gnieździ.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Który narożnik wybrać?

                      mnie się podoba najbardziej ten brązowy, bardzo elegancki i stylowy.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Który narożnik wybrać?

                        Ja lubię narożniki nowoczesne i jasne jak np ten wklejony przez ANkę choć przy małych dzieciach raczej nie zdecydowała bym się na taki jaśniutki kolorek

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Który narożnik wybrać?

                          Ja też uważam, że zestawy 3+2+1 lub 3+1+1 są bardziej praktyczne w salonach niż narożnik. Szwagierka postawiła na taki duży, że niby cała rodzina ma się zmieścić przy okazji rodzinnych spotkań, a wyszło tak, że rozmawia się co najmniej dziwnie, bo aby zobaczyć osobę siedzącą po drugiej stronie, trzeba się wysunąć... Ja kupiłam sobie taki zestaw, który prezentuje się bardzo elegancko w salonie, spokojnie pomieści 5 osób i co bardzo ważne - jest dobry jakościowo - http://kdcmeble.com/pl/zestawy/ambero.html. Kolor dobierałam sama z próbnika tkanin, więc nie brałam "w ciemno", a wcześniej mogłam zobaczyć jakie jest obicie w dotyku. Jestem z niego bardzo zadowolona

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Który narożnik wybrać?

                            ja lubię jasne kolory więc brąz czy bez bardzo mi się podoba.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Który narożnik wybrać?

                              A który ci pasuje do mieszkania?

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Który narożnik wybrać?

                                No właśnie ja tez jestem na etapie wyboru mebli wypoczynkowych i sam już nie wiem co wybrać żona woli skórę naturalną no a ja chyba wolę materiał. Miał ktoś już może styczność ze skórą naturalną na meblach jak się sprawdza?? Dokładnie to żona chcę taki narożnik tylko że mniejszy jak na tym zdjęciu nr 2 meble tapicerowane poznań

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X