Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Meble dla noworodka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Meble dla noworodka

    Czy któraś z was kupowała meble dla noworodka? Czy po prostu kupowałyście łóżeczko i to co było akurat wam potrzebne? Ja widziałam bardzo fajne meble tutaj: http://www.meblik.pl/ - są praktyczne fajne pod względem kolorów - ale czy rzeczywiście będzie mi aż tak dużo mebli potrzebnych? Co sądzicie?
  •    
       

    #2
    Odp: Meble dla noworodka

    U nas ubranka córeczki zajęły 2 duże komody. Komoda z przewijakiem to duża wygoda, niezbyt komfortowo trzymać przewijak na łóżeczku. Gdy mała miała około roku zaczęło brakować miejsca stala sie potrzebna szafa i regały na zabawki. Ja polecam meble z Baby Vox. Warto wybrać takie meble które starczą na dłużej np dla dziewczynki uniwersalne białe - a dekoracje zawsze można dorobić - drewniane literki z imieniem, zawieszki, girlandy z kolorowych chorągiewek.
    Xany27
    BAJKI DLA DZIECI | IMIONA | MAMA-DZIECKO

    Skomentuj


      #3
      Odp: Meble dla noworodka

      Jeden z ładniejszych wzorów jakie ostatnio widziałam - http://www.mebelki.pl/aranzacje/art3720,labedz.html Jak wam się podoba? ;-) Jak dla mnie mebelki takie, które długo przetrwają i zainteresują naszą małą ;-)

      Skomentuj


        #4
        Odp: Meble dla noworodka

        Ikea zawsze ma coś sensownego i w rozsądnej cenie

        Skomentuj


          #5
          Odp: Meble dla noworodka

          Takie łózeczko mozna też z powodzeniem odkupić uzywane - ceny są duzo niższe, a łóżeczka nie sa przeciez uzywane zbyt długo, więc jest szansa, ze będą w dobrym stanie. Wystarczy przejrzeć ogłoszenia - tam na pewno bedzie sporo takich łóżeczkowych ofert.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Meble dla noworodka

            Teraz można kupić takie piękne meble i urządzić dzieciom w pokojach prawdziwe królestwa. Wśród chłopców popularnością cieszą się zestawy meblowe o tematyce np samochód, rakieta, czy kosmos. Zaś wśród dziewczynek zestaw z kotkiem, motylkiem bądź koroną. Największy wybór inspiracji i dziecięcych mebli znajdziemy w sklepach internetowych.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Meble dla noworodka

              dużo fajnych propozycji urządzenia pokoju dla naszego szkraba można znaleźć na http://mebledladziecka.com.pl/

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Meble dla noworodka

                Ja miałam łożeczko i komode z 5-oma szufladami a na niej przewijak-100% funkcjonalne i łatwe w demontażu- Ola szybko urosła i jak to mały bąbelek potrzebował przestrzeni. Przewijak sprzedałam komode przemalowałam ,łózeczko złozyłam właściwie zamieniłam na tapczanik i teraz jest pokój dla przedszkolaka.


                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Meble dla noworodka

                  łóżeczko tak drewniane, ale u nas akurat nie używane bo dziecko spało albo z nami albo w wózku do tej pory.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Meble dla noworodka

                    ja nie kupowalam zadnych mebelkow tylko lozeczko

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Meble dla noworodka

                      ja mebelki kupowałam w internetowym sklepie - mebelki są bardzo dobre jakościowo - drewniane, w ofercie znajdziecie śliczne łóżeczka, krzesełka, komody itp.
                      Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 05-06-2014, 17:31.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Meble dla noworodka

                        My na początku spaliśmy z maluszkiem ale łóżeczko osobne czekało

                        Skomentuj


                          #13
                          Jakie mebelki do dziecięcego pokoju. Ikea ?

                          Witajcie
                          Chcę urządzić pokoik dla mojej 6 letniej córki. Córka dorasta, zmieniają jej się gusta, potrzebuje biurka do nauki. Zastanawiam się nad mebelkami z Ikea, można je przerobić i samemu coś zaaranżować.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Meble dla noworodka

                            Napisane przez xany27 Pokaż wiadomość
                            U nas ubranka córeczki zajęły 2 duże komody. Komoda z przewijakiem to duża wygoda, niezbyt komfortowo trzymać przewijak na łóżeczku. Gdy mała miała około roku zaczęło brakować miejsca stala sie potrzebna szafa i regały na zabawki. Ja polecam meble z Baby Vox. Warto wybrać takie meble które starczą na dłużej np dla dziewczynki uniwersalne białe - a dekoracje zawsze można dorobić - drewniane literki z imieniem, zawieszki, girlandy z kolorowych chorągiewek.
                            Drewniane literki są świetnym pomysłem. Zakupiłam takie na narodziny do mojego chrześniaka.Znalazłam je na takim blogu drewnianeliterki.blox.pl

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Meble dla noworodka

                              Chyba wiele zależy od tego, czy organizujemy dziecku kącik, czy odrębny pokój. Czekam na swoje pierwsze dziecko i organizuję osobny pokoik. W kwestii umeblowania rozważałam kilka opcji. Wybór jest dziś przeogromny, choć prawdą jest, że te typowe dziecięce mebelki bywają bardzo... Ostatecznie uznałam, że lepiej kupić bardziej neutralne meble, a dziecięcy charakter nadać poprzez wspomniane ozdoby, dodatki. Chcę kupić takie, które posłużą dłużej (choć wiele osób mówi mi, że nie warto zbytnio inwestować w meble do pokoju dziecka, bo szybko się zniszczą...cóż może naiwnie wierzę, że uda nam się tę niesławę obejść...) Póki co mam łóżeczko Planuję kupić pojemną komodę i małą szafkę, z czasem penie jakiś regalik.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X