Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pierwszy laptop

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: pierwszy laptop

    Hej
    Ja polecam sprawdzić xxxx ceneo.pl/Laptopy/na stronie Ceneo. Znajdziecie tam szeroki wybór urządzeń od znanych i cenionych producentów, które sprawdzą się świetnie, zarówno do nauki, jak i do rozrywki. Przekonajcie się sami!
    Last edited by disne; 19-06-2020, 10:58. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: pierwszy laptop

      Może nie będzie wam potrzebne nic mega drogiego, jednak jak już chcecie komputer na lata to warto troszkę więcej wydać, tak samo jeżeli potrzebujecie komputera np. do gier. U mnie właśnie taki był koniecznością Tak samo propozycje od xxxxxx świetnie u mnie się sprawdziły. Zobaczcie sobie także ich meble i akcesoria gamingowe.
      Last edited by disne; 19-06-2020, 10:58. Powód: link

      Skomentuj


        #33
        Odp: pierwszy laptop

        Na pewno jakis mniejszy do max 14 cali, ja bym w ogole kupila jakis uzywany o srednich podzespolach. Bedzie mniejszy zal jak maly zepsuje

        Skomentuj


          #34
          Odp: pierwszy laptop

          Na pierwszy laptop najlepiej posłuży laptop używany/poleasingowy, który kupi się minimum o połowę taniej niż laptop nowy (np.xxxxxx. Mnie osobiście szkoda by było wydać z 3000zł na pierwszy komputer dla dziecka.
          Last edited by disne; 19-06-2020, 10:58. Powód: link

          Skomentuj


            #35
            Odp: pierwszy laptop

            Pierwszy laptop to niekoniecznie musi być plastikowa zabawka niskiej jakości. Rozumiem też, że nie każdy może chcieć od razu wydać na przykład 3000zł. Znalazłam taki artykuł, gdzie opisane są różne podejścia do tematu "laptop dla dzieci" xxxxx scrascom.pl/laptop-dla-dziecix Zgadzam się z przedmówcą, że należałoby ograniczyć taki wydatek do około 1000-1500zł
            Last edited by disne; 19-06-2020, 10:58. Powód: link

            Skomentuj

                   
            Working...
            X