Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kiedy kupić pierwszy komputer?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kiedy kupić pierwszy komputer?

    Moja czteroletnia córka bez problemu korzysta z komputera. Czy myślicie, ze to odpowiedni czas aby podarować jej taki prezent?Kiedy Wy kupiliście dzieciom pierwsze komputery?Jak sądzicie - kiedy jest na to najlepszy moment?
  •    
       

    #2
    Odp: Kiedy kupić pierwszy komputer?

    Pierwsza corka dostała na komunie,wiec komputer był dla wszystkich Grzes swój tez dostał na komunie,my z mezem mamy swój wiec Olka chyba swój dostanie tez na komunie no chyba ze Monia sie dorobi tableta -to juniorka odziedziczy jej.3 kompy to narazie wystarczy.
    Ale trzeba zaczac myslec intensywnie bo maja wejsc do szkół e-podreczniki juz w nauczaniu poczatkowym -tak pani minister zarzadziła wiec trzeba zbierac kase juz teraz
    Last edited by koliberek71; 24-02-2013, 21:29.


    Skomentuj


      #3
      Odp: Kiedy kupić pierwszy komputer?

      No tak...Kiedyś takie prezenty dostawało się na Komunię...Dziś zdarza się , ze rodzice kupują komputery na urodziny czy Dzień Dziecka...Tylko że nie wszystkich na to stać

      Skomentuj


        #4
        Odp: Kiedy kupić pierwszy komputer?

        Witam,

        tez się zastanawiamy, ale tylko dlatego, że mamy dodatkowy, także chcieliśmy oficjalnie podarować go córce. W sumie miałaby korzystać tylko z gier edukacjnych i programów. Mam jednak wątpliwości.

        Pozdrawiam

        __
        Koty i psy

        Skomentuj


          #5
          Odp: Kiedy kupić pierwszy komputer?

          my pierwsze laptoy kupilismy an 3 urodzinki, ale to takie porzadne laptopy do nauki, sa tam tez rozne gry, dziewczyny zadowolone, ale szybko im sie to zmnudzilo

          Skomentuj


            #6
            Odp: Kiedy kupić pierwszy komputer?

            Ja mam na myśli ,,prawdziwe" komputery, nie te zabawkowe. Pola świetnie się już nim posługuje, ale nie chcemy aby komputer trafił do niej za szybko..

            Skomentuj


              #7
              Odp: Kiedy kupić pierwszy komputer?

              EWELKA- za szybko nigdy nie będzie, w przedszkolach jest juz informatyka a jak wiesz 6 latki mają juz obowiązek szkolny, tu to napewno bedą mieć do czynienia z kompem.A po za tym mają wejść e-podręczniki do matematyki w klasach 1-3.
              Tak ze kochana ...czym skorupka....


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Kiedy kupić pierwszy komputer?

                Wiesz, chodzi mi raczej o to że trochę za wcześnie na takie kosztowne prezenty...Jeśli już teraz w wieku 4 lat dostanie komputer to co będzie powiedzmy za 6 lat, gdy będzie przyjmowała Komunię Św?Ale z drugiej strony - jeśli założymy że komputer ma jej służyć do nauki to to całkowicie zmienia postać rzeczy...

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Kiedy kupić pierwszy komputer?

                  No chyba ze do komuni padnie ,To na komunie powiecie- kompa juz masz to moze teraz extra wycieczka,kolonia albo moze rower......
                  Ja myśle nad wymianą stacjonarnego, bo miejsce zajmuje lat tez ma...tylko jak narazie nigdy się nie zepsoł a laptopy owszem.I bądz tu mądry...


                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Kiedy kupić pierwszy komputer?

                    Myślę, że wiek 7-8 lat to dzieci coś tam więcej rozumieją do czego służy tak naprawde komputer i może się przydać.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Kiedy kupić pierwszy komputer?

                      Teraz dzieci już dużo wcześniej zdają sobie sprawę co tak naprawdę można robić na komputerze. Myślę, że może na początek kupić jakiś tablet?

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Kiedy kupić pierwszy komputer?

                        Odpuszczam w chwili obecnej możliwość zakupu komputera dla dziecka. Czeka mnie obecnie spory wydatek związany z zakupem smartfona (myślicie, że 12 lat to odpowiedni wiek na tego typu telefon?)
                        Zastanawiałam się na czymś niedrogim na początek - co powiecie o tych dwóch modelach http://comperio.co/pl/telefony/sony-...lumia-520.html
                        Nie przekraczają 600 zł
                        Ale który Nokia czy Xperia J... Ktoś ma jakieś doświadczenie bo jestem zielona ;/

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Kiedy kupić pierwszy komputer?

                          Teraz takie prezenty kupuje się już bardzo wcześnie. Moim zdaniem warto zadbać w takim wypadku o oczy. My kupiliśmy porządny monitor na zadowolenie.pl , który dopasowuje światło do pory dnia. To naprawdę bardzo ważne.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Kiedy kupić pierwszy komputer?

                            Ja myślę, że w podstawówce spokojnie dziecko może korzystać z komputera rodziców, nie potrzebuje swojego.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Kiedy kupić pierwszy komputer?

                              A po co od razu osobny komputer? Chyba,że planujesz aby Twoje dziecko miało swobodny dostęp kiedy tylko chce i na ile chce to kup kiedy uważasz. Jednak komputer będący w pokoju rodziców to dodatkowa kontrola tego co dziecko przegląda oraz kontrola czasu ile dziecko spędza przed komputerem.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X