Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co sądzicie o tatuażach i piercingu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Co sądzicie o tatuażach i piercingu?

    No właśnie , ja mam jeden tatuaż na plecach i planuje zrobic drugi na łopatce co o tym sądzicie? Stereotypy mówią że matce nie wypada itd. ale przecież to nic złego moim zdaniem. Jeśli chodzi o kolczyki to mam tylko w uszach i w brwi a jak jest u was z tymi sprawami?








  •    
       

    #2
    Odp: Co sądzicie o tatuażach i piercingu?

    Ja nie mam nic przeciwko tatuażom, jeśli ktoś jest zdecydowany to proszę bardzo. Odradzałąbym tylko młodzieży takiej , bo człowiek młody to głupowaty i nie raz wybierze wzór, który później wstydzi się pokazywać.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Co sądzicie o tatuażach i piercingu?

      Jeśli chodzi o tatuaże, to u kogoś mi nie przeszkadzają, ale sama nie myślałam aby sobie zrobić. Jeśli mowa o kolczykach to uważam, że to nic złego ponieważ zawsze można je wyjąć i nie ma po nich większych śladów. Sama mam taki kolczyk w języku.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Co sądzicie o tatuażach i piercingu?

        Ja mam tatuaz i nie jest to dla mnie jakis problem, czlowiek powinien byc oceniany za to kim jest a nie jak wygląda

        Skomentuj


          #5
          Odp: Co sądzicie o tatuażach i piercingu?

          Jak ktoś ma tatuaż - ok, mi to nie przeszkadza, niech sobie ma. Ja sama natomiast nie chcę i nie będę w ten sposób ozdabiać/szpecić swojego ciała. Nie pozwoliłabym na to też mężowi ani dzieciom.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Co sądzicie o tatuażach i piercingu?

            Bardzo lubię tatuaże, jednak lubię gdy nowa dziara faktycznie ma coś upamiętniać (jedną mam z okazji narodzin córki), takie przypadkowe dzieła, motylki, serduszka i innego rodzaju przygody całkowicie mi się nie podobają

            Skomentuj


              #7
              Odp: Co sądzicie o tatuażach i piercingu?

              Ja mam swój jeden, który bardzo lubię. Myślę też o kolejnym, na stopie, ale obiecałam go sobie zrobić z okazji pewnego sukcesu, którego jeszcze nie udało mi się zdobyć

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Co sądzicie o tatuażach i piercingu?

                Tatuaże u kogoś mi się podobają ale raczej małe i takie dyskretne, ja sama raczej bym nie chciała bo wiem że szybko by mi się znudził.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Co sądzicie o tatuażach i piercingu?

                  Zrobiłam sobie tatuaż na ręce, nie żałuje go mijają już ponad 4 lata i nadal mi się nie znudził. Plusem jest to że zrobiłam sobie tatuaż który nie przedstawia czegoś co wplata mnie w wstyd
                  firststeps.com.pl świetne zajęcia dodatkowe,gorąco polecam!

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Co sądzicie o tatuażach i piercingu?

                    I to chyba najważniejsze. Ja także zastanawiam się nad tatuażem.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Co sądzicie o tatuażach i piercingu?

                      Każdy ma wlasne podejscie do tego tematu. Ja znam mamę ktora ma sporo tatuaży i jak ja zobaczylam pierwszy raz miałam negatywna opinie o niej troche mnie przerazila ale po rozmowie stwierdziłam że to ma prawde swietna kobieta

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Co sądzicie o tatuażach i piercingu?

                        1. Tatuaż jest na całe życie



                        Niby oczywista oczywistość, ale nawet Johnny Depp o tym zapomniał, kiedy tatuował sobie imię VINONA na ramieniu czy innym pośladku. To chyba najgorsze, co można zrobić – uwierzyć, że osoba, z którą jesteś dziś, będzie już na całe życie…

                        Depp był w o tyle komfortowej sytuacji, że z Vinony mógł zrobić Vino. Ale co na przykład z taką Natalią? Albo Olgą? Mariuszem? Zbigniewem?

                        Ludzie zbyt łatwo ulegają modzie. A później mnożą się kolejki do wypalania tribali, Marlenek i kolorowych motylków na dupie. Sęk w tym, że tatuażu nigdy do końca się nie pozbędziesz. Wypalanie to koszt rzędu 200-300 zł za sesję. Na efekty czekasz od 3 do 7 miesięcy. Czasami wystarczą trzy sesje. Czasami dwanaście to za mało. Zwłaszcza, jeśli tatuaż jest kolorowy. Anyway, ślad i tak zostaje. Możesz więc chodzić, jak wyprany w perwolu, ewentualnie pokryć starą dziarę nową. I nic więcej nie zrobisz, Bożenko. Więc zastanów się raz jeszcze. Nadal chcesz mieć swojego „Stefana” na cycku?

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Co sądzicie o tatuażach i piercingu?

                          Dalisdof, zgadzam się z Tobą i dlatego nidy bym nie zrobiła sobie tatuażu i mam nadzieję, że moje dziecko też nigdy nie będzie go chciało mieć.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Co sądzicie o tatuażach i piercingu?

                            Dla mnie to osobista decyzja każdego z nas. Jeżeli ktoś ma ochotę sobie zrobić- to proszę bardzo. Jednak radziłabym pomyśleć przed tym kilka razy, bo chyba nikt nie chce chodzić z imieniem byłego zapisanym na ręce

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Co sądzicie o tatuażach i piercingu?

                              Bardzo mi się podobają zarówno tatuaże jak i kolczyki i to nie tylko te w uszach i ogólnie twarzy, ale również te na ciele. Mam słabość czarnych tatuaży a zwłaszcza do tzw. rękawów, a także do kolczyków podskórnych. Niestety z powodu łuszczycy skóry nie mogę zdecydoować się na żaden tatuaż, bo mógłby on spowodować pogorszenie stanu skóry. Kiedyś myślałam, że nie będzie to miało żadnego wpływu i już byłam umówiona na zrobienie tatuażu, ale na całe szczęście przed wizytą przeczytałam ten artykuł http://www.febumed.com.pl/luszczyca/...-dobry-pomysl/ i odwołałam wizytę. Natomiast jeśli chodzi o piercing, to tak jak już pisałam podobają mi się szczególnie kolczyki podskórne, ale nie zdecyduje się na nie przez ryzyko ich migracji.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X