Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poświęcić wygodę dziecka dla wyglądu - nigdy! - spódniczki tutu Kids on the moon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Poświęcić wygodę dziecka dla wyglądu - nigdy! - spódniczki tutu Kids on the moon

    Inna niż wszystkie, uniwersalna, wygodna księżycowa piękność. O czym mowa?>>

    Podobają ci się?
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Poświęcić wygodę dziecka dla wyglądu - nigdy! - spódniczki tutu Kids on the moon

    Bardzo!!!! fajne takie zwiewne i czaderskie


    Skomentuj


      #3
      Odp: Poświęcić wygodę dziecka dla wyglądu - nigdy! - spódniczki tutu Kids on the moon

      Nigdy,nigdy...oj nigdy ! Ja też pozostanę tajemnicza i powiem tylko ,że sama bym się skusila w głosowaniu 50 na 50 %...



      Skomentuj


        #4
        Odp: Poświęcić wygodę dziecka dla wyglądu - nigdy! - spódniczki tutu Kids on the moon

        Spódniczka jest też dostępna w wersji dla mam
        pozdrawiamy,
        Redakcja MamoToJa.pl

        Skomentuj


          #5
          Odp: Poświęcić wygodę dziecka dla wyglądu - nigdy! - spódniczki tutu Kids on the moon

          Można przecież poszukać takich sklepów, w których wygląd i wygoda idą w parze Ja bardzo lubię Max&Mia za przepiękne sukienki! Moja Amelka wygląda w nich przeuroczo

          Skomentuj


            #6
            Odp: Poświęcić wygodę dziecka dla wyglądu - nigdy! - spódniczki tutu Kids on the moon

            Popieram, żeby łączyć wygląd z wygodą Polecam zakupy w sklepach internetowych, można wszystko spokojnie przejrzeć i skomponować jakiś ładny zestaw. Do spódniczek np. bardzo ładnie pasować będą legginsy - a przy tym strój stanie się dzięki nim praktyczniejszy. Ja ostatnio kupiłam dla małej takie - no same powiedzcie, czyż nie wygląda uroczo?

            Skomentuj

                   
            Working...
            X